|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček za leto in pol starega
29.1.2011 11:29:31   
MiNa*
kateri voziček mi priporočate?
Imamo leto in pol. Voziček bomo potrebovali občasno, na dopustih, izletih ipd, kko bo mali utrujen, če bomo predolgo v noč pohajkovali na morju, da notri zaspi, pa tudi pozimi na kakšem izletu.
Zloži naj se naj kot marela, je lahek, obvezno nsatavljivo hrbtišče za spanje. Primeren za otročka do nekje 3 leta.
razmišljala sem o Moon fit-u - je ta primeren tudi za pozimi?
pa všeč mi je še vedno Peg Perego Pliko P3 - pa se mi zdi malo prerobusten, ali pač?
Kaj pa kakšen Hauck?
Skratka rada bi nekaj lahkega, pa da je primerno tudi za zimo.
Hvala za vaše nasvete.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček za leto in pol starega
29.1.2011 11:46:16   
marjetica8
Mi mamo podobno marelco kokr je moon fit - pikolo pokofix. Lahko samo pohvalim! Zdej smo ta velik voziček posodli naprej, tko da mamo praktično samo tega za vsak dan. Ni sicer glih za po makadamu, drugače se pa super obnese, pa še lep jeuser posted image

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček za leto in pol starega
29.1.2011 15:32:21   
kajajaka
mi imamo tega in je krasen. Prepogne se naprej in tako zavzame še manj prostora, gre v ležeči položaj, izredno lahek je za dvignit... pa še zelo poceni.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=195466

user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček za leto in pol starega
29.1.2011 19:35:36   
Volga
tolk star otrok ne rabi vozička.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček za leto in pol starega
29.1.2011 19:41:08   
marantz
Mina, na to temo žal ne boš dobila nekega pametnega odgovora. Jih je bilo že kar nekaj podobnih odprtih, pa vedno vse svoje marele hvalijo, tko da sklepam da so vsi najboljši! Bi blo najbrž boljše vprašat, če katera s svojo marelo ni zadovoljna in zakaj!

Kajajaka,a ti si res zadovoljna s tem Hauckom? Mu nič ne manjka? BC ga ma v akciji skoraj vsak mesec pa se kar ne morem odločit.

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček za leto in pol starega
29.1.2011 21:09:24   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Mina, na to temo žal ne boš dobila nekega pametnega odgovora. Jih je bilo že kar nekaj podobnih odprtih, pa vedno vse svoje marele hvalijo, tko da sklepam da so vsi najboljši! Bi blo najbrž boljše vprašat, če katera s svojo marelo ni zadovoljna in zakaj!

Kajajaka,a ti si res zadovoljna s tem Hauckom? Mu nič ne manjka? BC ga ma v akciji skoraj vsak mesec pa se kar ne morem odločit.


marantz ja, zadovoljna sem, ker je mini mini. Ko smo ga kupili je bila naša stara 1 leto in je šel za sovoznikov sedež . Na zadnjem sedežu je bila pa lupinica in ni nič motilo. Tako smo imeli ves ostali avto in prtljažnik prost.
Ga pa malo uporabljamo. Samo za shoping, za na morje, za kakšne sprehode, kjer vemo, da se bo mala utrudila... Ni pa za makadam. Ok, na morju se potrpi, sicer pa so kolesa mala in temu primerno ni ravno za neke pohode. Nikakor pa to ni "osnovni" voziček. Všeč mi je tudi, ker se zloži na precej manjše kot vsaka marela. marele so tanke, so pa še vedno dolge in gredo težko v manjše avtomobile.
Aja, pa na plaži je krasno stojalo za marelo user posted image . Je cel vozičev v senci pa še en meter okrog.

Volga, načeloma res ne rabi otrok vozička, rabijo ga pa starši. Ne vem kako je s tabo, a nisi nikoli otroka s seboj v nabavo vodila? Ko grem jaz sama s tamalo v Supernovo in imam po pol ure 5 vrečk, tamala pa noče več hodit... mi na misel ne pride, da bi vse to po rokah vlekla. Malo v voziček, vrečke pa tudi, pa smo vsi srečni.
Ah, sicer pa kaj se trudim z odgovarjanjem... saj ti si itak vedno cinična pri vseh temah user posted image

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček za leto in pol starega
29.1.2011 21:22:24   
mišk
Pri nas imamo ta starga Zappa in smo zadovoljni. Je pa ta ta nov Zapp extra full boljši, ker se da še poležat. Full je mejhen, lahki, okreten, pa še lep za pogledat (sicer stvar okusa).

