|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroške trgovine
7.12.2009 18:22:47   
mayble
Zanima me kje v LJ so kake večje otroške trgovine - vem da je velik Babycenter v BTC-ju, drugih pa nisem zasledila tam blizu. Imam pa za nabavit postljico, banjo pa še kake malenkosti.
Hvala za pomoč!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroške trgovine
7.12.2009 18:26:21   
bskrle
leclerc

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroške trgovine
8.12.2009 8:00:55   
mamicaTaja
pikapolonica na rudniku, v šiški je turbo limač, pa mislim da je tudi v btc nekaj trgovin z otroško opremo


(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroške trgovine
8.12.2009 8:08:06   
lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: mamicaTaja

pikapolonica na rudniku, v šiški je turbo limač, pa mislim da je tudi v btc nekaj trgovin z otroško opremo



Turbo Limač v Šiški so zaprli (vsaj tega, ki je bil v Mercator centru). Edini Turbo limač, ki je v Lj. je na Rudniku v Supernovi (sedaj se trgovina imenuje Turbo malček). Drugače imaš baby center tudi na Rudniku, zraven Pikapolonico, E.Leclerc, pa tudi Rutar ima otroški oddelek.

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroške trgovine
8.12.2009 9:09:36   
bušika2010
Pa Mothercare imas v BTCju za Cityparkom, tud kr nekaj robe, pa cotik.

Drugače pa je na Rudniku in Šiški tud dobro založen Baby Center

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroške trgovine
9.12.2009 12:48:49   
legenda_m
sm že slišala za tale mothercare, kaj pa majo tam, sam cunce al še kej

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroške trgovine
9.12.2009 14:19:24   
bušika2010
Hej,
imajo cotike, vozicke, prenosne posteljice, stajice, pohištvo, igrače, oblačila za nosečnice, vse v glavnem.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroške trgovine
9.12.2009 14:32:26   
legenda_m
že tečem user posted image , mislm po pamet, k bom tm si bom mal pogledala ane. čaučk

(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroške trgovine
9.12.2009 15:18:21   
livia
Še Buši v btcju ste pozabile.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroške trgovine
9.12.2009 18:32:09   
Najki
Ne pozabi na bolho in podarimo.si, se veliko stvari zelo ugodno dobi tam tudi zelo novih npr. stolcek za futranje, kengurujcke, poganjalcke, posteljice, stajice, igralne podloge, vozicke seveda. Vsake toliko poglej, dobis kaksno svezo in zelo poceni ponudbo, se veliko prispara.

Banjo sem pa jaz najvecjo nasla samo v baby centru, ostale so pa vse glih po velikosti, dobis veliko tega tudi v leclercu pa intersparu ipd.

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroške trgovine
11.2.2010 16:38:43   
zmajcica14
mothercare je svinjsko drag! ful so navil cene. men se res ne zdi nič posebnega.
ko sem 2 leti nazaj bila v londonu, sem pa skoraj pokupila pol trgovine (cene na njihovi spletni strani še vedno ful ugodne). res škoda. sem se ful veselila.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroške trgovine
21.6.2011 16:53:09   
Marjetica12
Pred kratkim sem zasledila novo otroško trgovino v Btc- ju v hali A v kleti. Imenuje se ORCHESTRA. Imajo zelo veliko ponudbo za otroke stare od 0- 14 let. Mislim, da imajo sedaj 30 % popust na vse. Imajo zelo lepe stvari in predvsem barvaste. Se splača pogledat. Zelo priporočam.   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroške trgovine
4.7.2011 15:17:00   
Tinkara11
Res se splača stopiti v to trgovino, vse je zelo kvalitetno in tudi lepo, pa še osebje v njej je zelo prijazno , kar ne najdete ravno v vsaki trgovini. PREVERITE PA SAMI, res imajo 30 % popust.user posted image user posted image

(odgovor članu Marjetica12)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?