|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolan sodelavec
24.10.2005 11:45:24   
MarijaPo
Zivjo Punce,

v pisarni sedim s sodelavcem, ki je staknil neko gripo, ali nekaj podobnega - ima vrocino, kaslja in je ves tecen.
Ker se vedno vsega nalezem, me je precej strah, da bi se nalezla in ogrozila svojega 9 tednov starega zarodka, ki pridno raste v meni, sem vsa panicna.

Kaj bi ve storile na mojem mestu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 11:49:17   
total
Pošlji ga zdravniku.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 12:34:39   
Reja
Lahko se malo pogovorita, da s tem, ko hodi bolan v službo, škodi sebi in drugim. Mogoče bo razumel?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 12:34:59   
Eviii
pa odpri okno, da bodo šli bacili vn... oziroma poskusi ne delat v istem prostoru kot on...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 12:37:05   
MarijaPo
Ja, sodelavec je mlad fant, ki razen programiranja ne razume nobenega drugega zivljenjskega aspekta in mu je precej vseeno, ce okuzi 100 nosecnic. Seveda pa veselo kaslja vse naokrog, da vsem pokaze, kako je bogi, ker je bolan.

Bom skusala zamenjat pisarno.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 12:38:49   
Eviii
pa do šefa stopi in povej, da ti ni prijetno in če ti lahko uredi situacijo. mislim, da si v tem trenutku ti dosti bolj pomembna kot pa tvoj bolan sodelavc, ki itak ni 100% pri močeh in v tem trenutku svojega dela ne opravlja glih najbolše...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 12:54:07   
marty5
Jaz se vedno jezim, da naj bolani ljudje lepo doma ostanejo in ne širijo bolezni naokrog.....samo je v praksi na žalost drugače - tudi zaradi šefov user posted image

Baje je zelo učinkovito pogosto in temeljito umivanje rok in seveda zračenje - drugega ti žal ne vem svetovati.



_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 12:56:39   
Anonimen
js bi šla do šefa ok najprej do njega in lepo razložila če ne misl it na bolniško, da bi šla pa js sej ne mislm ogrožat sebe in svojga nerojenga otroka. to je popolnoma neodgovorno od njega! ponavad se to dogaja v kakih firmah k dajejo nagrade tistim k nimajo nč bolniške pol pa zarad tistih 5h jurjov hodjo v službo in okužujejo vse okol sebe! popolnoma zgrešen sistem!

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 12:59:51   
Anonimen
Jaz bi jezno gledala in mu rekla, da če bo zaradi teka moj sinček imel krajšega luleka, da bo on kriv.user posted image user posted image user posted image

Verjetno bi bolj pazil, da ne bi kihal vame.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 13:19:20   
darjatimci
Šef ima vso pravico,da ga opozori,ker ogroža ostale sodelavce,ti pa se kar postavi zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 13:54:21   
muki1
Po mojem pa je šef kar vesel, ko ima tako zagrižene delavce. Saj itak da ni fer do tebe. Pa kaj češ, ko se taki osebki sprehajajo mimo tebe vsak dan. Lepo mu razloži, da je za nosečnice najboljše, da so zdrave in da on ogroža tvoje zdravje, pa če se lahko umakne za dva dni na bolniško, da bosta potem spet čila in zdrava skupaj delala.


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolan sodelavec
24.10.2005 13:58:58   
MarijaPo
Lepo ste napisale.

Ja, tako kot je ena sklepala, je tudi pri nas tako, da se ful grdo gleda tiste, ki gredo na bolnisko.
Ta sodelavec je en najboljsih programerjev, kar jih imamo in je zato dosti vseeno, ce okuzi 3/4 firme, ker je vazno samo, da on veliko dela. Zato bo sef bolj slabo razumel napotek, da naj gre sodelavec domov, ker je bolan.

K sreci imamo veliko pisarn in prostora, tako da bom skusala jet drugam, ce ne bo sef spet ugotovil, da je nujno, da sedim ravno v najbolj infektivni sobi.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?