|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ikea malm predalnik akcija 13.9.
12.9.2012 20:14:57   
ma19teja
Rada bi kupila predalnik, ki bo jutri v akciji, pa nisem glih ziher, ali ga bom dobila ali ne. Na netu ni možno preveriti zalogo ravno za ta predalnik... ima katera izkušnje s podobnimi akcijami, je to samo par kosov zaloge, se splača rint gor, ali bom izvisela :(


http://www.ikea.com/at/de/store/klagenfurt/slowenien
Dnevna ponudba: velja le v četrtek, 13.9.2012

Urejenost za pol cene: MALM
Tako lahko zares držiš red in to pol ceneje!

Le 13.9.2012 lahko dobiš komodo MALM iz brezovega furnirja in s 4 predali za pol cene.

Komoda MALM s 4 predali
80x48 cm, višine 100 cm, brezov furnir.
Namesto 79,99 EUR za le 39,99 EUR.

Ponudba velja do razprodaje zalog. Nakup možen le v količinah, ki so običajne za domačo uporabo.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ikea malm predalnik akcija 13.9.
13.9.2012 8:49:00   
Tutan
Ravnokar kolebam, ali se mi da peljat po dva ta predalnika. Po eni strani je kul, ker so fino znižani, pa še rabila bi jih in to nujno, po drugi strani pa se mi ne da sami vozit v Celovec, pa še dežuje tako smotano.
Kakorkoli, stvari iz akcije so ponavadi orng na zalogi. Pa ljudi se tudi ne usipne milijon po točno določeno zadevo. Kadarkoli sem še pazila na kako akcijo, vedno sem to dobila, tut če sem popoldne šla gor.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ikea malm predalnik akcija 13.9.
13.9.2012 9:27:00   
mini86
matr sta me zdražle..

js bi ga tud mela sam k ga nimam km datuser posted image user posted image


mam pa js podoben predalnik in so res fajn-globoki, nč se ne maje..res extra super

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ikea malm predalnik akcija 13.9.
13.9.2012 9:49:31   
lubeka
Prejšnji teden, 6.9. so imeli za pol cene neke regale in sem poslala mojega v ikeo. Šel je ob 12., ker ima takrat malico, pa je gospa tam rekla da so dobili 1000 kosov teh regalov in jih prodali do pol enajstih vse. Bistvo, splača se že, ampak moraš biti med prvimi pred vrati še preden odprejo. :D

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ikea malm predalnik akcija 13.9.
13.9.2012 15:06:23   
Julija08
Mater jaz sem ga pa lih prejšnji mesec kupila po redni ceni....bemti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lubeka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ikea malm predalnik akcija 13.9.
13.9.2012 15:50:30   
kokosh
Bila v Celovcu v Ikei v soboto in so jih že takrat imeli po 40 EUR (kar precej).

Sem se zasekirala za eno leto nazaj, ko sva ga kupila za user posted image .

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?