|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hypoxi
11.5.2010 7:37:16   
romanavouri
Vidim,da že dolgo ni nobena pisla o Hypoxi terapiji. Jaz bi pa rada opisla svojo izkušnjo,če se katera ne more odločiti ali bi šla na to terapijo ali ne.
Jaz sem bila pri prehrani prviva dva tedna zelo disciplinirana. Vse po jedilniku, nič sladkarij. Drugiva dva tedna pa sem začela popuščati. Še naprej sem ločila beljakovine in ogljikove hidrate, vendar sem si tu in tam privoščila sladkarijo, ali kakšen drug prigrizek. Kljub temu pa so bili rezultati fantastični.
Vzela sem si terapijo za odparvljanje maščob na trebuhu. Shujšala sem 4,1 kg. Na trebuhu je moj obseg manjši za 9 cm, v bokih za 3 in stegna za 2. Moram pa eden obiskujem dodati, da 3x na teden obiskujem pilates, vmes sem pa še doma mantrala svoj orbitrejk. Ampak na koncu sem z rezultati zelo zadovoljna.
Ker mi je ostal trebuh od drugega poroda in ga nisem mogla nikakor spraviti dol,sem pač razkirala in poskusila.
Velko sreče želim tisti, katera se bo odločila za to terapijo, svetujem pa ji, da se nej drži jedilnika, ker 460 EUr ni ravno mali denar, in se splača potruditi.

_____________________________

romana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hypoxi
11.5.2010 7:55:53   
tajtaja
Kam si pa šla na to terapijo???

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu romanavouri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hypoxi
11.5.2010 8:20:38   
dolenjka
Jaz sem tudi zelo zadovoljna. Po enem mesecu (vmes 1 teden pavze zaradi počitnic) sem šla dol 3,9 kg user posted image  Seveda nadaljujem še za noge user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hypoxi
11.5.2010 10:26:22   
romanavouri
Jaz sem bila v Murski Soboti. Ja pa še to sem pozabila napisati,da prej spolh nisem mogla jesti kosila brez priloge,zdaj pa sem se navadila in je sploh ne pogrešam več, tudi zdaj ko sem končala je zaenkrat ne jem.

_____________________________

romana

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hypoxi
18.5.2010 17:33:02   
HuAnita
Nam zaupaš jedilnik?

Hvala.

(odgovor članu romanavouri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hypoxi
19.5.2010 17:41:52   
romanavouri
Daj poskusi v google napisati Hypoxi jedilnik,pa če ne najdeš nič konkretnega ti napišem. Je ful dosti za pisati,pa trenutno nimam časa. Če pa ne nejdeš pa mi jevi in ti napišem.

_____________________________

romana

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hypoxi
19.5.2010 21:29:36   
dolenjka
tule je  http://www.studio-37.si/prehrana/?m=jedilnik

sama ga sicer ne prakticiram, enostavno sem se odrekla vsem sladkarijam, kruha nisem jedla od 2.5. (na dieti in hipoxiju od 14.4.), dopoldan jem sadje, banane redko, ločujem pa OH in beljakovine pri vsakem obroku, žal pa večerjam šele okoli 20.30, ker mi prej pač ne znese. Vseeno sem zelo uspešna, od 14.4. do danes sem shujšala 5,7 kg in imela v tem času 12 obiskov v hipoxi studiu, pa 3 kavitacije za trebuh in 1 za noge. Nadaljujem, ker imam še najmanj 3,7 kg za izgubiti in računam, da mi do 20.6. uspe user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu romanavouri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hypoxi
20.5.2010 20:52:32   
romanavouri
Dolenjka super si! Sicer je pa jedilnik "skoraj" takšen kot si ga zdaj ti opisala. Zdrži še malo.

_____________________________

romana

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hypoxi
22.5.2010 22:00:12   
tajtaja
Kje v Murski???? Ker jaz sem tudi z tega konca!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu romanavouri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hypoxi
23.5.2010 12:36:50   
romanavouri
V Šavel centru, salon Lepota.

_____________________________

romana

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hypoxi
25.5.2010 12:40:09   
ančipomaranči
Kaj pa je to sploh hypoxi?

(odgovor članu romanavouri)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hypoxi
25.5.2010 20:43:26   
romanavouri
Preoblikovanje telesa. Vpiši v google Hypoxi, pa si ahko vse prebereš vse podrobnosti. Super stvar.

_____________________________

romana

(odgovor članu ančipomaranči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hypoxi
27.2.2011 10:41:15   
Buska
sicer je tema stara ... ampak, nisem odpirala nove ...

od avgusta dalje poskusam izgubiti se nekaj kg (sem skoz nekje na 72) - pa mi je enostavno zmanjkalo volje, pa sem se odlocila, da poskusim se to - ce sem prej lahko izgubila 25 kg, bom pa se zdaj ene 5-7 kg :-)

s prvo terapijo (od 12) sem zacela v sredo; teza 72,6kg ... zdaj, pa da vidimo, ali mi bo do 15.4. uspelo priti nekje na 65 - 67kg user posted image user posted image user posted image

ali se katera hodi? da bi si malo izmenjale jedilnike?


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu romanavouri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?