|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Copatki na ježka ali z zaponko?
3.8.2005 18:15:21   
tia&silvija
Slišala sem,da morajo otroci v vrtcu imeti copate na ježka (da jih vzgojiteljice lažje obujejo), a je to res? Ker naša vse ježke odpne zato imamo vse čeveljčke na zaponko.

LP, S&T
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Copatki na ježka ali z zaponko?
3.8.2005 18:58:32   
lex
Iz lastnih izkušenj ti povem, da so taki na zaponko najboljši. Ježka namreč nonstop vlačijo in se sezuvajo, vezalke pa so itak zakon za igranje. Jaz bom mojemu kupla take na zaponko, ker jih ne more odpret in ostanejo na nogah.

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Copatki na ježka ali z zaponko?
3.8.2005 21:41:08   
m jana
Jaz sem ze sprobala vse! In vsi so ostali sezuti!!!
Najraje kupim copatke na vezalke in jih dvakrat zavezem! Tako ostanejo se najdlje na nogah!

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Copatki na ježka ali z zaponko?
3.8.2005 22:27:31   
Seven*
VEZALKE!! Edino taksni se obnesejo!

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Copatki na ježka ali z zaponko?
4.8.2005 11:32:48   
Anonimen
Naš odpre vse čevlje na ježka. Copatki na zadrgo so ostali na nogici brez problemov, sploh ni pogruntal, da je zadrga gor.

Zdaj je dobil nove - na vezalke. Upam, da bo res tako, kot je napisala Seven, da se bodo odnesli, ker ima David res rad stvari, ki migajo...

(odgovor članu tia&silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Copatki na ježka ali z zaponko?
4.8.2005 12:58:17   
Seven*
Skutica, mi dvakrat zavozlamo, pa je..

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Copatki na ježka ali z zaponko?
4.8.2005 23:32:59   
frutka_
Jaz imam poseben vzgojiteljski vozelj, ki ga nobena mala rokica ne odveže.

Sicer pa so najbolj praktični ravno copatki na ježke, ker se otroci najhitreje nučijo SAMI sezuvati in obuvati. Lahko se široko razprejo in hitro nataknejo, medtem ko pri ostalih ni tako.

(odgovor članu tia&silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?