|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave pri donositvi
2.1.2012 21:53:36   
onesmoki
Pozdravljeni !
Sem 43-letna ženska,želim si zanositi in donositi.Imela sem 5 splavov,zadnjega pred 4-imi leti.Zdravniki so ugotovili težave,povezane z debeljino posteljice,ker mi je dvakrat odtekla porodna voda in sicer pri 16 in 17-em tednu.Ali obstaja kakšno zdravilo ali medicinski pripomoček za ojačanje posteljice? Pri vseh zanositvah sem bila zdrava.Tudi genetske preizkave so pokazale normalno stanje.
Ker si otroka resnično želim,sem odprta tudi za alternativne oblike zdravljenja.
Za odgovor,oz. mnenje se vam vnaprej iskreno zahvaljujem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: težave pri donositvi
3.1.2012 7:27:03   
josephine27
Ali obstaja kakšno zdravilo ali medicinski pripomoček za ojačanje posteljice?


Sama sicer nimam teh težam ampak menim, da bi bilo to dobro vprašanje za tvojega ginekologa ali pa morda vprašaj na med.over.net forum ginekologija. No vsaj jaz bi na tvojem mestu.


_____________________________



(odgovor članu onesmoki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: težave pri donositvi
3.1.2012 17:58:30   
mausikaa
obstaja kar nekaj zadev, mislim da je ena od zadev Medrol, pa Prometrium bi tudi znal pomagati če posteljica ne opravlja svoje naloge tako kot naj bi jo...definitvno pa se pogovori z svojim ginekologom kako naprej...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: težave pri donositvi
3.1.2012 18:20:42   
onesmoki
hvala za odgovor

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Strah pred porodom: Ne čakaj, da mine!
Če tvoje misli glede poroda spremlja strah, mu odprto prisluhni. Prinaša ti darilo. Sporoča ti, da je porodna izkušnja z...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?