|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kašelj,kašelj,kašelj
4.3.2011 9:12:00   
leo**tia
naš6letnik kašlja že od 2leta starosti.SUH kašelj..........imel je pumpico berodual,in stanje se je umirilo do zdaj te zime...zdaj pa spet jovo na novo!!pili raznorazne sirupe kašljal je dalje,groza.predvsem ponoči,,in to kar od 10-3ure zjutraj...........ni preostalo drugega spet berodual in singulair...je bilo dobro.šli smo pred 3mesece na vse možne preiskave...alergije vse negativno,astma negativno.........slikanje pljuč..z malim vse ok...no in zdaj je imel laringitis in spet kašlja.ponoči sploh nismo spali....user posted image dala sem mu berudoal zdaj bomo vidli kako bo...jaz ne morem več,to je tako utrujajoče ker ne vem kaj ga moti,ali kaj v zraku,ne vem............ko se izbruha od kašlja je vse vredu.....zdravniki sumijo astmo ob naporu,dobil je tak merilec koliko zraka pihne v litrih....zjutraj največ,pol manje,in to je baje nek pokazatelj skrite astme...ampak res da kašlja ko leta po stanovanju,ampak ni mi jasno zakaj ponoči najbolj ko miruje???ima kdo podobne težave???user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kašelj,kašelj,kašelj
4.3.2011 9:39:03   
Luni
Pri nas pomagajo samo inhalacije...

_____________________________



(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kašelj,kašelj,kašelj
4.3.2011 20:04:27   
Janeja
Presuh zrak?
Pri nas je, odkar smo kupili vlažilec zraka in ionizator, ki zrak prečisti, stanje s prehladi, kašljem in podobnim user posted image 100% boljše.
Celo letošnjo sezono virusov in bolezni smo preživeli brez bolezni. Takoj, ko kdo začne smrkat, prestavimo vlažilec v njegovo sobo in laufa celo noč. Čez dan ga imamo prižganega v dnevni sobi.

Škodit vlažen zrak sigurno ne more. Probaj.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kašelj,kašelj,kašelj
4.3.2011 20:09:21   
Najaa
Se podpišem pod Janejo. Vlažilec res pomaga. Pa ko otrok kašlja naj spije malo tekočine. Naša tavečja tudi skoz kašlja. Alergologinja je rekla, da ima občutljivo sluznico in jo skoz draži, suh, vlažen zrak, topel, mrzel.. vse. Tako da ona skoz kašlja oz. pokašljuje, jaz pa ji čim več čistim nos, vlažilec pomaga in pije. 

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kašelj,kašelj,kašelj
4.3.2011 22:07:32   
naia
mi prakticiramo s čebulo, ko tamala začne kašljati, suh kašelj, na oknsko polico narežem čebulo in jo čez noč vdihava, naslednji dan je že zelo bolje, kašelj dozori in začne izkašljevati, vsaj lepo spi ponoči, ker jo ne matra

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kašelj,kašelj,kašelj
5.3.2011 21:26:29   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: naia

mi prakticiramo s čebulo, ko tamala začne kašljati, suh kašelj, na oknsko polico narežem čebulo in jo čez noč vdihava, naslednji dan je že zelo bolje, kašelj dozori in začne izkašljevati, vsaj lepo spi ponoči, ker jo ne matra


Enako, za izkašljevanje pa se je zdaj nazadnje najbolj obnesel lučnikov sirup.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kašelj,kašelj,kašelj
8.3.2011 8:10:05   
dreamhorse
Pri nas je kašljala ponoči, vse dokler ji nisem dala v sobo vlažilca, ki je prižgan dan in noč. Če pokašljuje, ji dam še tri kapljice eteričnega olja japonske mete. Na prsa ji namažem Fitobalm gel... In kašlja več ni.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?