|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bolniška- pomoč
9.4.2014 18:09:30   
sončnicaa
Pozdravljeni!
Imam vprašanje ki je zame zelo zapleteno. Zaposlili so me in delam za polovični delovni čas torej 4 ure. Zaradi rizične nosečnosti sem pristala na bolniški. Zdaj bolniško imam plačano za 4 ure. Ampak julija bo prvi otrok star tri leta in tako bi morala jaz začeti delati 8 ur. Ampak ker bom v bolniški kako bodo me dalje plačevali kot da delam 4 ure ali kot 8 ur. Hvala za odgovor. Rok poroda imam komaj novembra.
Težava bo tudi z porodniško? Tudi tam mi ni jasno koliko bom dobila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bolniška- pomoč
9.4.2014 18:10:17   
sončnicaa
Hvala resnično že v naprej za odgovore!

(odgovor članu sončnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bolniška- pomoč
9.4.2014 19:16:35   
RIJA*
po moje odvisno od pogodbe...če ti tam piše, da so te zaposlili za 4 ure, je to to.
če bi pa tam pisalo za 8, vendar koristiš 4 za otroka, potem bi ti šlo avtomatsko na 8 ur ob dopolnjenem 3 letu otroka

(odgovor članu sončnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bolniška- pomoč
15.5.2014 10:49:54   
Lalola
Pozdravljeni,

Mene me pa nekaj zanima, če mogoče katera ve. Trenutno sem na usposabljanju preko zavoda in ginekologinja mi je napisala zdravniško potrdilo, da ne morm delati zaradi bolečin. Če prav razumem, da če hočem odpret bolniško morm iti do svoje splošne zdravnice in morm biti zaposlena. Mene bi tast junija zaposlil, da bi imela porodniški. Me zanima kdaj se mi bi začela bolniška če bi potrdilo oddala zdravnici šele junija po zaposlitvi? A se začne bolniška tisti dan ko greš do zdravnice ali dan izdaje zdravniškega potrdila?

Zelo bi bila vesela vašega odgovora.

Hvala in lep pozdrav.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?