|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Monte
16.8.2005 8:59:14   
sarči
Kdaj lahko otroci začnejo jest monte puding? Pri 7,5 mescih lahko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Monte
16.8.2005 9:03:25   
tinčica
moj bo star 7m in ga ža papa.

lp

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Monte
16.8.2005 9:03:39   
CUKRČEK
Lahko! Če ti ostalo je, potem mu pa še monte daj. probaj pa boš videla.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Monte
16.8.2005 9:23:01   
Seven*
Poskusi mu dat kaj drugega. Monte je sama kemija. Kupi raje kaksen "domac" puding.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Monte
16.8.2005 9:26:46   
Magi*
sem zadnjič brala na ovitku, kaj vse vsebuje in se odločila, da pa tega moj otrok ne bo jedel.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Monte
16.8.2005 9:32:56   
CUKRČEK
Seven, kakšen je poa domač puding, ki ga lohk kupiš?!?

JAz mislim, da je treba pri otroku čimmanj komplicirat. Moja je dejansko vse in je živa, zdrava in ji ne manjka nič. Itak pa če bi gledali, kaj vse je v hrani ki jo kupimo, potem ne bi nič več jedli. NAjbolje, da se začnemo pasti v travi....ojoj, pa še ta ni več to kar je bila. 8)

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Monte
16.8.2005 9:35:59   
Seven*
Dosti boljsi so tisti od raznih mlekarn. Se Lumpijev puding je bolj kvaliteten. Najboljsi je pa tisti, ki ga sama doma skuhas..

Komplicirat. Hmm. Kolegica, ki je pediatrinja mi je povedala, da masovno vozijo otroke na pediatrijo zaradi raznih alergij na Fruchtzwerg-e ipd..

Jaz imam nacelo. Svinjarija JA, kemija NE! Je velika razlika.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Monte
16.8.2005 9:36:57   
Magi*
hvala Seven, mi ni blo treba pisat;)

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Monte
16.8.2005 9:56:47   
CUKRČEK
Ah, naša pa je monteje, pa lumpije, pa hrenovke , fruhtswerge je itak najboljši....pa še nikoli ni imela alergije, pikic, sračke...

Sicer pa vsaka mama ve, kaj bo dala otroku in kaj ne.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Monte
16.8.2005 10:10:29   
Vera*
Se popolnoma stinjam z Seven.Seveda se pa vsk otrok drugače odzove na alergije.Jaz vem ,da če še bom imela kdaj kakšnega otroka,bom pazila,da mu čim dlje ne bom dala teh kemij.Ker vem kako je to če ima otrok alergije.sicer je pa tako kakor je napisala cukrček,vsaka mama ve kaj bo dala otroku.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Monte
16.8.2005 10:28:42   
Blink1
Ja, hvala bogu, da ne daste Monte ali Fruhzwerge, če dobijo pikice po njih:zmeden: POtem jim res raje dajte kaj domačega. Neja niti pod razno ne spravi dol skute ali česa podobnega...pa ni mahjena na sladko.

Če pa je vse OK, potem pa ne vidim problema. Moja je Monte ziher že od 6. meseca. Hvala bogu, da nima nobene alergije (trkam na les)....

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Monte
16.8.2005 10:53:10   
niki5
Se strinjam s Seven.

Jaz v navadno skuto vmešam banano, marelice, breskev, jabolko (odvisno katero sadje imam doma)in je vse skupaj dovolj sladko, brez kakršnih koli dodatkov.

Pri alergijah je pa tako, da se lahko pokažejo šele čez nekaj let.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Monte
16.8.2005 11:25:33   
sarči
Seven,jest bi ji zelo rada domač puding skuhala,pa kaj ko ne sme navadnega mleka!
Mislim,za ponort...mi smo jedli vse počres,pa nobeden nima alergije! Še poulže na vrtu:)-:)-:)-

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Monte
16.8.2005 11:42:28   
tanaja*
Dons je bila pri nas babca in mi je rekla, da je monte sam škrob in da močno odsvetuje. Pa da zelo redi.

Zaenkrat še nimam oblikovanega mnenja tako da samo povzemam besede babce.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Monte
16.8.2005 11:45:24   
Maček Muri
Sarči, saj ji puding lahko skuhaš s sojinim ali riževim mlekom. Sam škrob je pa tudi doma kuhan puding, to je res.
Sicer se pa strinjam s Seven.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Monte
16.8.2005 11:50:58   
sarči
Kaj pa sojin puding?A tega pa lahko je? Kje se pa dobi riževo mleko Maček Muri?

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Monte
16.8.2005 12:57:23   
lin
Mi smo ga začeli naši Lin dajat pri cca.6 mes.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Monte
16.8.2005 12:59:52   
Maček Muri
Sarči, v trgovinah z zdravo prehrano, pa ta večji Mercatorji in Spari ga tudi imajo.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?