|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razpokane bradavice
14.10.2005 17:21:19   
SU
Naš Maj je ravno dopolnil 6 mesecev. Pridno dojim in malce uvajamo še drugo hrano. Pojavil pa se je velik problem : meni so bradavice takooo razpokale, da skoraj jokam, ko mali ziza.user posted image  Mažem si z Lanolinom, z Bepantenom in raznimi vazelini pa nič ne pomaga!!!user posted image  Vedno, ko ziza, razpoka nazaj! Ne vem kaj naj še storim. Če ne bo bolje, grem itak drugi teden h G. Imate mogoče še kakšno fajno idejo, kaj naj bi pomagalo??? Res bi rada še dojila, ampak če bo tkooo bolelo, žal ne bo šlo več.user posted image Help!!

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razpokane bradavice
14.10.2005 19:36:16   
Bela
Joj, nevem kako naj ti pomagam, ker se meni to še ni zgodilo.
A glede na to , da ti še nihče ni odgovoril, poskusi na iskalniku, mogoče pa boš tam našla že kak oddgovor na to temo...pa srečno.

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razpokane bradavice
14.10.2005 20:00:41   
Anonimen
Jaz sem to rešila z nastavki, ki jih še zdaj uporabljam (no, ampak to je že druga zgodba user posted image  ). Ti predlagam kremo od Aventa, ki si jo ni potrebno spirat pred dojenjem. Lanolin Multi mama je bila meni absolutno premočna. Bepanten pa...ne vem. Poskusi si po dojenju namazat bradavice s svojim mlekom. Pa imej jih velik na zraku (če je le možno).
Če ne pa....pot pod noge v trgovino po nastavke (jaz imam Aventove silikonske, pa so fajn).
Držim pesti user posted image

(odgovor članu SU)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razpokane bradavice
14.10.2005 20:14:23   
cmokec
Meni so prvič spokale bradavice že v porodnišnici, ker je imela tako močan sesalni refleks. Veliko sem jih mazala, nastavki so bili pa obvezni.

Tudi sedaj sem jih že kupila.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razpokane bradavice
15.10.2005 8:50:42   
SaaS
Po koncu dojenja si izstisni kapljico ali dve mleka in jih razmaži po bradavici. In ne dat takoj modrčka gor, pusti, da se posuši. Jaz sem tako delala po nasvetu patronažne in je pomagalo. In z Bepanthenom sem si včasih mazala.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razpokane bradavice
15.10.2005 17:01:01   
Margareta

nastavki za dojenje - Aventovi so res fajnuser posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razpokane bradavice
15.10.2005 20:14:32   
Lana_s
Aventova kremica je res superuser posted image . Meni je pomagala, ko sem imela razpokane in krvave bradavice. Ti pa predlagam, da si dokler se ti ne zaceli mleko črpaš ali pa uporabiš nastavke.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razpokane bradavice
16.10.2005 16:53:32   
smrka
SU nemazi se z nobeno kremo po bradavicah, malo iztisni svojega mleka in razmazi po bradavici to ti bo pomagalo!!!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razpokane bradavice
16.10.2005 18:14:49   
SU
Ja, na zraku pa res nimam ravno velikokrat prsa...mi večkrat še mleko ven curlja, potem me pa nervira... Ampak bom poskusila čim večkrat. Meni nastavki ne pomagajo ravno veliko, ker mi vseeno "raztegne" bradavico in razpoka nazaj...mogoče sm predolgo čakala. Pri črpanju pa me tudi boli... Upam, da bo! Šibam jutri po kremo od Aventa!! Hvala!!

_____________________________



(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razpokane bradavice
16.10.2005 19:10:42   
kimi
Meni so se popravile, ko sem delala kot ti je SaaS napisalauser posted image

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razpokane bradavice
16.10.2005 21:09:39   
jasna&bijan
jaz sem imela na začetku tako razpokane bradavice, da sem imela na njih prave rane iz katerik je tekla kri! seveda je bolelo kot user posted image ! potem sem pa nabavla kremo, ki se jo dobi v avstriji v lekarni! pomaga celiti bradavice, hkrati pa tudi malo "omrtvi" bradavico, da ne čutiš take bolečine! preverjeno pomaga! aja, krema se pa imenuje GARMASTAN!
Vso srečo! vem da je hudo ampak splača se potrpet!

(odgovor članu SU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?