|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oktoberke
2.9.2005 17:40:57   
chips
Kje se skrivate??
Jaz sem danes dobila potrdilo pri G. za porodniško in sicer delam 7.10. zadnji dan!!!
Noge so mi začele zelo zatekati ampak G. pravi da je to normalno(čeprav v službi stojim celih 8.ur) mi je rekel naj si samo kupim Magnezij in Calcij.
Naredil mi je tudi UZ,je rekel da je vse O.K.
Doplačati sem morala 8.500 sit.Noro!!!
Aja pa zvedela sem da se skriva v mojem trebuščku .Imeli bomo punčko!!!!!

Na začetku me je G. vprašal če bi rada vedela pa sem rekla tako neodločno NE.Potem pa ko sem že stala pri vratah me je še enkrat vprašal in me je firbec premagal pa sem rekla da pol pa naj pove,pa me je vprašal kaj si jaz mislim pa sem rekla punčka.
Potem pa se je samo nasmejal pa je rekel ja punčka je!!
Nam je tako vseeno samo da bo ZDRAVO!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   oktoberke
2.9.2005 17:48:58   
kati1
ojla

čestitke za punčko ... sicer pa me čudi, ker boš kar dolgo delala (če imaš rok 30.10. bi morala že prej na porodniško in sicer 2.10.)

lp, K

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   oktoberke
2.9.2005 17:58:06   
rumena
Chips dolgo si zdržala, da nisi že prej vprašala za spol, ali pa se morda ni videlo. Zakaj pa si morala plačati gin.?Meni so na začetku napovedali punčko, ker pa so se v tolikih primerih zmotili, se bom dala raje presenetiti, nikoli ne veš . Lep konec tedna vsem .

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   oktoberke
2.9.2005 18:08:51   
Anja**
Novembrke

Ni mi jasno kako to da doplacujete UZ. Jaz sem ga imela prejsnji teden, ko je bil se obrnjen na glavico in danes mi ga je zopet delala vaginalnega in onega preko trebuha. Pa se je mulcek ze obrnil in ze vstavil med kosti, tako, da hodim, ko raca (aja, pa malo vmes postavam )

Nikoli se sploh nisem zasledila, da bi se v tej ordinaciji (dr. Kopse Bercic) kaj placevalo in mi je to res cudno.Pa mi je delala ze sigurno vsega skupaj ene 5 UZ.

LP Anja

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   oktoberke
2.9.2005 19:55:15   
nana 27
Anja, v nosečnosti ti pripadata le 2 ultrazvoka, zato je več pregledov odvisno od dobre volje in truda ginekologa in ti imaš zgleda zelo dobro ginekologinjo.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   oktoberke
2.9.2005 20:01:59   
bernarda1
Pozdravljene!
Pa se vam še jaz pridružim,saj so mi prestavli PDP iz 1.11.na 28.10,tako sem po novem oktoberka.Meni pa je danes za znoret .Popoldan me je začelo v spodnjem delu trbuha močno pikati in boleti nevem kaj je to,sedaj je popustilo,našega čutim tako kot ponavadi.Bila sem pa v službi ko se je to pojavilo,morda pa je kriva vročina saj delam v pripravi hitre hrane.Tudi jaz sem danes oddala šefici vse potrebno za porodniško,ki naj bi jo nastopila 1.10.Predlagala mi je tudi,če bi si lahko uredila za vstalež saj se bo sedaj v službi začela gužva in bi me lahko katera sodelavka po nesreči lahko ruknila in bi bilo kaj narobe.Lep večer in božajte vaše lepe bušije.
Bernarda

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   oktoberke
2.9.2005 20:31:19   
chips
Bernarda1 ko bi jaz imela takšno šefico.Jaz sem bila v bolniški ko sem bila noseča 3 ali 4 mesece pa ko sem bila konec mem je poklicala in mi dal 14 dni dopusta ker je mislila da bom skoz v bolniški in da mi nebi zastaral potem sem ga imela še 14. dni ko sem šla na morje .Sedaj ga pa nimam več ko bi ga najbolj rabla ampak za morje sem rezervirala že januarja ko še nisem vedela za nosečnost,šefica me je pa tudi dala na dopust ker me ni imela kam dati za delati .Tudi jaz delam v hitri prehrani(fast food)podobno Mcdonalds ,pa stojim zadaj za žarom pri 60°C ali še več potem pa grem vsake toliko časa v komoro na -21°C
V bolniško me pa nočejo dati

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   oktoberke
2.9.2005 20:34:45   
žlička
še pozdravček od mene.......se še navajam na novo obliko, sicer gre a bolj počasi

mali moj brca ko nor, se mi premika trebuscek sem in tja

drugace pa se kar ok, le sinfiza me občasno boli

lp vsem,

bernarda tudi jaz imam rok 28.10. - lahko odštevava skupaj

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   oktoberke
2.9.2005 21:27:44   
bernarda1
Ja pa bi bilo res fajn, če bi odštevali skupaj.Od kot pa si žlička?
Chips moja šefica je res zelo dobra mi je šla tudi na roko ko sem ji povedala ,da sem noeča in me je prijavila.Res je zelo vredu.
Mirno noč.
Bernarda

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   oktoberke
3.9.2005 10:29:18   
Anja**
Punce? A ve slucajno katera kaksne so posledice ce imas v urinu prevec glukoze?

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   oktoberke
3.9.2005 20:32:01   
žlička
čer...čekiram rr in se pripravljam na ogled nogometne tekme.....

bernarda - drugače pa sem iz Ljubljane in tudi rodila bom v Ljubljani.

anja - kar se tiče pa glukoze v urinu pa ne vem....žal, pomoje ti bo G najbolje znal odgovoriti

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?