|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novo oblačilo mi je razbarvalo ostale kose
6.11.2012 14:47:20   
Tajmahal
Živjo, imam en problem, in sicer kupila sem eno oblačilo, ki je ob pranju perila razbarvalo polovico ostalih kosov oblačil. A kdo ve, kakšne so moje pravice? Škode je za ca. 150 €. Žalostna mamica.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novo oblačilo mi je razbarvalo ostale kose
6.11.2012 14:53:37   
NeJa88
Ohh sranje :/ Pismo, nevem če boš lahko kaj dosega, ker recimo da ne moreš dokazat, da si to oblačilo prala po navodilih-npr. na 40° z istimi barvami oblačil. No, upam da kdo pove kakšen pameten nasvet, tudi mene to firbca.

(odgovor članu Tajmahal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novo oblačilo mi je razbarvalo ostale kose
6.11.2012 15:08:40   
Paštetka
Mislim, da nobene.
Ponavadi na takih oblačilih piše: prati ločeno oz. s podobnimi barvami. Pisati mora tudi, na koliko se pere.
Če ni etikete, bi teoretično lahko dosegla povrnitev stroškov, praktično skoraj nemogoče.


(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
6.11.2012 15:53:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novo oblačilo mi je razbarvalo ostale kose
6.11.2012 20:07:22   
SMT3
Če ti je rdeča barva spustila,pol boš težko.Nameči not lovilce barv.
Sploh si ne upam predstavljati tega .Grozauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novo oblačilo mi je razbarvalo ostale kose
6.11.2012 20:54:39   
Paštetka
Jaz bi pa dala sol za razbarvanje. Jaz sem še vedno rešila z njo in sivino in kakšno pobarvano zadevico.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
7.11.2012 12:59:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novo oblačilo mi je razbarvalo ostale kose
7.11.2012 15:52:51   
pelin
V bistvu se 150 evrov bere veliko , pa v resnici niti ni tako težko priti do takšne cehe...ena cela žehta pralnega stroja pisanih cunj ( 2-3 kavbojke, 2-3 svetri, jopica, majčke.....) meni če gledam skozi finance dostikrat nanese še več...da ne govorim , če perem kakšne jakne ali bunde...žal mislim, da se nimaš na kaj obrniti , ker sem tudi jaz mnenja, da se tile proizvajalci s svojimi listki in navodili o pranju znajo prav lepo zaščititi...Mogoče lahko vse skupaj vzameš kot drago šolo in poskusiš biti v bodoče bolj previdna....Sama nove stvari , ki so sumljivih živih barv prvič nikoli ne perem v stroju z ostalimi cunjami , temveč jih nemalokrat operem na roke ali pa samostojno v stroju...Se mi je pa že večkrat naredilo tole nezaželjeno zabarvanje in uničenje cunj, ker sama  v svoji naspidiranosti non stop pozabljam sprazniti žepe različnih oblačil...Včasih pomaga, če iz kupa obarvanih cunj odstranim krivca in ostalo perilo takoj , ko je še mokro še enkrat operem...vedno pa to ne pomaga...včasih potem poskusim še z detergentom za madeže in razbarvanje...žal to tudi ne pomaga vedno...se je že naredilo, da sem obarvala cel stroj belega perila  na intenzivno roza, zaradi škratičine pižame...seveda mož ni bil zaradi svojih "novih" spodnjic preveč navdušen, zato sem takrat kupila tekstilno barvo in vse skupaj prebarvala na modro...Lansko leto sem tudi ustrelila kozla in ko sem svojo novo belo in nežno sivo smučarsko icepeakovo   jakno oprala z vazelinom v žepu...ni treba poudarjati, da ji ni bilo rešitve, ker je ven prišla vsa v mastnih madežih, kot bi jedla pečenico v njej......uh...kako bi se takrat nekam pritožla...pa se žal ni dalo...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?