|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Polovična zaposlitev s.p. in nosečnost
8.6.2012 17:23:30   
Toulon
Živjo,

imam vpašanje, ki ga enostavno ne znam rešit...imam s.p. že skroaj 2 leti in počasi razmišljava s partenerjem o otroku. Pred kratkim sem izvedela, da naj bi mi ponudili polovično zaposlitev na eni izmed institucij, polovično pa bi imela še vedno s.p. Ker pa namerava imeti počasi otroka, ne vam kaj naj naredim. Polovična zaposlitev bo sigurno za določen čas. Kako ravnat v takem primeru? Otroka si resnično želim, saj sem stara 30 let in se že dalj časa pgpvarjava o tem,ampak je vedno problem s službo. Kako je s porodniško, če imaš polovični s.p.? V primeru zaposlitve bom navadni s.p. spremenila v polovični...
Ravno, ko sem človek odloči, da bo imel otročka, se pa tole pojavi user posted image
Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Polovična zaposlitev s.p. in nosečnost
8.6.2012 21:27:06   
Tasika
Jaz ne vidim nobene težave. Če boš dobila zaposlitev za polovični del.čas za ostale 4 ure obdži s.p. Prispevki bodo tako plačani za vseh 8 ur, 4 iz del.razmerja in 4 iz s.p.

Porodniška pa bo izračunana kot povprečje obeh osnov (službe in s.p.).

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu Toulon)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Polovična zaposlitev s.p. in nosečnost
9.6.2012 10:33:43   
petea
Toulon,
kaj je pravzaprav tvoje vprašanje?
Ali imeti otroka, ali sprejeti službo, ali kako spremeniti s.p. v polovičnega?

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Polovična zaposlitev s.p. in nosečnost
12.6.2012 8:38:34   
Andromeda
Kakor mi je znano se ti v priemru zaposlitve s.p. avtomatsko upošteva kot dopolnilna dejavnost, za katero plačuješ pavšalni prispevek (cca 36 € mesečno) + davek od prihodkov. V času porodniškega dopusta ti za obe zaposlitvi (redno in polovični s.p.) prispevke krije država, poleg tega prejemaš porodniško, ki je odvisna od tvojih zadnjih 12 dohodkov pred nastopom porodniške.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Top položaji za seks v prvem trimesečju
V prvem trimesečju se žensko telo sooča z mnogimi spremembami, med katerimi je tudi ta, da ima ženska nižji libido, želj...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?