|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
6.9.2005 18:12:05   
miška1
   
ZANIMA ME ALI IMA KATERA IZKUŠNJE Z STEKLENIČKAMI IN DODAMI ZNAMKE TOMMEE TIPPE-


LP

Neposredna povezava do sporočila: 1
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
6.9.2005 18:41:00   
polona2
Hana je imela do enega leta Tommee Tipee dude, vse iz kavčuka, lepi designi, pa tudi cuclji od dud so identični tistim iz Mothercare, tako, da sem jih kdaj pa kdaj, kupila tudi tam. Sedaj imamo Aventove, vendar po sili razmer, v Baby centru so imeli zadnje čase namreč kronično slabo izbiro.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
6.9.2005 18:45:58   
miška1
potem ne bom zgešila če jih kupim

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
6.9.2005 18:50:30   
polona2
Hja, veš kako je s tem. Vse je odvisno od otroka, eni ne marajo Aventovih, pri nas Hana ni marala Nukovih dud in smo prvo uporabljali tiste "Cherry Soother" od Tommy Tippee, potem smo počasi prešli na te navadne, kavčukove, te, ki sem jih prej omenila, imajo cucelj podoben cuclju na steklenički od Aventa npr., jaz sem zamenjala tri ali štiri vrste dud.
So pa T.T. dude res kvalitetne in srčkane...

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
6.9.2005 20:55:58   
alesmedved
Mi imamo flaško in mu je v bistvu čist vseeno al pije iz Aventove ali t.t.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
6.9.2005 20:58:58   
urška
mi mamo dude. silikonske. lepe in povrhu še poceni - avent ma čist preveč navite cene, sploh glede na to da vse flaške puščajo!!!

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
7.9.2005 7:43:06   
Anonimen
ja naša ima te dude in so super. mamo pa silikonske, po kavčukovih tako škriple z zobmi da mi grejo kr kcine pokonc

(odgovor članu miška1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   STEKLENIČKE IN DUDE TOMMEE TIPPE
8.9.2005 12:33:06   
pravljica
jaz bi bla vesela če bi lahko izbirala po svojem okusu...naš noče nobene od 10. ki jih imam v predalu...ampak še poskušam in iščem možnosti...v mothercare še pa res nisem bila

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?