|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 8:16:33   
Neala
Tako, pa sem odprla temo kar jaz. Čakam in čakam pa se ni še nobena javila, tako, da mi ni preostalo drugega user posted image .

Torej, ne pričakujem je okrog 11.8.

Zdaj pa hitro pridite še ostale.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 8:24:45   
zlatolasek
Hej hej, no pa ostajava skupaj v boju za user posted image , a ne Neala user posted image Jst sm dans dobila user posted image (spet zamuuuuuuuja zoprnica), tako da je ne pričakujem nekje konec avgusta...recimo. user posted image

Sem tako močno upala, da bi prišla prej, da bi lahko že na morju delali na user posted image , eto, zdaj pa jo dobim res tik pred morjem user posted image , še kopat se ne bom mogla....ampak ok, važno da smo začeli novi (pravi) krog.

Sicer pa tko, sem ravno zvedla za eno znanko, ki je zanosila in pa moja dobra prijateljica je ravno rodila, tako da se okoli mene full dogaja, upam, da se kaj nalezem user posted image


(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 8:35:44   
Neala
Hehe, ja, zlatolasek, si slediva user posted image . No, upam, da se res nalezeva zdaj do avgusta in bova potem pridno čvekali med aprilkami. V aprilu sem rodila tudi pred 4-imi leti, tako, da upam, da mi tudi tokrat prinese srečo user posted image .

Tebi pa tokrat želim boljši ciklus in eno debelo in uspešno ovulacijo, haha user posted image

(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 10:08:00   
CECA 1
jaz avgusta pauziram,se priključim septembra(upam da vas bo čim manj z mano in vam rata že prej)user posted image



bom pa tokrat samo navijačica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 10:41:12   
Katte
Navijam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 10:45:54   
Agnes27
Živjo punce,

jaz se vam na novo pridružujem. Midva sva začela "boj" za drugi plusek. II pričakujem 16.8. (dan gor ali dol). Doma imava 19 mesečno punčko, ki je pravi vražiček med vražički:)

ps. zlatolasek, jaz sem imela pa user posted image prejšnji mesec ko sem bila na morju, pa sem se vseeno kopala s tamponom.

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 10:55:15   
mamica deklicam
jaz se vam tudi pridružim. Dajte me med navijačice, ne pričakujem jo pa nekje 16.8.

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 11:20:37   
Neala
Aha, pridno se nabiramo user posted image .

Ja, zlatolasek, jaz sem jo tudi imela na morju in sem se kopala normalno s tamponom. Sicer je pa odvisno kakšne težave imaš med M in ali si morebiti nagnjena k bolečinam, vnetjem itd... Takrat je logično, da se vsaj prvi in/ali drugi dan izogibaš kopanju.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 11:32:08   
zlatolasek
Hej punce,

glede M....vem da obstajajo tamponi jauser posted image , ampak men prve par dni nič kaj dosti ne pomagajo, sploh od poroda naprejuser posted image Ja sej vem....keglove vaje pa to, sej delam, ko se spomnim user posted image

Počasi kapljamo ja.....sicer glede na moje dolge cikle, lahko da bom že med septembrčicami, ampak ok, pustimo se presenetit. Sem oborožena z ovul testi, pink padom, maco in veliko motivacije za user posted image , pa gremo user posted image Bomo videli kakšni bodo rezultati user posted image


(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 14:43:23   
LittleSun
Tudi mene med navijačice.
Čeprav sem zadnje čase bolj malo z vami, mislim na vas in navijam za vse vas, še posebej za tiste par "starin"user posted image


(odgovor članu zlatolasek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 18:00:46   
Tippi
Jaz tudi navijam, močno, močno!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 18:40:18   
mala jagodka
Ojla, sm že stara tukaj, ampak zaradi določenih ljudi iz osebna življenja sem zamenjala vzdevek. Jst tud čakam čakam avgusta, da je bo M, okoli 25., bo prvi krog po operaciji pregrade.
Imampa že tri angelčke user posted image in se ne dam.

Tippi, vesela sem zate, da ti je uspelo user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
18.7.2013 18:46:13   
mala jagodka
Sm se slabo izrazila, upam, da okoli 25. ne bo tetke user posted image

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
19.7.2013 6:59:52   
niinii
Tud jaz navijam!!!

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
19.7.2013 13:39:31   
Anonimen
Ojla se vam pridružujem.. vendar kot anonimna, zaradi določenih ljudi na forumu, ki bi me izdali :) Imam pa doma 1,5 staro punčko in sva si zaželela še enega user posted image . Želiva si namreč majhno razliko (okoli 2-eh let in pol) zato sva se spravla k delu. Datum nepričakovanja user posted image pa je 5.8.

Si še pišemo :) lp Anonimna user posted image

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
19.7.2013 19:35:04   
witch
Močno močno navijam user posted image user posted image user posted image

LS kako si?

