|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   meni tako slabo predvaja
27.1.2012 21:10:54   
alenkica
videe, kjerkoli na netu, da zgubljam živce. ne na youtubu, ne 24ur, nikjer.
vse sem poskušala, IE, mozzilo, chrome, pa nikjer nič ne dela.
predvaja 4s in se ustavi. 
rač.imam skoraj nov, virusa nimam,
to se mi dogaja dva dni. 
ima še kdo takšne probleme?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: meni tako slabo predvaja
28.1.2012 0:03:24   
darja.mark
Men se dogaja že kak mesec, mogoče mal manj, da ko odprem 24ur, youtube, pa še kako stran kjer so kaki videi, da mi vse zašteka. Cel ekran zmrzne, miško lahko premikam, kliknit ne morem nikamor. Niti okna ne morem zapret. Moram stisnit Ctrl+Alt+Delete da mi odpre Task manager in da tko pol zaprem. Zanimivo da mi to dela v Mozilli, v Explorerju nimam teh problemov. Sem pa na Mozillo bolj navajena in me zato to ful moti, nimam pa blage veze zakaj mi to dela. Moj je reku da mam kak virus, sam kaj pa vem no, da mi sam v mozilli nagaja,....sem pregledala rač. pa virusa ne najde....tko da...pomagat ti ne znam, če pa kdo ve kaj je to narobe pa tolk bolš ;)

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: meni tako slabo predvaja
28.1.2012 8:47:36   
Najaa
darja ti javim v kratkem. user posted image
Meni tudi to dela, šteka skoz, pojma nimam zakaj. Moj pravi, da imam že čist prepoln disk in ga je treba mal pregledat in uštimat. Bomo vidli, če bo pol kej boljše.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: meni tako slabo predvaja
28.1.2012 13:32:37   
darja.mark
No dej nej mal pogleda. Moj mi skos govori da mam kak virus, sam dvomim, pol mi nikjer nebi delalo ne pa da mi sam v Mozili nagaja user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: meni tako slabo predvaja
28.1.2012 16:03:40   
Barik@
Pri nas  tudi zadnje nekaj dni zeeelo počasi. Nikamor nič ne gre. Pa vidim, da nisva edina. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: meni tako slabo predvaja
28.1.2012 20:17:13   
alenkica
hvala za odgovore. Ma virusa nimam, sem skenirala rač. z antivirusnim.
Disk tudi ni poln, imam skor nov rač in še zlo dosti prostora na disku. To mi dela zdej tri dni. 
In samo videe slabo nalaga, strani normalno obrača. 
oh, ti računaniki :)

(odgovor članu Barik@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: meni tako slabo predvaja
28.1.2012 20:32:41   
LuLu
Mogoče pa samo nimaš dovolj jaki računalnik, da bi ti video dobro in hitro delal. Če je to, se ga da nadgradit, malo izboljšat...

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: meni tako slabo predvaja
30.1.2012 22:35:12   
alenkica
Rešila problem!
Če se še kateri to zgodi: jaz sem izklopila routarja, oz. modem in je spet delovala.
Sem pa še prej posodobila flash player, ki je tudi bil zastarel.
in zdaj dela kot urca, hihi

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: meni tako slabo predvaja
30.1.2012 22:39:34   
LuLu
ih, tega se pa ne bi spomnila... te pa napiši zdaj za kateri film si tako zelo potrebovala podnapise... user posted image

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?