|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater-izbrani zdravnik
11.11.2005 12:16:08   
lidija74
Pozdravljene!
Imam eno (mogoče čudno) vprašanje user posted image . Zanima me,če si moreš sam poiskati pediatra oz.zdravnika za svojo user posted image (že pred rojstvom ,oz.takoj po rojstvu) ,ali ti to priporoča G.Zanima me vse v zvezi s tem. Tiste,ki ste z Maribora sem slišala,da je baje zelo dobra zdravnica v Borštnikovi (bivši poročni salon Hollywood).Če mogoče katera hodi k njej,da mi lahko svetuje.

Najlepša hvala za vaš čas in odgovore!
Lidija user posted image ,34.teden


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater-izbrani zdravnik
11.11.2005 13:19:48   
nita
Lahko si poiščeš svojega pediatra. Tako kot se ti odločiš za osebnega zdravnika, se odločiš tut za pediatro. Nisem pa iz Mb, takko da ti ne znam svetovat. Bo ktera druga.

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater-izbrani zdravnik
11.11.2005 13:55:41   
Pinga
Pediatra si izbereš sam, katerega želiš.
V Borštnikovi pa je zasebna pediatrična ambulanta, delata ga. in g. Dovnik ( mama in sin ) Mi sicer ne hodimo tja, ju pa vsi zelo hvalijo. Samo pozanimaj se, če še sploh jemljejo nove paciente.

Lep pozdrav.

user posted image

(odgovor članu lidija74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater-izbrani zdravnik
14.11.2005 13:50:44   
nika
Pediatra za otrocka si seveda izberes sama. Mi smo iz MB in hodimo v pediatricno ordinacijo VITANOVA na Borstnikovi. Najprej je bil nas fantek pacient dr. Erike Udovic Dovnik (sicer zelo strokovna, pa kar neprijazna in se na case premalo zavzame), zdaj pa je pacient njenega sina dr. Igorja Dovnika - zelo strokoven in zelo prijazen - priporocam!!!

LP, Nika

_____________________________

Nika

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Življenje
пеперутка16

Katero obdobje tvojega življenja je bilo do sedaj najlepše?

Otroštvo. (23%)

Obdobje šolanja, fakultete. (8%)

Ko sem bila dekle. (8%)

Poročena. (46%)

Čakam in upam na najlepše obdobje. (15%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!