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
20.7.2013 10:46:15   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Močno močno navijam user posted image user posted image user posted image

LS kako si?

teka witch kako si ti? Buši lepo raste?
Jaz sem dobro, zadnje mesece čisto odklopila, ker po moji diagnozi tako ali tako ni možnosti za naravno zanositev, oz. je minimalna...odklop je super deloval do včeraj, ko sem ugotovila, da mi M že par dni zamuja in mi je spet dalo upanje. Sem imela doma še en test in sem ga danes naredila. Je kot pričakovano negativen, ampak me je spet malo zmrdalo in mi ni nič kaj prijetno. Sem spet razočarana kot sem bila včasih. Ampak upam, da M hitro pride in da gremo brezskrbno naprej.
Zaradi vnetja, ki sem ga imela so mi svetovali da na laparo počakam do jeseni, potem pa upamo, da mi bodo lahko odstranili zarastline in da bomo končno dočakali plusek.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
20.7.2013 15:26:59   
witch
Občutka nimam, da bi bil buši kaj večji. Hlače so pa premajhne. Tak da raste user posted image Saj po bolečinah, predvidevam, da se maternica širi. Če že ta stari špeh skrije vse user posted image
Drugače pa je danes 14t5d. Tedni kar šibajo user posted image

Draga moja, bo. Boš videla da vam bo uspelo. Na tak ali drugačen način. Imejte lepo in mirno poletje, jeseni pa akcija. Jaz pa držim pesti, da poletje zadnjič preživljate v troje.
Samo ne izgubi upanja in volje. Jaz mislim na tebe.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
21.7.2013 20:56:49   
CECA 1
kakšna tepka sem user posted image v bistvu sem jaz,kljub temu da imam 2.iui septembra vseeno lahko na seznamčku,saj tudi brez klomifena ta mesec lahko user posted image ............tako da user posted image ne pričakujem 10.8. res sem že čisto zmešana user posted image

še vedno sem tudi med navijačicami jupiiiiiiiiiii user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
22.7.2013 14:18:09   
LittleSun
witch hvala user posted image

Še danes ni M, malo rumenkasto-rjavega izdedka, ampak ni omembe vredno. Se malo bojim, da bi lahko šlo za izvenmaternično nosečnost. Sem čitala, da obstaja možnost, da je test ne zazna. No upam na najboljše in čakam še par dni. Če je ne bo do konc tedna bom šla pa do G. Ko ima hudič mlade, jih ima veliko, al kako že user posted image

(odgovor članu CECA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
22.7.2013 18:38:39   
ela23
Nov mesec, nove zmage!user posted image

Jaz je ne pričakujem 19. 8. Joj, kje je še to.
Sicer sem pa trenutno jezna kot ris. Konec avgusta bi morala imeti pregled pri Bokalovi. Pričakovala sem, da bom takrat doila tudi datum za laparoskopijo. Danes pa izvem, da mi pregled odpade, ker je zdravnica odsotna. Močno, močno upam, da mi ne bo spet treba čakati 2 meseca.
Tiste ki ste imele laparo, kako je pri vas potekalo naročanje. Jaz sem imela pri Bokalovi UZ, kje je ugotovila, da bom morala na operacijo, potem so mi pa dali zgolj datum za ponovni pregled pri njej. O datumu za laparo pa ne duha ne sluha. Je to običajn postopek? A bi slučajno morala sama kam poklicat in se naročit? Ah, še nikoli nisem imela nobenih zdravstvenih težav, še antibiotikov nisem jemala nikoli, sedaj pa to letanje od enega "dohtarja" do drugega. Na trenutke se sploh ne znajdem v vsej poplavi raznih napotnic, priporočil ... user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
22.7.2013 20:11:36   
Žabinčica
Jaz pa navijam za vse user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ela23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
22.7.2013 20:15:09   
Neala
Aha, nismo še preveč aktivne na forumu, ker smo/bomo aktivne zdaj bolj v pojstli user posted image user posted image .

Naj bo plodno in zopet želim srečo vsem - še posebej moram omeniti vse, ki se že dolgo trudite - naj bo to magični mesec.


Jaz pričakujem O dneve in torej, akcija user posted image . Upam, da se najde dušica, ki bo naredila seznam user posted image -

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
22.7.2013 21:51:17   
Anonimen


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.8.
Anonimnauser posted image


10.8.
CECA 1


11.8.
Neala


16.8.
Agnes27
Mamica deklicam


19.8.
ela23


25.8.
mala jagodka


x.8.
zlatolasek



SKUPAJ NAS JE : 8
user posted image NOSEČK:


user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Katte, Mamica deklicam, CECA 1, LittleSun, Tippi, niinii, witch, Žabinčica


Evo seznamček - by Anonimnauser posted image .. Upam da nisem koga pozabila.

(odgovor članu Neala)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
23.7.2013 7:32:44   
Neala
Iiiii, evo, se je našla dušica user posted image  in naredila seznamček... Hvalaaaaa Anonimna user posted image . Pa še prva si na vrsti za avgustovsko lulanje user posted image . Sreeečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




vrtec
Lelly28 RR

Pri kateri starosti ste otroka prvič dali v vrtec?

pri 11 m (59%)

pri 2 letih (9%)

pri 3 letih ali več (14%)

ni obiskoval vrtca (18%)


Število vseh glasov: 22

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!