|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majčice-zadnji tedni-hura
27.4.2006 18:07:53   
niki#
Pozdravljene majčice, me zanima kako se počutite sedaj ko tečete častni krog? Jaz se veselim poroda (res da bom rodila drugič) saj komaj čakam da vidim naše dete! Še kakšna s podobnimi občutki?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majčice-zadnji tedni-hura
27.4.2006 20:20:17   
Anonimen
js preživljam zadnje dneve...upam da hit minejo k mi gre tale tebuh že mal na jetra :) tut js že komi čakam našega drugega nadebudneža

(odgovor članu niki#)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majčice-zadnji tedni-hura
27.4.2006 21:13:00   
deily
 
Nam pa je minilo od poroda točno eno leto pa pogrešam trebušček in brcanje.

Uživajte in čim hitrejši in neboleč porod

_____________________________

Deily @ Nateja @ Natisa

27.4.2005- DAN, KO ME JE RAZVESELILA HČERKICA NATEJA
21.3.2010- DAN, KO JE NATEJA DOBILA SESTRICO NATISO

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majčice-zadnji tedni-hura
28.4.2006 10:19:14   
lenika
Niki, če imaš čas se oglasi na temi majčice. Tam potekajo še zadnje debate pred porodom user posted image .

(odgovor članu deily)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majčice-zadnji tedni-hura
28.4.2006 19:52:47   
petka
Mene je poroda sicer noro strah. Resno.

Celo nosečnost sem se počutila odlišno, brez problemov, ampak zdele je pa huda kriza. Tko da si resno želim našega user posted image  čimprej ven zrint user posted image , pa naj stane kar hoče.

Ponoči spim le kaki 2 uri, ker imam sindrom vene kave in me pri ležanju boli glava.... Tako, da moram ponoči (in podnevi, če ležim ) vsaj 1x na uro vstati, da glavobol preneha... zaradi vsega tega me boli hrbet ko user posted image , poleg tega mi zatekajo noge in skratka resno sem že hudo sitna user posted image

Pol me pa še vsi sprašujejo zakaj še nisem rodila.... user posted image

_____________________________





(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majčice-zadnji tedni-hura
30.4.2006 15:52:25   
niki#
petka veš kaj tudi mene je bolelo prvič kot sam hudič .... zdaj pa se tolažim s tem, da ko rodim bom spet jaz jaz... nekje sem celo prebirala nekaj o porodu in o tem, da če ti med popadki uspe sprostiti mišice popadek ne boli (vsaj ne tako močno) in zdaj ko imam lažne popadke že mal vadim! Res je nekaj na tem! Poskusi! Pa naj te ne bo strah.... rajši poskusi s tem, da si v glavi narediš scenarij za popolni porod! Srečno vsem!!!!!

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?