|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 11:25:20   
mamamajča
Mi lahko, prosim, kdo, ki ima izkušnje, malo napiše, kako je s tem?
Če bi se morali danes odločit, bi imeli centralno na plin? Zakaj ja in zakaj ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 14:06:18   
mojamura
raje bi imela centralno na pelete.




_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 15:51:33   
enea
Mi smo prej živeli pri mami, ki smo imeli mestno centralno, sedaj ko smo se pa preselili imamo centralno in toplo vodo na mestni plin,... kakšne bistvene razlike ne vidim glede kurjenja, imam pa manjšo položnico, kot mama, ker jaz na plin grejem tudi vodo( lahko bi tudi kuhala, pa imam steklokeramično ploščo), mama pa greje vodo na bojler,..user posted image .

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 16:01:34   
mamamajča
O bojlerju pa tak, da se niti ne pogovarjamo- ga mam zdaj in glava peče!
Ja, moji imajo plin in je res vedno topla voda, kuha se, koliko se pač, nimam pa nekega dejanskega vpogleda, ker  kurijo pa večinoma na drva, ker jih pač imajo. Na plin pa, kadar pač recimo ni nobenega doma, pa se toliko počasi greje, da otroka ne prideta v mrzlo.

Koliko pa plačuješ, če mi lahko zaupaš, na mesec?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 16:10:46   
enea
Evo za december, ki sem bila 14 non-stop doma na bolniški, in sem kurila od 6,30-7,30, ko otroci gredo v šolo in vrtec pa da vstanejo v toplo, pa od 17-18,30, malo pred spanjem, pa da je kopalnica topla, pa še kakšen krat vmes,kakšno urco, ker sem pač bila doma in mi je bilo kdaj mrzlo,med vikendom malo manj, ker nas ne zebe, ker smo vsi( se imamo radiuser posted image ) mislim da sem imela 56m3 plina, bo položnica cca.46€


< Sporočilo je popravil enea -- 6.1.2011 16:12:52 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 16:30:13   
mamamajča
aha, sploh ni tak drastično, kot sem mislila da bouser posted image
ker slišim pa svašta
bom tak vprašala- bi se naslednjič odločila drugače?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 16:50:47   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

bom tak vprašala- bi se naslednjič odločila drugače?



ne vem, odvisno od situacije, ker sem sedaj v stanovanju od stan. sklada, sem se morala prilagoditi, priznam pa da o tem še nisem razmišljala.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Centralna- zemeljski plin
6.1.2011 17:09:44   
kalbo
Če ti gre plinovod mimo, sploh nimaš kaj razmišljat. To je to! Komot, čisto, pa še niti ni tako drago. plinohram je pa nekaj podobnega kot olje, le da je malenkost cenejše, te pa še vedno nateguje država, ki draži in spušča ceno.

Če ti povem, da bom jest zdajle 1500 litrov nafte lepo plačeval 12 mesecev po nekaj čez 100 EUR, pa je to pol nafte, ki jo pokurimo v bajti.

Jest razmišljam o centralni na polena, ker peleti so kar lepo dragi. Seveda moderni z zalogovnikom, tako da enkrat na dan nabutaš peč. Letni stroški kurjave med 500 in 600 EURi za celo bajto. Proti olju ki košta 2500 EUR je kar razlika.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 6.1.2011 17:11:08 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




MATIČNE CELICE
Admin

Kaj menite o shranjevanju matičnih celic?

Shranili smo jih (12%)

Nismo jih shranili (27%)

Radi bi jih shranili, vendar je to prevelik finančni zalogaj (42%)

Ne bomo jih shranili (12%)

Matične celice nas ne zanimajo (8%)


Število vseh glasov: 388

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!