|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   srednja fotografska
13.2.2014 11:43:40   
noranate
No, moja najstnica bi pa tam....pa me zanima, kako je kaj s sprejemci, so zelo "zaguljeni"? Saj po uspehi bi bilo dovolj točk, me bolj skrbi tisti praktični del. Izkušnje prosim, ste kaj slišale,....Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: srednja fotografska
13.2.2014 17:09:02   
dota
Ene stodeset let nazaj ko sem delala sprejemne na oblikovni sem poslušala ko so se pogovarjali kako zaj**** so sprejemci na fotografiji. Na oblikovanje jih je z naše šole prišlo kar nekaj, na fotografijo noben. Pa vsi so jamrali kolk hudo je zdraven prit brez vez in poznanstev oz. brez nekoga, ki bi zate ''garantiral'' da si klasa.

Če je tudi zdej tako ne vem. Sem pa prepričana, da če je človek talent pride zdraven pa če pozna koga al pa ne. Če si pa mejnik no na meji, na marđini bi se reklo, je pa res da dobra beseda nekoga ki koga tam pozna dela čudeže. No v naših cajtih je tako bilo. Aktualnih podatkov pa nimam.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: srednja fotografska
13.2.2014 20:36:39   
mateyka
v mojih 110 letih nazaj, je bila fotografska smer najbolj "bedna" od vseh 4 - kao da si rabil najmanj talent za tja user posted image
keč pa po moje v tem, da je pač to zaradi omejenih mest toliko bolj važno ali imaš res smisel ali ne. če ga maš, boš sigurno v širšem izboru. če si res dober, boš sprejet. kakor je rekla dota - vsaj včasih je bilo tako. na naši stari SŠOF user posted image

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: srednja fotografska
14.2.2014 14:05:42   
Julija08
Moj nečak hodi na fotografsko, kot vem ni bilo neke panike na praktičnih izpitih. Je pa hotel najprej na oblikovno, pa ni imel dovolj pik...za fotografsko je bilo dovolj.
Če jo ful veseli predlagam, da gre na kakšen pripravljalni tečaj...vem da obstaja nekaj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: srednja fotografska
16.2.2014 13:05:55   
josephine27
Mojih 110 let nazajuser posted image sem si zelo želela na to šolo, pa so me vsi strašili s sprejmnimi pa tudi moj uspeh takrat ni bil ravno bleščeč. In tako sem se odločila, da sloh ne poskusim. Lahko rečem, da je to največja napaka, ker se potem vedno sprašuješ kaj pa če bi...Tako, da mislim, da če si nekaj želiš potem enostavno moraš poskusit ne glede na to kako težki/lahki so izpiti. Kaj pa lahko izgubiš razen mal ponosa nič.

_____________________________



(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: srednja fotografska
16.2.2014 14:43:46   
Colt
Pa kolk je povprečna starost tu na RRu? :D brrrrr

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: srednja fotografska
16.2.2014 16:24:34   
LuLu
user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: srednja fotografska
16.2.2014 17:06:48   
mateyka
ok ok, pač smo
user posted image
ampak pazi se colt, čez 20 let boš skupaj z nami..
user posted image
tik-tak, tik-tak..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: srednja fotografska
16.2.2014 20:33:00   
Izabelina
user posted image user posted image

ne vem kako je s šolo, zdej so bli informativci a je hčerka šla pogledat? Kakšen je njen vtis?

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: srednja fotografska
17.2.2014 10:50:06   
noranate
Odločila se je za kozmetično, je bila navdušena nad gledanjem zamašenih por, glajenjem gub, masažo.....Tako je rekla, da si bo fotoaparat vseeno kupila in začela pač sama s tem. Ima pa omenjena šola svoj fotografski krožek in veliko sodelujejo na raznih foto natečajih in tekmovanjih, tako da smo našli oz. ubili dve muhi z enim udarcem. user posted image
mami bo lepa, potem pa še poslikana user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?