|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   naelektrenost
25.2.2006 21:11:14   
Jutra
A je še kdo med vami, od katerega kar iskre letijouser posted image  Jaz sem zadnje čase tako naelektrena, da se me bližnji že kar bojijouser posted image  Samo je pa res že tečno, tole. Ko stopim iz avta in se dotaknem vrat, pa kovinske kljuke....

Resno. Imate kakšno pametno razlago, zakaj se to nekaterim dogajauser posted image  S čim je to povezano?

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: naelektrenost
25.2.2006 21:29:24   
ZARA




Ata se sigurno ne pritožujejo, če si iskriva user posted image

Drugač se pa men to dogaja v trgovinah, uni vozički me včasih tresejo nenormalno.




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: naelektrenost
25.2.2006 21:57:49   
spacey
Ja meni se tudi to dogaja, tako kot Zari...v štacunah me tisti vozički tresejo, da je kar groza.

A imaš kako novo obutev?


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: naelektrenost
25.2.2006 22:25:42   
Gina
Pri avtu to lahko obideš in sicer tako, da ko greš ven, in ko primeš vrata, da jih odpreš, stopi ven, ne da bi jih spustila. Se pravi moraš se dotikat vrat, in jih ne spustit, tudi ko si že zunaj - jaz v bistvu primem vrata pri robu, ker tam jih lahko držiš iz obeh strani in jih potem samo še zaloputnem, kadar se mi to večkrat zaporedoma zgodi. Strese te namreč v trenutku, ko stopiš ven in se na novo dotakneš vrat.

Pomaga tudi, če nimaš oblečenih kakih takih hlač, ki v stiku s tkanino na avtu tebe naelektrijo, sploh ko se na sedežu obrneš in se hlače podrgnejo po tkanini sedeža - pa si tam, kjer začnejo elektrončki iskat prizemljitev.

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: naelektrenost
25.2.2006 22:27:16   
Gina
Aja, lahko pa stopiš iz avta in namesto z roko, zapreš vrata s komolcem - čez katerega imaš ponavadi bundo ali plašč, tudi to pomaga..

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: naelektrenost
26.2.2006 6:28:41   
Lunca1
Pa mislim da se to dogaja, kadar nosiš umetne tkanine (poliester). Meni se to tudi pogosto dogaja, isti razlogi kot pri drugih (nakupovalni vozički in avto).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: naelektrenost
26.2.2006 10:25:57   
Anonimen
Meni se je to dogajalo med nosečnostjo ampak samo z mojim možem. user posted image
Včasih sem bila tako električna, da se je ob dotiku zasvetila iskrica - se ne hecam!

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: naelektrenost
26.2.2006 10:39:34   
Anonimen
Selena ti verjamemuser posted image Se mi tudi dogaja,da ljudi tresem.
Posebno kadar burja piha.Trese me, ko se dotaknem avta,pa v trgovini
skačem,ker kar prasketa.Timi v nakupovalnem vozičku,revčka taknem
po nosku ali roki in ga stresem.Skaćem v zrak,ko se dotaknem konzerv
na policah.Zadnjič sem blagajničarko stresla,sva obe poskočili,drugi so pa čukasto gledali.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: naelektrenost
26.2.2006 11:42:26   
Jutra
Sem vedela, da več glav več veuser posted image
Zara, Neva - ja isto se mi dogaja z nakupovalnimi vozički, pa tudi hčerka je že vsega hudega navajena (iskre po nosu, glavi, rokici). Me prav čukasto pogleda, revček maliuser posted image

Spacey - ne, nimam novih čevljev.

Lunca1 - to bo touser posted image  Pozimi nosim flis jopice, ja, 100% poliester. In te mi delajo največ preglavicuser posted image

Selena - jaz nisem čist nič nosečauser posted image , pa se iskre tudi vidijo!!! Še to, v zadnjih mesecih sem uničila neverjetno veliko žarnicuser posted image  Samo, da želim prižgati kako luč, kar crknejo. Komaj zaloge obnavljamouser posted image  

Gina - dobro si razložilauser posted image  Saj se jaz tudi skušam ogniti iskram pri avtomobilu tako, da se dotikam vrat z rokavi, samo, potem le te prežijo name, ko odpiram vrtna vrata ali pa nadalje kljuko vhodnih vrat... Kot, da me mora za vsako ceno "pofočkati"user posted image

No, pa sem nekaj zvedelauser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: naelektrenost
26.2.2006 11:49:15   
Anonimen
V koprskem hipermarketu so na vozičke namontirali gumjaste
trakce,pa ne pomaga.user posted image Mene strese tudi pipa vodovoda.user posted image

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: naelektrenost
17.12.2010 14:33:13   
anity_1
Pozdravljeni,

tema je sicer že stara, ampak naelektrenost pa je znova in znova aktualna. Ne vem, kaj naj naredim, da me ne bi stresalo. Namreč, ko vsako osebo, ki se je dotaknem,  nas strese. Nakupovalni vozički, pipe, peči, kakšne police iz kovine.. Grozno je to.. Sicer ta razlaga zgoraj, da naj ne nosimo poliestra, bi morda moralo pomagat. Ima še katera takšne težave s tem?

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: naelektrenost
17.12.2010 14:39:59   
Klemy82
Občasno pa res. Moj je enkrat stresel direktorja, ki je prišel voščit za NL.user posted image Si kar slišal, kak je iskrica počila.user posted image Nas takrat v pisarni je skos treslo, sploh ena kljuka na vratih.. obup... pa je  vzdrževalec rekel, da je to zato, ker imamo suh zrak v pisarni zaradi gretja, samo je pozimi res bolj treslo kot poleti. Pa seveda poliester tudi pomaga, jaz sem en čas ful tresla, pa sem potem ugotovila, da so krivi  novi čevlji, ker sem tresla samo takrat, ko sem bila v teh čevljih. Tudi bog ne daj, da sem se takrat taknila tiste kljuke za v kopirnico, tist je bilo pa res tečno, ja.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?