|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terme snovik
8.11.2005 16:03:03   
Tiamo
A je bila že kakšna tam s svojim dojenčkom. Naša je stara 3 mesece pa bi se šli tja kopat.  Sem na internetni strani prebrala, da imajo tudi organizirano kopanje z dojenčki. Nazadnje k sva bila še sama, sva šla enkrat tja (kakšnem mesec po odprtju) pa je bilo meni fulll mrzlo ozračje, voda topla, ko sem pa ven prišla me je pa zeblo user posted image  A je bila katera pred kratkim tam? LP Tia74
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terme snovik
8.11.2005 16:16:42   
Anonimen
Ja, jaz tudi sedaj že kar nekaj časa nisme bila, več kot leto dni, ampak tudi se spomnim, da nas je enkrat zelo, zelo zeblo. In moj oče je enkrat rekel, pa ni ravno "aklih", da je bilo umazano, da se okoli bazena pozna "krancelj". Upam, da je že kaj bolje, ampak tudi na RR je že bila debata o tem.

(odgovor članu Tiamo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terme snovik
8.11.2005 16:32:34   
juma
Bila sem 2x.nazadnje kakšen mesec nazaj.Mali je kar užival,čeprav se mi zdi ,da bi lahko bila voda malo toplejša.Ozračje se mi je zdelo pa kar dost toplo.Sem se pa tudi jaz zanimala za organizirano plavanje za dojenčke,ko je bil manjši,pa me nekak niso prepričali,ker ni bilo glih poceni in itak pri dojenčku pride v poštev samo malo namakanja in čofotanja,kar pa lahko nardiš sama ,vzameš karto za eno uro ali dve.Za naprej pa vidiš kako in kaj.Naš se je prvič bal.Doma v banji je užival,da ga ni bilo za ven dobit,ko pa sva šla v Snovik se je pa bal vode.No ko sva pa šla drugič je pa že užival.Probaj boš videla,mogoče se pa še srečava.user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
8.11.2005 16:56:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu juma)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Terme snovik
8.11.2005 19:45:50   
voombat
Za plavalni tečaj dojenčka priporočam fakulteto za šport - super!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?