|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Amniocenteza
21.9.2011 15:06:56   
Anonimen
Zanima me, koliko prej se je potrebno naročiti za amniocentezo v ljubljanski porodnišnici? Ali se lahko naročiš k točno določenemu zdravniku? Katerega pa priporočate? Jaz sem mislila dr. Cerarja.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Amniocenteza
21.9.2011 22:37:57   
Urska09
Koliko prej se moraš naročiti sem že pozabila, zdravnika pa lahko izbereš sama. No, vsaj pri meni je bilo tako. Jaz sem klicala v porodnišnico, povedala, da imam napotnico za AC in prosila, če mi jo lahko naredi ta in ta zdravnik. In mi je bilo rečeno, da bodo skušali upoštevati mojo željo. In so jo. Aja, delal mi je pa Pušenjak. Njega so mi kolegice priporočile.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Amniocenteza
23.9.2011 11:16:02   
NM28
OJ

jaz sem se naročila v četrtek, malo pred 15 in bila na vrsti v petek zjutraj.
sicer samoplačniško.
Delal mi jo je DR. Pušenjak in sem bila zadovoljna. Lahko bi pa tudi zbirala, če bi želela, vendar moraš potem počakat, da je željeni zdravnik na razporedu.

Lp in veliko sreče

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Amniocenteza
25.9.2011 19:57:38   
olimia
ne vem, kako dela prim. Cerar v LJ, vsekakor dela AC v Postojni on.
Meni jo je delala enkrat Tul Mandič - ginekologinja, drugič Pušenjak, obakrat zelo zadovoljna
Aja, ginekologa lahko izbiraš, vendar včasih moraš zato kak dan kasneje na pregled

< Sporočilo je popravil olimia -- 25.9.2011 19:58:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Amniocenteza
26.9.2011 15:13:09   
Anonimen
jaz sem prosila za dr.Pusenjaka,bila z njim zeelo zadovoljna!skoraj nic ni bolelo,je zelo strokoven,prijazen in vse skupaj obrne malo na hec!ga zelo priporocam!!!vem,da on dela ac v lj.porodnisnici ob petkih!Srecno

(odgovor članu olimia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Amniocenteza
29.7.2012 8:30:21   
Anonimen
Živjo!
Zaradi slabih izvidov 2HT bom morala na AC.
Ali mi katera prosim napiše svojo izkušnjo kako poteka AC?
Ali bom dobila napotico, ali se AC dela samoplačniško?
Hvala in lp.
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Amniocenteza
29.7.2012 14:07:34   
astrid1
Kolikor jaz vem, boš dobila napotnico. Samoplačniško je amnicenteza zelo draga, tam od 800 evrov dalje, saj je to invazivna preiskava. Najbrž ti bo tvoj ginekolog napisal napotnico.

Kakšni pa so bili rezultati nuhalne svetline?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Amniocenteza
29.7.2012 14:10:24   
astrid1


Na tej povezavi lahko prebereš mnenje dr. Pušenjaka.

http://med.over.net/forum5/read.php?19,4894247

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Amniocenteza
29.7.2012 14:57:49   
Anonimen
Kolikor je meni znano, ti amnocenteza pripada na napotnico pri rezultatu NS 1:300 ali manj kot 300.

Samoplačniška cena je od 580 eur do 780 eur.

Predvidevam, da boš na amniocentezo morala zaradi slabih rezultatov NS+2HT, ker sam 2HT ne pomeni nič. Vrjetno so ti že tam, kjer si delala NS povedali, kako naprej.

Jaz bi izbrala dr.Pušenjaka.user posted image

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Amniocenteza
2.8.2012 12:14:41   
Mala BB
Hej Anonimen, AC za mano, bila v Ljubljani v torek. Sam poseg RES ni boleč, ne skrbi. Najprej ti opravijo temeljit UZ, nato pa te vodi skozi poseg ti pa vse skupaj spremljaš na monitorju. Čisto malo čutiš, ko z iglo predre v plodovnico. Nato te dajo v počivalnico, tam si do cca 11.ure, sledi sestanek, kjer dobiš vsa navodila kako dalje in greš domov. OBVEZNO naj te nekdo spremlja oz. ne vozi sama. Sledi počivanje, najmanj 3 dni. In - sledi čakanje! Rezultati, če je vse ok, so nekje po 3. oz. 4. tednu, drugače te pokličejo. Jaz sem drugače iz Celja in so mi dali na razpolago Mb ali Lj. Brez posebnega razloga sem rekla Lj in nisem razočarana. Vsi so bili zelo prijazni in zelo strokovni. Glede plačila pa ne vem, ker sem jaz šla tja zaradi let in mi AC avtomatsko pripada. Če te še kaj zanima, sem tu. Lepo se imej!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Amniocenteza
3.8.2012 21:21:28   
PC Baby
Definitivno Pušenjak.

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Amniocenteza
6.8.2012 9:59:11   
honey
Jaz sem se odločila za PO, kjer mi je delal Cerar. Preiskavo sem dobila na napotnico zaradi starosti, ampak ti pripada ali NS ali AC na napotnico, oboje ne - iz tega razloga. V Postojni mi je všeč, ker dela preiskavo neka zasebna genetska ambulanta iz Lj. in te takoj, ko dobijo rezultate, pokličejo po tel. Jaz sem imela AC v torek ob 17h in so me čez 3 tedne v torek ob 17.20 klicali, da so mi sporočili rezultate. Res kapo dol user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Amniocenteza
30.1.2013 20:15:31   
leona1
Spoštovane,

jaz sem imela poseg AC 3. 1. 2013 v ljubljanski porodnišnici. Sam poseg neboleč, ker sem bila na vrsti zadnja od šestih, se mi je zdelo, da sem opravila v treh minutah. Potem je sledila ura počitka in z navodili, ki smo jih prejele od sestre - mimogrede zelo dobra prezentacija - smo lahko odšle domov. Prav počivala sem tisto popoldne, naslednje dni pa pazila, da ni bilo kakšnih odstopanjuser posted image .. rezultat prejela po pošti 22. 1., čeprav podpisana je bila že 17. 1., in najpomembnejše, vse je OK user posted image Najhujše je res čakanje, vendar....če ni glih denarja za hitri test, potem se to vzame v zakup. Vsem good luck in velikooooo pozitivnih misli...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?