|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jagode
20.10.2005 20:53:44   
sezam
Jagode so alergene in jih user posted image  ne bi jedli do 1 leta. Kaj pa jogurti, skute,... ki vsebujejo jagode? user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jagode
20.10.2005 20:56:43   
Ninica
Ja, tudi mene to zanimauser posted image , ker razne kašice jih tudi vsebujejo. Mislim, da ne bi bilo kaj narobe.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jagode
20.10.2005 22:20:45   
BARBARA R.
Jaz se jih še vedno izogibam. Če so prave jagode, so še vedno alergen. Če so umetno barvilo itd. pa še toliko bolj.
 
  user posted image

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jagode
20.10.2005 23:17:40   
Anonimen
Naš je dobil alergijo na marelični jogurt.user posted image user posted image

(odgovor članu BARBARA R.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jagode
20.10.2005 23:22:01   
Piškotka~
Naš user posted image  je jagodne jogurte, jagodne skutke pa ni nobenih posebnosti.

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jagode
21.10.2005 6:47:28   
CUKRČEK
Naša je še pred enim letom jedla jagode, po šestem mesecu izdelke iz jagod... pa nikoli ni bilo problemov. Probaj , pa boš videla....v najslabšem primeru bo dobil fleke...takrat boš pač nehala dajat jagode jest.
Se mi zdi brezveze nekaj omejevat še preden probaš.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jagode
21.10.2005 8:11:37   
Anonimen
Tud jaz ji ne dajem jagodnih jogurtov, sam vsi otroški pa so narejeni ali jagod ali marelic. Tako da verjetno ni problemuser posted image .
čaw

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jagode
23.10.2005 21:37:06   
urška
nam je pediatrinja rekla, da jogurte in skutke lahko ampak je treba počasi začet ne kar cel jogurt na enkrat, ampak po žličkah. naš ji je jedel pri 7, 8 mesecih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jagode
28.10.2005 11:14:27   
tinatona
Haj!

Naš jih je brez problemov že od 5.ga meseca. Sem enkrat jaz jedla jogurt in se je začel full kregat zraven, pa sem mu dala dve žlički za probat... Ker v 24h ni bilo nobene reakcije mu ga zdaj mirno dam. Včasih poje celo dva na obrok.

LP tina

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jagode
28.10.2005 11:58:46   
palma
jaz mu jih tudi že dam - pri kakšnih 9 mesecih se prvič poskusila z jogurtki in skutkami, ki jih ima zelo rad. Pri 10 mesecih pa sem mu dala prave jagode - se kupila kar zmrznjene in mu jih zjutraj dala v sadno malico. Ni bilo nič reakcije, zdaj pa mu jih vsake toliko dam!user posted image  

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?