|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 17:01:56   
brianna
POzdravljene nosečke

Ker tudi sama nakupujem opremo za dojenčka, sem se obrnila tudi na vas. Preko eBaya sem gledala zelo lepe posteljnine za posteljice z zelo ugodnimi cenami. Dobila sem enega prodajalca, ki pošilja tudi v Slovenijo. Težava pa nastopi tam, kjer sem najmanj pričakovala. Za posteljnino v znesku 35€, stane poštnina 27€. Ker se mi to zdi absolutno preveč, sem ga prijazno zavrnila.

Prodajalec mi je sam dal idejo, da se mi splača kupiti več teh izdelkov, da se poštnina vkalkulira. Seveda, tipično trgovsko.

Pa sem se spomnila na vas. Mogoče je še katera tukaj, ki bi kupila posteljnino preko njega, izbere svojo barvo in model ter naročilo oddamo v enem kosu, pa si poštnino razdelimo in znižamo.

Če je katera za, bi bila vesela, da se mi javi preko nabiralnika, pa rečemo kaj več

lp in lepo nosečnost

mi2
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 18:28:24   
Anonimen
Od kod je ta prodajalec? Je cena poštnine fiksna ali je to konkretna poštnina za Slo?

Vprašaj, kloliko bi stalo pošiljanje v Avstrijo. Najmanjši problem je namreč naročiti pošiljko na poštno ležeče, tam plačaš ob prevzemu. Izbereš seveda sebi najbližjo pošto, za Mariborčane je to npr. takoj za mejo v Šentilju. Vem, da se je tako delalo, ko še nismo bili v EU, s tem se je izognilo carinjenju.

(odgovor članu brianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 19:07:46   
brianna
O to pa nisem vedela. To je poštnina, mislim da fiksna za SLO iz Polske. V Nemčijo stane samo 7,5€, ne vem zakaj tako velika razlika.

Pa sem mislila, da bi si poštnino podelile maed seboj, mogoče bi bilo še kaj ceneje, če bi bilo več naročil. Nekaj mi je tudi to omenil

lp
mi2
p.s.
Je pa to Arek kinder shop

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 20:38:26   
Minka Pobalinka
Ojla!
Jaz sem zainteresirana.. mi pošlješ link, da si ogladam kakšna je ta posteljnina?

Lp, E

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 21:09:26   
brianna
Minka pobalinka, se mi lahko javiš preko privat sporočila, da ti pošljem na e-mail kako slikico?
Saj bi dala sem v album, pa ne dela

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 21:55:16   
Marogica
Odpelji se v Ikeo, tam ne boš plačala posteljnine, pa še 13 Evrov stane (odejica, prevleka za odejo, blazino in rjuha)

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 21:56:04   
Marogica
"ne boš plačala poštnine" ne pa posteljnine

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 23:28:41   
Minka Pobalinka
Jaz sem si v Ikei ogledovala posteljnino, pa nisem nič našla.. sicer pa 13 evrov stane samo posteljnina brez baldahina in obrobe...

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Posteljnina,baldahin...
11.9.2005 23:40:18   
Annny
brianna,

videl je, da si na ebayu začetnica, zato te je hotel 'nategniti' ali pa je hotel poslati zavarovan (versichert) paket.
Vprašaj ga, koliko stane unversicherter Versand als Paeckhen via Deutsche Post (odgovoriti bi ti moral 9 eur- to je paket do 1 kg). če bi rada naročila več kot 1 kg, naj pošlje v 2 takih paketih, bo še vseeno ceneje kot 27 eur.

papa

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Posteljnina,baldahin...
12.9.2005 7:29:51   
brianna
Ja, res sem začetnik pri teh zadevah zato draga Annny - HVALA!!!!
Vsak nasvet je dobrodošel. da bomo tisti, ki smo se odločili, prišli ceneje skozi. Bom res vprašala, hvala še enkrat

Kar se tiče Ikee, Toysa ips. stvari, sem bila v grazu samo zaradi tega in sem odšla praznih rok in z dolgim nosom. Sama žalost, se velikokrat sprašujem, kaj kupujete tam, ko jaz nisem našla nič. Če mi je bila posteljnina všeč, pa je bila 142 €!!!! Mogoče malo ceneje je bila okoli 50€, torej še vedno dražje, kot s poštnino, kajne?????

LP

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Posteljnina,baldahin...
13.9.2005 15:30:42   
Nannn
Niceeeeeeeeeeeeeeeee sem kar zaljubljena v to posteljino

Sva na vezi...

Nannn

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Posteljnina,baldahin...
14.9.2005 10:58:28   
brianna
:-)))))))))

Tiste ki smo za, jaz vas imam na vezi!!!

Božajmo bušije in lep pozdrav

Brianna

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Posteljnina,baldahin...
20.9.2005 14:12:29   
LP
Brianna,

tole je bila super ideja...



Lep dan.

(odgovor članu brianna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?