|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj storiti?
10.8.2011 17:54:44   
pomar*ANČA*
marsikateri se bo vprašanje zdelo čudno, ampak sama sem malce zgubljena.

danes zjutraj sem imela pregled pri g, imela sem vaginalni pregled, zdaj sem pa zečela krvaveti. no, ni ravno krvavitev, je rjava sluz- kot sem brala izgleda isto kot da bi se odluščil čep. aja, sem pa v 33t, otročku se že nekaj tednov mudi na svet....  pa bi raje še malce počakala, pa me zdaj zanima, ali bom za brezveze delala paniko če grem v lj se kazat?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 18:07:54   
kaminek
da pomiriš sebe in otročka, pojdi se pokazat. kaj te pa stane.
tako boste vsaj mirno spali in se ne boš žrla. definitivno pejt!!! pa srečno!user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 18:09:23   
shushu
sicer je manjša krvavitev po vaginalnem pregledu normalna, ampak jaz bi se šla pokazat. zaradi sebe, da se nebi sekirala..

ps:si dobila moj zs?

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 19:36:09   
pomar*ANČA*
verjetno se bom šla pokazati, ker je te sluzi čedali več.....


IZVIRNO SPOROČILO: shushu


ps:si dobila moj zs?



sprašuješ mene? če ja, ga nisem dobila....


(odgovor članu shushu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 19:40:22   
Anonimen
Pomaranča naslednjič odkloni takšen pregled. če imaš sluiz pomeni da ti je z takšnim pregledom G odluščil čep.  vaginalni pregled je nepotreben za sabo pa potegne kup posledic

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 20:48:50   
hubi
Mene je gin. vedno opozoril, da je lahko po vaginalnem pregledu nekaj rjavega izcedka, da ne bi zagnala panike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 20:53:02   
vijolica2
Ja meni je tudi rekel da je normalno če imaš rjav izcedek po vaginalnem pregledu.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 21:34:30   
Najaa
Malo izcedka je normalnega, ampak jaz bi se šla za vsak slučaj pokazat.

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 21:50:13   
nepremagljiva
Verjetno ni nič hujšega. Bi pa vseeno vsaj poklicala v bolnišnico in vprašala, če se je bolje prit pokazat.  Ker le nisi čisto proti koncu in bi bilo dobro, če še dete kak teden počaka.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj storiti?
10.8.2011 23:18:33   
Anonimen
Eno glupo pitanje?
zakaj ste pa mele vaginalni pregled? Ker jaz ko sem bila noseča ga nisem mela. Kaj pa sploh gledajo pri takem pregledu?

(odgovor članu nepremagljiva)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj storiti?
11.8.2011 8:21:45   
jaznoseca
pomaranča tako kot so ti že ostale napisale - verjetnosti krvavitve pri vaginelnem pregledu je pogosta. Odvisno je tudi od nežnosti pregleda user posted image . Meni osebno se sicer nikoli do sedaj ni pojavila, zadnji vaginalni v 35 tednu... Jaz mislim, da je čisto ok, če si se šla oz. se greš pokazat - tudi psiha je pomembna!!

quote]IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Eno glupo pitanje?
zakaj ste pa mele vaginalni pregled? Ker jaz ko sem bila noseča ga nisem mela. Kaj pa sploh gledajo pri takem pregledu?
[/quote]
nobeno vprašanje ni neumnouser posted image . Meni je delal vaginalni pregled ob razno raznih izcedkih - krvavitve, nenavaden "beli tok". Tudi pred odhodi na dopuste v zadnjem trimesečju (zaradi meritev MV ali odprtosti)....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj storiti?
11.8.2011 9:45:35   
pomar*ANČA*
samo da povem, vse ok, nisem še rodilauser posted image hvala vam za odgovore, ste me znale usmerit, ker nisem imela pojme kaj naj storim. zlate ste!!

anonimna, meni dela vaginalnega zarad mv, ker se mi je v 30t začel krajšati in mi ga meri, zato tudi imam preglede na 3 tedne.

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj storiti?
11.8.2011 12:13:49   
jaznoseca
hej pomaranča, samo, da je vse ok user posted image !

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?