|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   košek
9.10.2005 19:31:11   
arielca
Ojla,

Zanima me, kje bi lahko kupila poceni košek oz. kakšne so vaše izkušnje. Če ga katera prodaja, naj mi tudi sporoči.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: košek
10.10.2005 21:21:41   
frutka_
Jaz sem prvotno želela kupiti košek pri suhi robi ampka je bil absolutno predrag glede na to, da ni imel ničesar. Goli pleten koš in podstavek za 20čukov.
No, potem sem v Mothercare zavohala koške, ki jih angleži imenujejo Moses Basinet/basket torej Mojzesova košarice. Stala je 18tisoč in je imel noter  peno za spanje ter odejico.
Koška sicer ne prodajam, morda vprašaj kakšne sorodnike, če še imajo kje na podstrešju pospravljeno kakšno leseneo košarico, ker so bile nekoč zelo popularne.

Prilepila ti bom link, da si ogledaš primer koška, ki ga imajo v Mothercare.
LPhttp://www.mothercare.com/invt/lt1277&bklist=icat,5,shop,shonursery,nurcotscribs,cotcribsmosesbaskets

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: košek
10.10.2005 21:23:35   
frutka_
Ups, bom še enkrat poskusila:

http://www.mothercare.com/invt/lt1277&bklist=icat,5,shop,shonursery,nurcotscribs,cotcribsmosesbaskets 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: košek
11.10.2005 9:21:46   
PiaM
Frutka, mene pa zanima, kako dolgo ti je bil uporaben košek za user posted image , saj sem ga videla v živo v Mothercare in se mi zdi dokaj majhen, čeprav je zelo lep.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: košek
11.10.2005 12:10:44   
Urša
Jst sm ga kupila v Toysu, komplet s podstavkom na koleščkih, jogijem in posteljnino za 70 evrov, so mel pa še enga celo za 59. Hja, uporaben bo pa vrjetno samo par mesecev, tko da glede tega se ga ne splača kupovat, samo sem si ga res zeeelo, zeeelo želela. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: košek
11.10.2005 20:10:29   
frutka_
PiaM mi smo ga uporabljali 3mesece. Mali je med tavečjimi otročki, morda bi ga lahko noter še držala kakšnih 14dni ampak sem ga kar v posteljo preselila.
Sicer pa je full praktičen, ker ga lahko iz stojala vzameš in ga neseš s seboj po stanovanju. Meni je mož naredil posebej stojalo, tako v višini najine posteleje, da sem ponoči samo roko stegnila in mu dala dudo v usta ali pa ga preprosto dvignila brez da sem vstala iz koška.

Bom dala kakšno slikico gor, da boš videla, okej?!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: košek
12.10.2005 12:53:18   
PiaM
Frutka, ful lepe slikce!!user posted image  Ona je taboljša, ko ima Filip majčko Superman gor!user posted image
Hvala obema za odgovor.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?