|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mariborčanke, kam se naročit za NS
11.8.2005 12:10:19   
soncicaT
Prosim povejte mi, počasi se bom morala naročit.Nekateri prisegajo na Fontano. A ima katera številko kam poklicat, stane pa tam okoli 12.000 ne?

Hvala za vsakrčno informacijo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mariborčanke, kam se naročit za NS
11.8.2005 14:22:26   
simonas
Jaz sem bila na Fontani. Malo razočarana. Plačala 17.000, ker so mi dvakrat delali. Pa še tak sem imela toliko UZ pregledov. Številke pa ne vem. Sem se šla kar tja naročit.

Simona

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mariborčanke, kam se naročit za NS
11.8.2005 16:15:43   
alijana
Zdravo.
Tudi jaz sem bila na NS na Fontani. Bila sem v 12 T, bila sem zadovoljna, dr. je povedal vse kar sva želela vedeti. Všeč mi je bilo, da se je pogovarjal tudi z mojim partnerjem in mu ni bilo nič odveč, da je bil zraven pri UZ. Pregled stane 10.000 sit za nas mlajše od 30 let (ostale dobijo itak napotnico in je zastonj). Pa še eno karto za kopanje dobiš ob plačilu pregleda. Tel št. je 234-41-02. Želim ti lepo :nosecka:. Lp, 9nebesa

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mariborčanke, kam se naročit za NS
11.8.2005 16:25:25   
soncicaT
alijana, najlepša hvala:-)!:rozica:

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mariborčanke, kam se naročit za NS
12.8.2005 8:53:39   
JASNA D
Tudi jaz sem bila zelo razočarana. Bila dvakrat - zaradi njihove krivde! - vse skupaj plačala 15.000 SIT, posnetka od obeh obiskov je za cca. 7 minut. Karte za kopanje nisem dobila ne prvič in ne drugič. Če bi se ponovno odločala, bi šla kam drugam. Vprašaj dr. Miglarja na Smetanovi, če dela nuhalno svetlino! Punce so z njim, kolikor je meni znano, zelo zadovoljne.

Jasna

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mariborčanke, kam se naročit za NS
12.8.2005 9:23:17   
kylie
v fontano vzami zraven videokaseto stane 1200 sit več, gledaš pa lahko pikico neprestano doma.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mariborčanke, kam se naročit za NS
12.8.2005 12:55:14   
soncicaT
Tako,na Fontani sem naročena v 13. tednu, 9.600 sit za plačat...upam da bom zadovoljna!:pujs:

lep vikend!9nebesa

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mariborčanke, kam se naročit za NS
12.8.2005 12:56:49   
soncicaT
JASNAD, zakaj si bila nezadovoljna?

A se je videl otroček, se je lepo videlo?

hvala, lp9nebesa

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   mariborčanke, kam se naročit za NS
12.8.2005 13:45:56   
Meceno
Se štulim v pogovor :ups:

soncicaT

Glede,... koliko se na UZ vidi,...ti predlagam da vzameš kaseto, se lepo vidi,...
Za kasneje ti predlagam če boš šla še kaj na Fontano,...nap. na morfološki UZ v 21.tednu tudi vzami isto kaseto,...
VSI KASNEJŠI UZ NISO VEČ TAKO LEPO VIDNI OZ JE BEBA ŽE PREVELIKA ;)


Lp Meceno & Tara

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mariborčanke, kam se naročit za NS
16.8.2005 12:21:18   
JASNA D
Nezadovoljna sem bila zaradi tega, ker je vse skupaj (UZ) trajalo manj kot pet minut, pokazl mi je roke, noge in obraz, kar itak vidiš sam. Razočarana v bistvu, ker sem za plačilo pričakovala dosti več. Sicer pa se ne morem pritoževat nad prijaznostjo. Pa karte za kopanje tudi nisem dobila, tako da so očitno "selektivni".....

Jasna

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mariborčanke, kam se naročit za NS
16.8.2005 15:06:44   
bobek05
Jaz sem bila na Fontani 2x na UZ - prvič sem plačala nekaj žez 11 jurjev (s kaseto vred), drugič pa milsim da nekje okrog 7 jurjev :zmeden2: - sem bila tudi jat precej razočarana, verjetno tudi zato, ker sem pred tem imela 3D UZ v SG - le da sva z možem opazovala najinega :angel: celih 45 MINUT !!!, na Fontani pa je bilo s pogovorom vred vsega konec v pičlih 15. minutah (sem gledala na uro!!), pa kar na hitro je vse preletel in me še poleg prestrašil - prvič je rekel, da imam posteljco prenizko (so možne krvavitve in kaj vem kaj še), drugič pa je ugotovil, da se je posteljca dvignila, da pa se otroček ni obrnil :zmeden2: ...

No ja, Anej se res do konca ni obrnil (kar so ugotovili tudi v bolnici, kjer imam G) in je bil zato CR, vendar se (ne)prijaznost dr. Japlja ne more primerjati z G v SG..

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?