|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   men se zdi, da sem videla RONJO!
22.6.2015 17:22:34   
*miska.mcc*
A si šla s kompletkom frocovja med bloki na Ul. bratov učakar?
svit in ronja sta bila s kolesi, ti in lejla pa peš? pa tamala je neko škatlo nosila. ti pa nekaj podolgovatega. user posted image

naj jo ena vprasa. me res firbec, ce je bila ona.


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 22.6.2015 17:23:51 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: men se zdi, da sem videla RONJO!
22.6.2015 18:23:26   
mateyka
ja, je bla ona. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: men se zdi, da sem videla RONJO!
22.6.2015 18:31:45   
*miska.mcc*
jooooj, a res?
bi jo pocukala, ampak sem jih samo skozi šipo iz oftalme vidla. je bla tamala lih na vrsti.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: men se zdi, da sem videla RONJO!
1.7.2015 9:57:46   
ronja
Jupa, samo da je pešakala Ronja, na kolesu je bila pa tamala. Škatla je bila od likovnega pouka. So si želeli še na bajer, pa sem jih peljala. Jaz sem mela pa zmaja s sabo za spuščat, ker je fino pihalo:).
Miš, drugič me kar pocukaj:). Pa če si na tem koncu, se javi, pa se dobimo (poleti nas sicer ni - mislim malih pa mene, lubi je večinoma tu, ker ma pač službico;).
Kako je pa šlo na oftalmo?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: men se zdi, da sem videla RONJO!
1.7.2015 11:11:24   
*miska.mcc*
važi, če bo čas. vsakih par mesecev bova tam.  nič. slike penthacam sem nesla pokazat. pa nove šipice je predpisala. in ja je keratoconus. hvala bogu zacetek. zdaj pa spremljat.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: men se zdi, da sem videla RONJO!
2.7.2015 15:08:51   
ronja
Miška, včasih narava vseeno prelisiči zdravnike in nimajo pojma, zakaj se stvari popravijo same od sebe. Meni se je kot otroku vid poslabšal za 80%, vsi so mislili, da bom do konca oslepela, nihče ni vedel zakaj. POtem se je popravilo, samo od sebe - zdaj imam sicer očala, ampak vidim vseeno boljše kot takrat. Pripravite se na najslabše, upajte na najboljše in vam želim, da bi vedno nosili izvide, ki bi kazali, da vsaj nič ne napreduje. Saj stvari lahko dolgo časa ostanejo ok in ko bo velika, bojo mogoče že znali pozdravit... Če bojo kdaj slabe novice, pa lahko vedno prideš na ramo za plakanje. Upam, da ne boš rabila in prideš samo na domači sladoled za proslavljat dobre novice;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: men se zdi, da sem videla RONJO!
8.7.2015 18:39:32   
Shorty_
Ronja koseze? zanimivo user posted image Miška bila si čisto blizu mene pa se nisi kliknila user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: men se zdi, da sem videla RONJO!
12.7.2015 23:31:40   
ronja
bilo kuda, ronja svuda:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?