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček za leto in pol starega
30.1.2011 8:26:32   
10ka
voziček pliko p3 je krasen za od štarta (če imaš naveto valda), ni pa ravno mali, ko ga zložiš. tudi lahek ni proti drugim marelam. se mi zdi kar malo predrag za "pomožno marelo". baje so krasni od mclarna... pa čist na majčkeno se zložijo



_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček za leto in pol starega
30.1.2011 8:34:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: marantz

Mina, na to temo žal ne boš dobila nekega pametnega odgovora. Jih je bilo že kar nekaj podobnih odprtih, pa vedno vse svoje marele hvalijo, tko da sklepam da so vsi najboljši! Bi blo najbrž boljše vprašat, če katera s svojo marelo ni zadovoljna in zakaj!

Kajajaka,a ti si res zadovoljna s tem Hauckom? Mu nič ne manjka? BC ga ma v akciji skoraj vsak mesec pa se kar ne morem odločit.


Pa še res je. Sem malo nižje odprla temo o marelah, dobila en kup super vozekov, šli včeraj v trgovine, pa nobenga izbrali, vsak je imel vsaj eno pomankljivost. Ti priporočam, da greš v trgovino z otrokom in sprobata. V nekatere naše dete sploh ni šlo, so bili premajhni, čeprav ene tu pravijo, da so se 3 letniki vozili- jaz sem našemu lahk pol glave odnesla s strehico. Eni so bili premajhni za naju- sva velikana, ročaji se ne iztegnejo in sva vključeno vozila...
Quinny zapp ta nov pa mi tudi ni všeč, saj ni zračen, strehica je zašita na ogrodje, je ne moreš dvignit. Druga pomankljivost so trde gume- ropota na sprehodu. Tretjo pomanjkljivost mi je povedala uporabnica tega vozička- nestabilnost- čez pločnike, pred vsem pri večjih ali težjih otrocih, ali z več prtljage.
Gramo danes spet v akcijo in tega haucka na sliki moramo sprobati- zgleda zanimiv. ker meni marele, ki se zložijo na ozko in dolgoooooooo ne potegnejo

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček za leto in pol starega
30.1.2011 8:35:13   
Reby
Mi imamo Zappa in smo ful zadovoljni, res pa je, da ga ne moreš poležat. Se pa enostavno znajdemo, če mali zaspi, ga peljemo po zadnjih kolesih user posted image

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček za leto in pol starega
30.1.2011 8:41:57   
Anonimen
Jaz sem kupila najcenejšega, iz lanske (mogoče celo predlanske user posted image ) kolekcije. Tako malo kot je bil v uporabi - je bil popolnoma dovolj. Prodala sem ga pa za isti denar kot sem ga kupila (ker je bil že v osnovi dovolj znižan). Meni je bila neumnost palčevat 100€ za še en voziček, ki se (če se) vozi parkrat na leto.

(odgovor članu MiNa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: voziček za leto in pol starega
30.1.2011 9:57:24   
mayci
Jaz sem s ta novim Zappom zelo zadovoljna, seveda pa ga uporabljamo kot drugi voziček, ker za na makadam in v sneg tudi slučajno ni...user posted image Je pa zasoljena cena...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
30.1.2011 11:45:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: voziček za leto in pol starega
30.1.2011 15:34:53   
ksenjaka
Mi smo meli TFK bugsterja in je bil res super! 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: voziček za leto in pol starega
31.1.2011 20:13:21   
polma
Meni je pri prvem otroku marela prišla prav še pri 4em letu, ker je spala, ko smo šli zvečer na pijačo. Bila je neka Hauck marela.
Pri drugem pa imam Maclaren marelo, ki jo toplo priporočam, ker je lahka,mislim da ima 4.5 kg, blago se sname in opere v stroju in očitno je neuničljiva. Kupila sem jo namreč iz druge roke, od družine, ki je v njej prevažala 3 otroke enega za drugim-po makadamu, po plažah, po pesku in kamenju-prav tako kot sem jo jaz guncala po kampu že dve sezoni in jo letos spet nameravam vzet s seboj. Očitno se s tem vozičkom grdo dela že skoraj 10 let,pa je blago še vedno nesprano ali obrabljeno od sonca. Obrabljena pa so kolesa, ampak takega sem že kupila prek oglasa, zanj pa sem dala le 30 eurov.

< Sporočilo je popravil polma -- 31.1.2011 20:15:09 >


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
31.1.2011 20:58:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu polma)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: voziček za leto in pol starega
31.1.2011 21:43:56   
frutka_
Jaz ti tudi priporočam Maclarna. Pa Zapp tudi ni slab. Oba sta super lahka in okretna. Ogromna prednost Zappa je v tem, da se zloži na miniminimum. Maclaren pa je klasičen predstavnik marel. Če se ne motim je Maclaren ravno "izumil" tale marela sistem. Na trgu je M že ogromno let.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: voziček za leto in pol starega
1.2.2011 23:18:45   
melito
Imam za leto in pol velikega 8-mesečnika! Prerasel mi je voziček...ali mogoče katera ve, kakšen nadaljevalni voziček naj kupim (sedež mora biti večji od pol metra!!!)

Hvala, meli

(odgovor članu MiNa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?