|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naj že pride ta dan!
4.8.2011 19:44:16   
tretjič mama
Pozdravljene!

Sem v 38. tedenu in do konca naveličana čakanja na dan D. Kako se ve zamotite? Čakamo na tretje dete, zato vem, da potem nekaj časa ne bo prostih uric in počitka, ampak vseeno bi že šla rodit.

Mogoče nam bo vsem pomagalo, če malo skupaj pojamramo  ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naj že pride ta dan!
8.8.2011 15:44:04   
Manja87
Pozdravljena, tretjič mama!

Jaz še sicer nisem tako daleč kot ti, novembra pričakujem prvega user posted image , se pa strinjam s tem, da če bi lahko, bi jo (pričakujemo deklico) že kar takoj stisnila k sebi in jo zasula s poljubčki....kdaj pa imaš ti PDP? U, že tretjega bebeka? Jaz sem še pri prvem, ampak upam, da bom enkrat tudi pričakovala tretjega otroka...kako pa sta tastarejša dva/dve? Najbrž se zelo veselita...user posted image Že veš kaj bo, user posted image ali user posted image ?

(odgovor članu tretjič mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naj že pride ta dan!
8.8.2011 16:25:35   
Anonimen
Mi smo ravno takrat mel doma delavce, tko da sem se zaposlila z nadiranjem in kontroliranjem le-teh.
Saj je bil za to zadolžen moj, sam ga niso šlivili pet posto, tko da se je pol on umaknil, jaz pa sem izvajala kontrolo :)
Ker oni bi delal po principu lako čemo, sam se jim nekak ni izšlo :), verjetn se z nosečo babo, s hormoni na višku niso želel ****

(odgovor članu Manja87)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naj že pride ta dan!
13.8.2011 15:12:39   
maycy

IZVIRNO SPOROČILO: Manja87

Pozdravljena, tretjič mama!

Jaz še sicer nisem tako daleč kot ti, novembra pričakujem prvega user posted image , se pa strinjam s tem, da če bi lahko, bi jo (pričakujemo deklico) že kar takoj stisnila k sebi in jo zasula s poljubčki....kdaj pa imaš ti PDP? U, že tretjega bebeka? Jaz sem še pri prvem, ampak upam, da bom enkrat tudi pričakovala tretjega otroka...kako pa sta tastarejša dva/dve? Najbrž se zelo veselita...user posted image Že veš kaj bo, user posted image ali user posted image ?


poskusi s kakšnimi gubleni npr.:)

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naj že pride ta dan!
13.8.2011 15:30:21   
Najki
Te starejsa otroka nic ne zaposlita? Jaz nimam casa niti mislit na tretjo nosecnost, ker sta oba se majhna. Ti pa priporocam, da se jima zdej bolj posvetis, ker boste vsi trije precej prikrajsani po porodu, ko bos imela polne roke dojencka. lahko si pa omislis nekaj zabavnih knjig in jih preberes. Te znajo tako not potegnit, da pozabis mislit na dan D.

Te pa popolnoma razumem kako nestrpni so zadnji tedni in kako imas ze vsega dosti. Obakrat sem sla se vec kot teden cez rok, takrat je pa se vsak dan hujse in frustrantno. Ce bo tale vsaj priblizno na rok ali celo kak dan prej, mi bo prisparano ful stresa user posted image .


_____________________________

"Na svetu je samo en najlepši otrok in vsaka mama ga ima."

(odgovor članu tretjič mama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naj že pride ta dan!
13.8.2011 16:03:28   
tretjič mama
:) Čakamo na punčko, imamo pa že dva fanta, 10,5 in 7 let. Hec je, da smo VSI do konca neučakani, razen možeka, ki se je odločil, da bomo rodili 20.ega ( en dan pred rokom), ker mu tako najbolj paše zarad službe. :)

Ja, ko sem bila 2. noseča je bil prvi še malček in me je na polno zaposlil, zdaj pa ko sta oba že tolkšna pa ko so počitnice sta itak čez dan več ali manj zunaj s prijatelji ( hvala bogu, bolje kot za compom ali pred TV) ... skratka, smo ju že na tolk samostojnosti navadli, da je z njima malo dela. Cele dneve pa jasno tud ne moreta z mano bit, če pa ju zunaj čaka družba. Se pa še vedno radi pocrkljamo in stisnemo ...

Jaz močno računam, da bo danes polna luna kaj naredila. Do roka imam še 8 neskončnih dni. :) Že drugič, kar sem ostala na porodniški sem generalno vse prečistila, prebrala več kot prej v 10ih letih, prehodila morje in pol ... :) Moja težava je, da ne morem ležat. Ko bi vsaj bila utrujena in bi se poknila pred TV. Jaz imam preveč energije in enostavno ne zdržim v horizontali. Takoj dobim živčne noge. In če se slučajno pop mal uležem že v naprej vem, da bom potem do 3h zjutraj veslala naokoli in čakala, da me zagrabi utrujenost... Jah, potem pa se vleče, ja...

Vem, da bo slej ko prej prišel dan, ampak jaz bi res že šla v Rim. :)


(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?