|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stol za hranjene Peg Perego Newborn
11.11.2010 16:39:52   
pika555
Pozdravljene!

Zanima me, ali ima katera tale stolček in kako se obnese??
Prima Pappa Newbornhttp://www.pegperego.si/si/prima-pappa-newborn-ballon-beige-i7736.shtml

LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stol za hranjene Peg Perego Newborn
11.11.2010 17:01:16   
Hope2
Mi smo podedovali prima papa stolček in sem bila nad njim razočarana. Niti malo me ni navdušil. Imeli smo še trip trap stolček in lahko dam same pohvale. V prima papa je dete poleti zašvicalo oz se je potil. Hrano sem težko obrisala, predvsem pri šivih. Je ogromen, zasede veliko placa, trakci so bili non stop umazani, jih moraš kar v stroju prat... No men so vs eto bile slabe strani tega stola. Trip trap, obrišeš samo z vlažno krpo, zasede malo placa, otrok ga lahko rabi precej dolgo časa, tudi odrasli ga lahko uporabljajo, otrok ne zašvica not.

Tudi ikein antilope mi je zelo všeč, uporaben, praktičen in enostaven. Pa še poceni

Če pa imaš samo prima papa v uporabi, ti bo pa itak zakon, ker ne poznaš drugih prednosti. Lahko pa tudi imaš drugačne prioritete in ti bo prima papa boljši

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 11.11.2010 17:07:51 >

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stol za hranjene Peg Perego Newborn
12.11.2010 9:29:39   
zaspancek1
Tudi mi imamo oba - Prima Pappa Dinner in trip trap. Kateri je boljsi? Ob uvajanju GH, ko npr. otrok se ne sedi, je itak primeren samo Prima Pappa, ker se lahko poleze. Kasneje, ko ze sedi samostojno, pa pride v upostev tudi trip trap. Res je PP tezje ocistiti, je pa prednost, da ima pasove, s katerimi otroka lahko pripnes. Nas starejsi mulcek je namrec zelo zgodaj zacel lesti iz stola in v trip trapu ni bilo variante, da bi ga zadrzali (pa smo poskusali z vsemi mogocimi nastavitvami user posted image ).
Skratka - trip trap je cisto ok in zelo uporaben za malo starejse otroke (in odrasle user posted image ), PP pa lahko uporabljas zelo zgodaj, otroka lahko pripnes s pasovi, za vecje otroke pa ni vec tako zelo uporaben.
Za drugega mulcka bomo sedaj imeli PP, za starejsega pa poleg trip trapa tudi antilopa.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?