|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pošta provizije
6.9.2013 8:54:50   
J.L.
če morda katera ve, kolikšna je provizija na položnico na pošti? ter če je možno plačati navaden paket z kartico ali mora biti izključno gotovina?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pošta provizije
6.9.2013 9:08:06   
Najaa
Za položnico je provizija mislim da 90 centov. Plačaš pa lahko kakor hočeš, gotovina, kartica...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pošta provizije
6.9.2013 9:15:33   
J.L.
joj sem napačno postavila vprašanje. vem, da je že pred leti bil neki višji znesek za plačevanje z bančno kartico, tako da se je splačalo, da se plača gotovina. torej koliko plačaš "storitev) če plačuješ z BA kartico?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pošta provizije
6.9.2013 9:57:35   
Najaa
Aja vidiš, to imaš pa prav. Je ravno zadnjič moj penil, ker so mu ful nabili provizijo zaradi plačevanja s kartico.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pošta provizije
6.9.2013 10:30:57   
Najaa
Sem ga zdej vprašala, 2,14 evra je dal za provizijo, ko je plačal s kartico za prevzem paketa. user posted image Lopovi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.9.2013 10:36:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pošta provizije
6.9.2013 10:49:59   
liliana
Na pošti lahko plačaš s kartico....provizije so pa se mi zdi iste, če bi s kartico dvigoval na bankomatu....torej z BA kartco od NLB plačaš provizijo tako, kot če bi jo dvigoval na bankomatu od druge banke...plačilo s kakim Eurocardom pa topolo odsvetujem.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pošta provizije
6.9.2013 13:52:53   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: umbriano

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem ga zdej vprašala, 2,14 evra je dal za provizijo, ko je plačal s kartico za prevzem paketa. user posted image Lopovi.


A sedaj lahko plačaš s kartico? Ker prej nisi mogel. Lahko si samo dvignil na pošti preko POS terminala gotovino in tam so ti pa res nabili nemajhno provizijo za dvig.


Ne vem, kako dolgo lahko, vem da sem jaz kaki dve leti nazaj tudi plačala nekaj s kartico ampak sploh nisem šla za tem, koliko in če je sploh provizija. Moj je pa večji picajzelj okoli tega in kak par tednov nazaj je prevzel en paket in plačal toliko. Ni isto kot na bankomatu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
6.9.2013 14:23:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pošta provizije
6.9.2013 16:38:30   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: umbriano

Tole je kopirano z njihove strani

Ali je na poštah možno plačati storitve s plačilnimi karticami?


Pošta Slovenije zaenkrat še ne omogoča plačila blaga in storitev s plačilnimi karticami, nudi pa strankam izplačilo – dvig gotovine prek POS-terminala za imetnike kartic Maestro, Mastercard, Diners Club in American Express. Te storitve strankam ne zaračunamo, lahko pa jo v skladu s svojim cenikom zaračuna banka izdajateljica kartice, katere komitent je stranka, oziroma izdajatelj kartice. [/align
]Ažurni pa res niso, če si ti s kartico lahko  plačala že  pred dvema letoma user posted image


Pa saj ti plačaš s kartico......ti lepo kartico vtaknejo v svoj POS terminal, kot drugje....samo zaračunajo ti malo drugače kot drugje......ker se tretira plačilo kot dvig gotovine.....

Jaz sem pred tremi tedni pozabila to njihovo foro in plačala pošiljko šolskih knjig preko njihovega famoznega POS terminala z Eurocard.......saj bri BA še niti ni tako gromozanska provizija in tisti EURo ali dva pač pozabiš ali se pa narediš, da pozabiš.....in me je skoraj kap, ko sem na računu imela provizijo za dvig gotovine več kot 10 EUR.....takrat sem se pa potem takoj spomnila na njihov dvig gotovine iz POS terminala.......

Ker vsi poštni uslužbenci te pa lepo vabijo k plačilu s kartico...."sedaj tudi pri nas lahko plačate s kartico".....ja, juhuhu.....figo lahko plačaš.....ker drugje, ko plačam z eurokard mi ne zaračunajo provizije, samo na PBS in na bankomatu seveda......


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.9.2013 17:05:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pošta provizije
7.9.2013 6:00:52   
Lilu23
Na vsakem poštnem okencu je obvestilo, da "plačilo" s kartico se smatra kot dvig gotovine na bankomatu, provizijo zaračuna banka imetnika kartice in ne pošta; absolutno se z euro/mastercardom ne splača poslovat, ker je provizija previsoka...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pošta provizije
7.9.2013 6:08:52   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

Na vsakem poštnem okencu je obvestilo, da "plačilo" s kartico se smatra kot dvig gotovine na bankomatu, provizijo zaračuna banka imetnika kartice in ne pošta;


Lepo....user posted image

Mogoče na kaki pošti tako obvestilo ne visi, ali pa ga človek v gori obvestil in prodajnih artiklov po poštnih okencih spregleda.......

absolutno se z euro/mastercardom ne splača poslovat, ker je provizija previsoka...


Na pošti se z Eurocard ne splača poslovat, prav tako ne na bankomatuuser posted image .....recimo, bencin pa z Eurocard brez problema tankam, brez provizije.....

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pošta provizije
8.9.2013 20:50:19   
leilani
Provizija za plačilo UPN na pošti (če je UPN brez OCR - se pravi da na ta večjem delu UPN-ja ni spodaj tistih hieroglifov:
do 98,00 EUR = 1,05 EUR
od 98,00 do 501,00 EUR = 1,07% od vrednosti
nad 501,00 EUR = 5,36 EUR

če ima OCR in da OCR prime pa je provizija fiksno 1,05 EUR, razen če je pogodbeno brez provizije.


drugače pa se na poštah opravlja dvig preko POS terminala in ne plačilo, za kar ti tvoja banka zaračuna provizijo. Vsekakor se z Mastercardom ne splača ker je mislim da cca 9 EUR provizije

< Sporočilo je popravil leilani -- 8.9.2013 20:51:58 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Ime za fantka
genovefa

Katero ime vam je najbolj všeč?

Lovro (21%)

Žiga (29%)

Miha (19%)

Filip (31%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!