|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pričakujemo oktobra 2014
3.9.2014 10:37:04   
maja2014
Tako...tokrat odpiram temo jaz, verjetno prva ta mesec, pri kateri se je prikazala user posted image Upam, da vas bo tukaj čim manj, da zagledate čimveč user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 3.9.2014 16:50:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pričakujemo oktobra 2014
3.9.2014 11:28:24   
Katte
Prva navijačica se javlja!
user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 3.9.2014 16:50:30 >


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
3.9.2014 17:01:38   
_pika_
Jaz upam, da zaključim s tem forumom s septembrsko temo in se ne selim sem. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil _pika_ -- 3.9.2014 17:02:33 >

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
3.9.2014 19:18:41   
chocolatecake
Jaz bom pa tole temo 100% preskočila, ker user posted image ne pričakujem šele zadnjega septembra, cikluse pa imam dolge namanj 32 dni (kadar je sreča, to je zelo redko). Se počutim kar malo "ogoljufano", ker če mi v septembru ne uspe, v oktobru sploh nebom čakala na user posted image ali user posted image .
V glavnem dajte me pod navijačice. user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
3.9.2014 19:56:12   
MauMow
Jaz bom velika navijacica da se pokaze cim vec plusekov user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
4.9.2014 8:57:08   
Žabinčica
Navijam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
4.9.2014 9:06:35   
mamica deklicam
med navijačice prosim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
5.9.2014 18:11:49   
angelsi
Punce, dajte me med navijačice....Čeprav sem bila 100%, da bom v tej temi, me je danes presenetil plusek user posted image user posted image user posted image ...navijam in držim za vas in za vaše plavalčke user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
11.9.2014 16:46:31   
sončnica24
Se vam pridružujem še jaz prejšnji mesec sem dala odstranit mireno M sem pred odstranitvijo krvavela par dni pa po sedaj sem jo dobila danes tako da še mi ni čisto jasno kateri dan v oktobru bi naj prišla ponavadi je bila tam nekje na 30-35 dni bom pa upala da je v oktobru ne bo pa fejst pridni bomo ta mesec pa bomo videli kaj bo.

< Sporočilo je popravil sončnica24 -- 11.9.2014 16:55:38 >

(odgovor članu angelsi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
11.9.2014 18:16:14   
Marčevka2010
Kot bi sebe brala. Tudi jaz sem dala odstranit Mireno, dva dni po tem sem imela 3 dni krvavitev, ne vem ali je bila menstruacija ali ne. Sedaj je že 32 dni od takrat, čakam ali bo menstruacija, noseča nisem.
Upam, da bo m. kmalu in potem ovulacija. In upam, da bo oktobra plus. Sem optimist, kaj?user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
11.9.2014 19:28:06   
Shana86
Živjo punce, tudi jaz se vam pridružujem. Imam že letošnjo februarčico, ki sva jo čakala kar dobro leto, zato se nama z drugim mudi user posted image Želiva si razliko 1,5-2 leti. Po spermiogramu, ultrazvokih, HSG, vse bp, so mi histeroskopsko odstranili mini pregrado in na diagnostični laparoskopiji odkrili obsežna žarisča endometrioze - levi jajčnik je bil zarasčen in potegnjen stran od jajcevoda, zarastline so bile še po crevesju in mehurju. Zanosila sem takoj naslednji mesec user posted image Upam, da se endometrioza (še) ni ponovila in da nama bo tokrat prej uspelo. Aha ne pričakujem pa nekje 23.10., odvisno od naslednje M, sem po porodu imela šele dve v razmiku 27 dni. Folno sem ravno začela jesti. Si moram malo nafilat zaloge, ker sem že od lanskega maja ali noseča ali pa dojim user posted image

Navijam pa tudi za vse user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
11.9.2014 20:48:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shana86)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
11.9.2014 21:24:25   
Shana86
LadyJen user posted image razumem, kako se počutiš... sem šla prevečkrat skozi to user posted image Tudi parkrat odklopila od foruma in prišla nazaj... najhuje je, ko resno začneš razmišljat, da mogoče nikoli ne boš noseča in se začneš zanimati o posvojitvah... ampak glej, meni trenutno v sobi tečka ena polletnica, ki noče in noče spati user posted image Saj bo user posted image Trenutno te ne more potolažiti nič razen pluska na testu - takrat boš pa eno uro hodila gor in dol po stanovanju in govorila o šit o šit user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
11.9.2014 22:50:34   
roses
Zivjo.
Na forumu sem ze dolgo, med vami ki pa upate na novega clana, se pa pridruzujem prvic. Z mojim si zelo zeliva da bi nama lepsal dneve nov sad najine ljubezni.
Dolga sem jedla kontracepcijske tabletke, zadnjih nekaj let sem uporabljala qlairo, avgusta sem pa prekinila z njimi. Do sedaj sva pridno user posted image , vendar sem v torek dobila user posted image torej upam z vami v oktobru, user posted image naj ne bi dobila cca 11.10 ce bo seveda vse po sreci.
Vsem zelim veselo user posted image

