|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste prvič začutile gibe svojega malčka?
2.2.2015 12:38:47   
špela007
Torej to je moja 1. nosečnost in seveda je zame vse novo user posted image V sredo 4.2. bom vstopila v 16. teden in včeraj zvečer me je presenetilo gibanje v mojem trebuščku. Sicer malo spominja na prebavo a sem skoraj prepričana da sem čutila svojega otročka. Kakšne izkušnje imate s tem? Res je da sem suhica, sem brala, da je verjetnost da tudi zaradi tega čutim gibe že v 15.tednu in da je kar nekaj nosečnic že tako zgodaj čutilo gibe. Ne vem mogoče pa se mi samo zdiuser posted image ampak bilo je nekaj novega zame, kar še nisem kdaj čutila in bila sem blažena hehe sedaj pa srčno upam da me ni prebava udarila po glaviuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste prvič začutile gibe svojega malčka?
2.2.2015 15:52:44   
Marčevka2010
Jaz sem začutila gibe 1. dan 17. tedna. Pa nisem bila suhica. Tako, da čisto možno, da čutiš. Jaz sem v mirujočem položaju na kavču malo pomigala in v odgovor je tudi notri malo pomigalo.user posted image

(odgovor članu špela007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste prvič začutile gibe svojega malčka?
3.2.2015 19:01:55   
špela007
Se mi je zdelo da sem čtila ampak potem do danes nič user posted image sem še angel sound uporabla, da sem se malo potolažila.... user posted image tale naprava je res zakon, sem zelo vesela, da sem jo kupila, res te potolaži ko slišiš malo bitje v sebiuser posted image
Upam da se nisem tako navdušila nad svojo prebavo hehe, no sicer pa komaj čakam da vsak dan čutim malija premikati se..... verjetno to vsaka komaj čakauser posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste prvič začutile gibe svojega malčka?
11.2.2015 9:32:16   
jabuk
Jaz sem zacutila v 19.tednu brcike- ko sem sedela, me je 3x udaril na vsake 2sekundi. :)... Baje da prej cutis neke metuljcke, jaz ne vem, ce sem jih, ali pa nisem bila pozorna, ker je prva nosecnost. :)

(odgovor članu špela007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?