|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kapljice proti krčem - kako pogosto
6.9.2007 21:37:30   
lady7
Naš enomesčnik ima kar veliko krčekov. Delno so mu jih oblažile Lefaxin kapljice. Strah me je, da bi jih dobil preveč na dan, oziroma da bi imele slabe stranske učinke.
Doziram jih kot je predpisano, vendar dojimo se na 2-3 ure in vedno kapljice... tega se mi zdi je kar dosti.

Prosim za izkušnje koliko ste ve največkrat dnevno dozirale kapljice Lefaxin ali Sab simplex?

Pa Sab simplex naj bi dala 10 minut pred dojenjem (teh mu še ne dajem, imam jih doma, če bodo kasneje prišle prav). To je pogosto težko, saj ko je lakota je jok do onemoglosti.

Hvala za vašo pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kapljice proti krčem - kako pogosto
7.9.2007 22:02:32   
zelva
Jaz sem mu dajala sab simplex 3x dnevno, pa kr med dojenjem saj ko dojiš ne moreš vedet kdaj bo spet papcal oz. kdaj bo 10 min pred dojenjem!
Moram ti rečt da je čisto druga bebica zdaj ko ni več krčkov! Upam da vam čim prej minejo!

(odgovor članu lady7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kapljice proti krčem - kako pogosto
8.9.2007 10:01:28   
Pinkyca
Poglej debato pod rubriko Dojenčki/Kolikokrat Sabsimplex!

(odgovor članu zelva)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kapljice proti krčem - kako pogosto
8.9.2007 22:49:23   
lunca2
Nama so rekli zdravniki, da naj dajeva sab simplex 3x dnevno in sicer po 20 kapljic. Nekje pol ure pred obrokom.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kapljice proti krčem - kako pogosto
10.9.2007 11:39:32   
*lenc@*
V navodilih piše 15 kapljic v tekočino. najbolje pravijo, da v mleko ker so mastne in se dobr raztopijo potem pa na žličko.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kapljice proti krčem - kako pogosto
11.9.2007 10:51:02   
lilka
Jaz sem dajala Antiflat pred vsakim obrokom, mi je tudi blo včasih čudno in sem razmišljala če je preveč, sam drugače ni šlo.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kapljice proti krčem - kako pogosto
11.9.2007 12:10:06   
NRMM
Jaz ji dajem sab simplex kar v flaško z mlekom, in sicer 15 kapljic pri vsakem obroku,tako mi je predlagala pediatrinja. So pa edine kapljice,ki nam pomagaja blažit krče.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?