|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tamponi
13.12.2013 11:07:52   
alda
Če lih ne spada sem,bom tu odprla temo, ker tukaj je največ obiska user posted image
Torej:
stvar je taka, da že približno 10.-11. let nisem uporabljala tamponov.
Ker se je proizvajalcev oz. sort le-teh drastično povečala, me zanima :
-katere so po vašem mnenju najbolj vredna vsakega e ,ki jih date zanje
-ali ste pri katerih imele kak stranski učinek,ki ni naveden na škatlici
- ali se je dejansko kateri zgodilo, da se je vrvica "zgubila" oz odtrgala in ni mogla povleč tampona ven- kako je to rešila.

Mogoče se komu zdi smešno,ampak res me je malo strah , da bi zdaj po dolgem času neuporabe,telo zavrnilo "tujek"


< Sporočilo je popravil alda -- 13.12.2013 11:09:35 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tamponi
13.12.2013 11:23:26   
mamica deklicam
verjetno boš morala sama preizkusiti, kateri ti najbolj ležijo user posted image user posted image

Jaz kupujem Lidlove, Hoferjeve in v DM njihovo blagovno znamko. In so mi čisto v redu. Ko pa imam zelo močno krvavitev, uporabim OB največje, ker drugi tako velikih nimajo. A so OB kar zasoljeno dragi, tako da jih imam bolj za "hude" časeuser posted image

Imam pa kolegico, ki ne prenese vseh in mora imeti take iz 100% bombaža. Če nisi občutljiva, poskusi cenejšo varianto, ker se lahko na dolgi rok vsak € pozna

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.12.2013 11:31:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tamponi
13.12.2013 11:33:12   
Izabelina
kaj pa če bi raj uporabljala skodelico?

enkratni strošek pa še nič se ne more strgat... plus ni nobenih stranskih učinkov (razn seveda, če si alergična na silikon), ne more prit do unga šoka zarad zastrupitve, ne izsušuje....

< Sporočilo je popravil Izabelina -- 13.12.2013 11:34:22 >


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tamponi
13.12.2013 11:39:11   
liliana
Jaz sem jih pred leti redno uporabljala......sedaj jih samo poleti oz. če sem v v času menstruacije ravno na bazenu......uporabljala sem pa samo OB, ker sem le pri njih našla različne velikosti, glede na intenzivnost menstruacije.....vrvica se mi nikoli ni strgala in tudi kakih stranskih učinkov ni bilo......

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tamponi
13.12.2013 12:32:49   
nyna84
Jaz tampone redno uporabljam, ker vložkov ne prenašam dobro.
Vedno imam OB, iz istega razloga kot je tudi liliana navedla (veliko izbire), nikoli nobenih težav z njimi. In vrvica se mi ni še nikoli strgala.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tamponi
13.12.2013 13:13:42   
dreamhorse
Jaz sem jih uporabljala pred Mireno. Senta, če se ne motim, drugače pa tudi OB. Se mi je pa zgodilo enkrat, da vrvice nisem našla, pa sem ga, ko je bil že fejst poln, z lahkoto iztisnila ven.
smešno se sliši vem, ampak ko je sila, se da.


< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 13.12.2013 13:14:47 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
13.12.2013 18:22:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dreamhorse)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tamponi
13.12.2013 18:28:29   
emma83
Nikoli nobenih problemov, kupujem pa v Mullerju, njihovo znamko. Hehe tko kot Metulj pravi, da je seksala z njimi in ni porajtala, se je meni ze zgodilo, da sem imela 2 hkrati vstavljena, pa nimam pojma kako mi je to ratalo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tamponi
13.12.2013 19:34:00   
asyka
Jaz imam probleme z njimi in hitro staknem kakšno vnetje. Tako, da se držim tistih 100% bombažnih in nebeljenih, kupujem jih v neki bio trgovini, jih pa imajo tudi v Dmu. NJihova slabost je edino, da niso tako zelo vpojni, ker pač na njih ni toliko kemije in jih je treba malce pogosteje menjavat.

Se mi je pa v vseh teh letih tamponov (vložkov namreč od nekdaj ne prenašam isto vnetja :/) zgodila nesreča samo enkrat pa še takrat je bila kriva moja šlamparija. Nekako mi je namreč uspelo si v nožnico stlačit dva tampona. Sem pozabila, da sem enega že dala not in potem sem še pač enega si dala. No, to sem ugotovila šele ob naslednji menjavi, ko se mi je čudežno pojavila še ena vrvica med nogami user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tamponi
13.12.2013 21:44:34   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: asyka

Jaz imam probleme z njimi in hitro staknem kakšno vnetje. Tako, da se držim tistih 100% bombažnih in nebeljenih, kupujem jih v neki bio trgovini, jih pa imajo tudi v Dmu. NJihova slabost je edino, da niso tako zelo vpojni, ker pač na njih ni toliko kemije in jih je treba malce pogosteje menjavat.