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
12.9.2014 9:19:29   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: Marčevka2010

Kot bi sebe brala. Tudi jaz sem dala odstranit Mireno, dva dni po tem sem imela 3 dni krvavitev, ne vem ali je bila menstruacija ali ne. Sedaj je že 32 dni od takrat, čakam ali bo menstruacija, noseča nisem.
Upam, da bo m. kmalu in potem ovulacija. In upam, da bo oktobra plus. Sem optimist, kaj?user posted image


Sma že dve, jaz sem še z mireno imela eno kratko krvavitev od 18. 8 - 20.8. - potem sem bila 22.8 na odstranitvi mirene in 23.8 začela krvaveti, sedaj pa sem dobila tisto ta pravo user posted image . Zdaj pa bomo videli kako bo pri prvem je ratalo full hitro pa sedaj po tihem tudi upam da bo.

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
12.9.2014 10:40:57   
Marčevka2010
Jaz sem odstranila Mireno 14 dni pred tabo. Pa še ni m. po tisti krvavitvi, je že 33 dan. Sem imela pa zadnje 3 mesece Mirene 3x menstruacijo, ne vem ali je popustila ali kaj.

Pri nas se je obakrat takoj prijelo, le 1. sem imela prazno vrečko. Upam, da se tudi sedaj hitro prime. Ampak imam že 36 let, rodila sem pa prvič pri 32.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
12.9.2014 17:53:37   
sončnica24
Nama je prvič ratalo v drugo, Sem pa bila takrat stara 25 sedaj pa sem 31.
Jaz v času ko sem imela mireno niti približno nisem imela tako močne M kot jo imam sedaj-tako da če se ne bo hitro prijelo bom jo verjetno začela pogrešatuser posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
13.9.2014 21:27:36   
_pika_
Jaz se vam pridružujem. Ne pričakujem je okoli 13.10. Tokrat zadnji krog, saj nisem pripravljena na IVF. Upam, da tokrat uspe.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
14.9.2014 8:46:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Shana86)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
14.9.2014 10:31:02   
chocolatecake
LadyJen koliko časa že čakaš na user posted image ?
Vem, da si malo dlje tukaj kot jaz, ampak nevem točno koliko? Saj še ni eno leto, ne? Ali pač?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
14.9.2014 19:09:34   
Tikie
Evo punce,se vam pridružujem še tukaj.Tako sem žalostnauser posted image in še bolj mi ni nič jasno,kako se lahko narava tako grdo igra z nami.
Trenutno prosim za vpis med navijačice,saj bom z vsem ostalim počakala na obisk ginekologa in bomo videli kako naprej.
Držim pesti.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
14.9.2014 19:28:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tikie)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
14.9.2014 19:38:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
14.9.2014 22:14:10   
chocolatecake
LadyJen in Tikie user posted image user posted image user posted image veliko objemčkov vama pošiljam.
Tako sem bila jaz razočarana aprila, ko mi je že test pokazal + na 48. dan ciklusa, pa se je izkazalo, da je bil lažen user posted image .
Se mi zdi, da ni toliko problem čakat, kot tist črviček dvoma, ki pravi, kaj pa če nebo šlo.
Moja ovulacija je bila ta mesec tudi na 24 -ti in 25-ti dan. Sem je bila noro vesela, ker sem se bala, da jih sploh nimam. Ampak vem kako je, ko tako dolgo čakaš. Jaz bom vrjetno cel oktober kar preskočila, ker imam tako dolge cikluse.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pričakujemo oktobra 2014
15.9.2014 17:59:06   
_pika_
Punce, jaz sem pa čisto obupala. Sploh ne vem več, če še zmorem, saj mi je vse dol padlo. user posted image user posted image Nimam več moči za nova razočaranja. Jem klomifen, a sploh ne vem, če bi poskusila še enkrat, saj 99 % vem kaj bo, spet. Vse kolegice, ki so za mano začele planirat družino, že crkljajo svoje user posted image , nekatere že dva... user posted image Kr neki.

(odgovor članu chocolatecake)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?