|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.11.2010 16:33:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cucelj - kdaj ga ukiniti?
29.11.2010 17:17:48   
Hope2
vodo je pil iz magičnega lonča (nuby), nekje do 14 meseca, nato je prešaltal brez problema na kozarec, iz katerega je takoj začel sam pit, brez polivanja.

Mleko je pil iz flaške s cucljem vse do 21 meseca. En dan je sam flaško vrgel vstran in ni hotel več mleka

Imel je še dudo, ki smo jo pri 22 mesecih vrgli v smeti brez problemov.

Gh je jedel od 4,5 meseca, ga nisi mogel ustavt, tak požeruh je bil. Pri 7-8 mesecih je že kose jedel.


Torej nikoli z ničemer problemov, nobenih zmed glede sesanja, požiranja, odvajanja....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cucelj - kdaj ga ukiniti?
29.11.2010 19:17:22   
Katy78
Mleko je po flaški s cucljem pil nekje do 18. meseca, potem pa mleka ni maral več in takrat smo tudi ukinili cucelj. Vodo je pa že veliko prej pil iz magičnega lončka ali pa po slamici.

Meni se zdi pri 5. mesecih kar zgodaj za ukinjanje cuclja, vsaj naš je bil pri 5. mesecih še kar odvisen od sesanja in tudi kasneje, ko je bil večji sem opazila, da mu več pomeni, da lahko sesa cucelj kot pa da ven priteče mleko. user posted image  Najbolje da otroka opazuješ in boš videla, kaj bi mu ustrezalo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cucelj - kdaj ga ukiniti?
30.11.2010 11:44:19   
divans1
Hm, moj mleko pije še po zizi in upam, da ga še bo nekaj časa hehe..., čaj pa iz flaške po cuclju... a niso tile magični lončki po 10, 12 mesecu?

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cucelj - kdaj ga ukiniti?
30.11.2010 11:46:09   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Hm, moj mleko pije še po zizi in upam, da ga še bo nekaj časa hehe..., čaj pa iz flaške po cuclju... a niso tile magični lončki po 10, 12 mesecu?


ne, jih imajo že od 6+

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cucelj - kdaj ga ukiniti?
30.11.2010 13:26:46   
country
Pri nas smo ukinili flaško s cucljem pri enem letu. Že s 6 meseci smo začeli uvajati skodelico/kozarček in je dobro sprejela. Če ne bi, bi pa imeli flaško dokler ne bi v redu pila iz skodelice. Ni imela nobenih drugih lončkov ali stekleničk, namenjenih dojenčkom. Ko je bila še manjša sem jaz držala, kasneje je dobila navaden lonček na dva ročaja, da je lahko sama pila. Dudo je pa škratek odnesel malo pred drugim letom.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cucelj - kdaj ga ukiniti?
1.12.2010 15:31:51   
čebela29
no da se vam še jaz pridružim s svojo izkušnjo. Moj fantek bo zdaj star 5 mesecev. Imel je izredno rad cucelj. Potem pa kar naenkrat nisem niti sama opazila, da ga v bistvu sploh noče imet. Dajem mu malo čaja in mu ta cucelj ne povzroča prav nobenih težav. Duda je tako zaenkrat ukinjena, ga niti ne silim. Se mi zdi kar ok. Tudi dojim še zmerom, vmes mu dam malo čaja in res nimam težav da karkoli od tega ne bi zagrabil. Mogoče pa le imam srečo tudi s tem :)

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?