(vložkov namreč od nekdaj ne prenašam isto vnetja :/)


razen izbrisanega do zadnje pike podpis.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tamponi
13.12.2013 22:24:30   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

kaj pa če bi raj uporabljala skodelico?

enkratni strošek pa še nič se ne more strgat... plus ni nobenih stranskih učinkov (razn seveda, če si alergična na silikon), ne more prit do unga šoka zarad zastrupitve, ne izsušuje....


tudi jaz uporabljam skodelico in je ne zamenjam za nič na svetu,.. enkrat v življenju sem kupila tampone OB po katerih me je ful bolela glava in sem jih odstopila kolegici,...

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tamponi
13.12.2013 22:43:30   
metuljčica87
Tudi jaz sem za Lunettko, priporočam! Od kar jo uporabljam ni več težav z razdraženo kožo (vložki) ali izsušeno nožnico (tamponi). Občutek ob M pa veliko bolj sproščen, ker v bistvu sploh ne čutiš da jo imaš. Pa še prišparaš, daš tistih 30€ in zdrži par let.

_____________________________

Jure: 23. 8. 2009

Aljaž: 4. 1. 2014

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tamponi
13.12.2013 22:46:45   
ZmajTolovaj
Jaz sem za leseno žlico, še zmer mam vložke. Tamponi mi nikol niso bili ok. Mogoče na morju, ajd.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu metuljčica87)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tamponi
14.12.2013 13:06:08   
astrid1
Tudi jaz uporabljam lunette in je ne zamenjam za nobene vložke ali tampone. Nobenih vnetij več. Na morju se super obnese. Prav tako ko sem v službi in me ni strah, da bi kaj premočilo.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tamponi
14.12.2013 18:49:48   
ronja
Meni so najbolj všeč Tosamini, ker so samo iz celuloze (bombaža), brez belil in kemije, sicer pa keke trgovske znamke, tam tudi ne dodajajo nevemkaj zraven. Direkt na sluznico si res ne bi rada dajala kakih strašno dražečih reči. Vrvica se mi še nikoli ni odtrgala. Nisem imela stranskih učinkov, sem pa res v gl. uporabljala naše ali od manjših firm. Raznim velikim firmam se pa ognem, če se da, ker imajo za moje pojme rahlo nesprejemljive ideje včasih (nekoč so v eni raziskavi našli male količine arzena not - ker je potem telo bolj krvavelo in so jih več prodali - ne vem več, za katero firmo je šlo, ampak vem, da je bila svetovna draga znamka - tako da Tosama tega ne dela, ne bi mela niti denarja za take friki ideje:D. Zato imam pa rajši, če je samo in izključno stisnjena vata - ker čim dodajo kaj zraven - kaj pa jaz vem, nisem študirala vsake snovi posebej, da bi vedela, če nima slučajno še tega efekta zraven... in mi ni za met dlje m. kot je to res nujno treba;).
Sicer pa - si kdaj poizkusila skodelico?
kaj pa če bi raj uporabljala skodelico?

enkratni strošek pa še nič se ne more strgat... plus ni nobenih stranskih učinkov (razn seveda, če si alergična na silikon), ne more prit do unga šoka zarad zastrupitve, ne izsušuje....

Hehe, vidim, da spet podobno misliva:). Skodelica je fajn, pa spiš lahko z njo:). Moja je fleurcup, ker se lunette tu ni več dobila (sem jo šele letos nabavila, vmes se ni splačalo, ker sem bila skoz nekaj nosečauser posted image ) in se zadevo preštudirala, da mi bo ta verjetno najbolj všeč.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tamponi
16.12.2013 13:35:02   
alda
Hvala za odg.

Tiste, ki ste pisale o teh skodelicah- a lahko kaj več podatkov o "uporabi"

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tamponi
16.12.2013 15:32:49   
Izabelina
sej ni kej povedat, isto kot tampon si vstaviš not, sam da je pač silikonska skodelica... je take oblike kot skodelica, na koncu ima tak "repek" za katerga jo mal vn potegneš in umiješ pa spet na novo vstaviš...

dokler se ne navadiš je mal težje vstavljanje (ker morš mal stisnt in potem pravi čas spustit) pa mal težje čiščenje (najbolj elegantno je, če imaš umivalnik ali bide na dosegu roke, da ti ni treba vstat iz wcja)... ampak ko se navadiš je pa res super...

predlagam, da mal pobrskaš za firme (js mam lunette ampak je ronja rekla, da se jih ne dobi več pri nas) in potem prebereš tam bolj podrobna navodila, da vidiš, če je to zate...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tamponi
16.12.2013 16:49:12   
enea
jaz sem lunette kupila v Dm junija,... sedaj pa res nisem sigurna ali jih imajo še,vem pa da sem dala manj kot kolegica lani,..
meni je res super,.. se vsega navadiš,... delaš tako kot piše v navodilih,..
alda če kaj rabiš me vpraši na FB..

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tamponi
16.12.2013 17:05:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Jaz sem za leseno žlico, še zmer mam vložke. Tamponi mi nikol niso bili ok. Mogoče na morju, ajd.


a greva skupi na močnik? user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tamponi
16.12.2013 19:53:56   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj
Jaz sem za leseno žlico, še zmer mam vložke. Tamponi mi nikol niso bili ok. Mogoče na morju, ajd.


a greva skupi na močnik? user posted image


VIR 80 ali VIR 90...?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?