|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponovna nosečnost...po preeklampsiji???
10.9.2011 17:13:43   
Anonimen
Pozdravljene,

zanima me če je katera tukaj, ki je med nosečnostjo imela preeklampsijo oz.eklampsijo...in je potem ponovno zanosila... kako je potekala naslednja nosečnost? porod? kolikšen je bil strah, da se ponovi? ??? jaz sem imela namreč v prvi nosečnosti imela preeklampsijo...od tega je že 5 let, pa me zdaj ima da bi imela še enega user posted image

hvala za odgovore in l.p.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponovna nosečnost...po preeklampsiji???
10.9.2011 22:26:27   
veselka
imam znanko, ki je imela prvič preeklampsijo, v drugo je bilo pa vse bp.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponovna nosečnost...po preeklampsiji???
10.9.2011 22:39:09   
tikatonka
Ja, sem imela 1. preklampsijo in ležala v bolnici, porod so sprožili 3 tedne pred rokom. 2. sem bila noseča čez 5 let in je bilo vse ok, niti sledu o visokem pritisku user posted image .

_____________________________

"Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa."

Prijatelji so kot baloni: če jih spustiš, jih morda nikoli več ne ujameš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponovna nosečnost...po preeklampsiji???
11.9.2011 9:12:35   
mayci
Tudi jaz sem imela pred 6. leti preeklampsijo oz. njen zaplet, Hellp sindrom (sicer je nosečnost potekala brez težav, v 37. tednu se m je šele začela), so mi prav tako porod sprožili tri tedne prej. Zdaj pa imamo doma še enoletnico, nosečnost pri njej pa je potekala brez kakršnihkoli težav do 40. tedna in točno na rok se nam je pridružila naša dama.
Tako da, kar pogumno!! user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu tikatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponovna nosečnost...po preeklampsiji???
11.9.2011 10:15:40   
spominčica
Preklampsija je zaplet, ki se večinoma pojavi v prvi nosečnosti. So pa seveda izjeme.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponovna nosečnost...po preeklampsiji???
13.9.2011 8:58:07   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: veselka
imam znanko, ki je imela prvič preeklampsijo, v drugo je bilo pa vse bp.


enako.
vseeno se posvetuj z G o poteku nosečnosti.

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponovna nosečnost...po preeklampsiji???
16.9.2011 12:53:26   
girly
v prvi nosečnosti pred 3 leti sem imel PE, sedaj sem noseča 23t in zaenkrat je vse ok. bomo pa vidli, kako bo naprej PE se običajno pojavi v zadnjem trimesečju, ampak jaz sem optimist. nikar ne skrbi in kar veselo na "delo".srečno!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?