|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam letos na dopust?
14.3.2011 20:16:14   
nalia

Ja vem ,da se še večina ne ubada s tem,vendar bo počasi treba razmišljati tudi o tem.
Kakšne so vaše izkušnje, kje ste bili zadovoljni,kje ne, kam priporočate? Smo mlada tričlanska družina,nebi šli nekam zeeeloo daleč, šli bi na hrvaško.  Morda tudi kakšne kontaktne številke?

Hvala v naprej!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam letos na dopust?
14.3.2011 21:53:56   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: nalia


Ja vem ,da se še večina ne ubada s tem,vendar bo počasi treba razmišljati tudi o tem.
Kakšne so vaše izkušnje, kje ste bili zadovoljni,kje ne, kam priporočate? Smo mlada tričlanska družina,nebi šli nekam zeeeloo daleč, šli bi na hrvaško.  Morda tudi kakšne kontaktne številke?

Hvala v naprej!



To si ti misliš, večina ki jih poznam že ima vse rezervirano za poletje.user posted image user posted image

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam letos na dopust?
15.3.2011 8:27:06   
dps1
jaz pa poznam vedno manj ljudi, ki že imajo splaniran dopust za letos - ne veš kake bojo razmere poleti po svetu. last minute ponudb bo še pa še, tako da mislim da ne bo panike dobit pravo stvar, pravi čas za pravo  ceno. 

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam letos na dopust?
15.3.2011 11:28:38   
gita10
To je res, da je letos situacija drugačna kot prejšna leta. Kar nekaj se dogaja , jaz sem vsako leto do konca januarja imela rezerviran dopust letos pa nimam razen apartmaja en teden na hrvaškem rezervirano nič. Moti me to kar se dogaja po svetu, moti me to kar se dogaja v našem podjetju - tako, da mislim, da bomo prvič- če sploh bomo počakali na first minute ali pa nam bo en teden hrvaške kar dovolj.
Če se držim teme , mi gremo na Pašman , je pa apartma blizu morja , zabave pa nobene razen lastnika, ki je smešen in simpatičen.

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam letos na dopust?
15.3.2011 12:41:03   
Anonimen
Mi imamo za 14 dni rezervirano parcelo direkt ob morju v kampu Straško na Pagu ... KOMI ČAKAM!!! user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam letos na dopust?
16.3.2011 14:16:00   
darja.mark
Mi iščemo za na Hrvaško že 14 dni....kamorkoli pošljem ponudbo je že vse zasedeno wtf? bogve če bomo sploh kaj našli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam letos na dopust?
16.3.2011 14:16:22   
darja.mark
Mi iščemo za na Hrvaško že 14 dni....kamorkoli pošljem ponudbo je že vse zasedeno wtf? bogve če bomo sploh kaj našli user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam letos na dopust?
16.3.2011 14:54:01   
eva1
Mi imamo tudi že en del dopusta rezervirano(konec avgusta, kamor hodimo že par let), prvi del pa bomo šli nekam last minute!
Hodimo že nekaj let na pag, app čisto ob morju, ampak ima gazda že vse zasedeno z rednimi gosti! App ob plaži so večinoma zasedeni ž zelo zgodaj...drugače pa je na HR obali veliko lepih plaž in mest, tako da nimaš kaj veliko zgrešit, sploh ne z otoki!

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam letos na dopust?
17.3.2011 11:36:09   
titanik
Mi gremo za en mesec na otok Pag.Komaj čakam mesec avgust.

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam letos na dopust?
17.3.2011 12:48:21   
luka jan
Vse greste na Pag, tudi mi smo rezervirali app na Pagu v eni vasici, čisto ob morju. Morda pa se kje vidimo.user posted image user posted image

(odgovor članu titanik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam letos na dopust?
17.3.2011 13:02:00   
Eva19
mi trije gremo pa za 3 tedne v bale, camp colone... user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam letos na dopust?
17.3.2011 13:04:32   
tasa_m
Mi gremo pa letos v Izolo. Za spremembo gremo malo na našo stran in ne Hrvatom. user posted image
Verjetno bove z tamalo kar sami, ker moj nebo dobil dopusta in mi paše da sem čim bližje domu, pa še on lahko kak dan vmes do naju "skoči".


(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam letos na dopust?
17.3.2011 19:41:57   
Spiria
Na Vis...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam letos na dopust?
22.3.2011 9:35:30   
sakuL
Pag recimo sploh na strani Kustiči, Zuboviči, itd... je fino za mlade družinice, je bolj mirno,pa navadno je apartma čisto blizu morja...tko da nekaj tistega peska ob obal je...
plaže čez so pa krasne.. user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam letos na dopust?
22.3.2011 9:38:01   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

Pag recimo sploh na strani Kustiči, Zuboviči, itd... je fino za mlade družinice, je bolj mirno,pa navadno je apartma čisto blizu morja...tko da nekaj tistega peska ob obal je...
plaže čez so pa krasne.. user posted image



se strinjamuser posted image

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam letos na dopust?
22.3.2011 10:27:49   
darja.mark
Evo, mi smo se končnooo odločili, gremo v Sv filip i jakov, v Turnj, zgleda lepo, kako bje v resnici bomo pa še vidli user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?