|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spol otroka po občutku
29.11.2005 18:57:53   
tita2006
Ali katera ve za laično metodo ugotavljanja spola otroka? Ful sem firbčna in ne morem več čakati na UZ, ki ga imam šele čez 4 tedne (20. teden morfo)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 19:02:24   
total
Men je mami dala 2 stola in na enega dala škarje,na drugega nož,pokrila z krpo in rekla naj se na enega vsedem,vsela sem se na nož,to je fantek,saj mislim da je tk.

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 19:06:20   
kofetek2010
tukaj imaš nekaj linkov na katerih kar precej piše o nosečnosti in spolu otročičkov: user posted image

http://pregnancy.about.com/cs/pregnancycalendar/l/blweek1.htm
 
http://www.babiesonline.com/pregnancy/content.asp
 
http://www.amazingpregnancy.com/weekbyweek/weeks1to4.html
 
http://www.americanbaby.com/
 
http://www.verybestbaby.com/
 
http://www.ivillage.co.uk/pregnancyandbaby/pregnancy
 

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 19:12:41   
petraz
Stari ljudje govorijo, če je trebušček visoko je user posted image , če pa bolj nizko pa user posted image . Jaz osebno ne dam kaj preveč na to. user posted image  Meni so sicer govorili, da sem bolj okrogla okoli pasu in zadnjice, ter da bo user posted image  in so ugotovili...user posted image

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 19:25:42   
mammy26
Glede trebuščka. Jaz sem vse tri nosila visoko in imam sina ter dve hčeri. Res pa je, da je sin brcal skoz na levi strani, medtem ko obe hčeri na desni strani. Pri sinu sem imela kožo lepo, medtem ko pri punčkah sem imela grozno nečisto, mozoljasto....

Odvisno. Pri sinu sem ob pozitivnem testu že vedela da bo pobič, pri prvi hčeri nisem imela nobenega feelinga, pri ta drugi pa sem vedela, da je pupika, ker so bili isti znaki kot pri prvi.

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 19:48:28   
Nikita***
Nimam pojma, meni se tudi na morfologiji ni videlouser posted image user posted image user posted image user posted image ... tako da firbcamo še naprej

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu mammy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 19:54:15   
sarazan
Meni prav vse do sedaj sprobane fore kažejo na fantka, pa sem na morfologiji tudi jaz (pa nisem strokovnjak) videla, da nosim punčko.

Kje nosiš, kakšno kožo imaš (jaz imam bistveno boljšo kot prej), kaj ti paše jesti, in še in še pokazateljev je zgolj naključje.

Mislim, da bo bolje, da počakaš UZ ali pa rojstvo. Verjamem pa, da si ful želiš vedeti, saj tudi sama nisem zdržala, da ne bi vprašala.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 20:40:02   
piščanc
pri meni sta bili obe nosečnosti drugačni in tako tudi spol otročičkov. prva nosečnost (punčka), je bila lažja, manj mozojev, manj slabosti, manj napadov lakote, trebušček je bil v obliki solzice, druga nosečnost (fantek) je bila obratna, več slabosti, napadi lakote (meso, meso, meso), mozoljavost, trebuh je bil kot en krompir; pa pri obeh nosečnostih sem sanjala spol otročka pred morfologijo user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spol otroka po občutku
29.11.2005 21:16:10   
Katrin




Jaz sem sledila svojemu občutku, ki me ni prevaral. Čutila sem, da nosim punčko in res sem jo.

lpuser posted image




_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spol otroka po občutku
30.11.2005 8:43:30   
asso
Meni so vsi pravli, da bo user posted image  (po obliki trebuha, koži...) pa je bila na koncu user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spol otroka po občutku
30.11.2005 8:56:00   
Anonimen
jaz sem zadnjič na rr delala anketo, kako vplivajo lušti po sladkem ali kislem v času nosečnosti. v 80% je bilo tako:sladko - deklica, kislo -fantek.user posted image

Sicer pa tvoj občutek, kaj pravi? ko sem jaz naredila test nsem videla samo dveh črtic ampak tudi fantka.in tako je bilo

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spol otroka po občutku
30.11.2005 9:03:25   
marty5
O teh laičnih metodah smo razpravljali nekaj časa nazaj in smo jih kar nekaj naštele - poglej nekaj strani nazaj (nekje začetek novembra).

No, meni pride po vseh, ampak prav po vseh "metodah" user posted image , na zadnjih 2eh UZ pa je G bolj za user posted image . Bomo videli, kaj bo ven prilezlo user posted image .

Občutka pa nimam več - na začetku sem mislila, da je  user posted image  in ko mi je na NS rekla, da je najbrž user posted image , sem bila prepričana. No, zdaj kaže drugače, tako da sem občutek povsem zgubila user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spol otroka po občutku
30.11.2005 9:33:27   
Anonimen
ne v prvi ne v zdejšni nosečnosti nimam nobenga filinga. prvič so mi tri šlogarce napovedale user posted image , dobil smo user posted image  user posted image user posted image
zdej pa tut ne vem. nosečnosti so se začele drgač, zdej je pa spet isto k pa v prvo. se prav sploh ne vem da sem noseča. bom počakala še do 14. 12. ko mam morfologijo in močno upam da se bo kej vidl :)

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spol otroka po občutku
30.11.2005 14:17:44   
amy26
Pri pozitivnem testu nosečnosti sem takoj imela občutek da bo user posted image ,
pa tudi kasneje nikoli nisem bruhala, koža se mi je ful spucala prej sem imela skos mozolje med nosečnostjo nič, jedla sem vse edino na začetku mi ni pasala kava pol seveda je. Nosila sem tudi bolj nizko in glavnem vse je šlo v trebuh. Rodila sem fantka user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spol otroka po občutku
30.11.2005 22:30:59   
Jessy
Meni je teta enkrat rekla, da bom imela punčko, ker sem bila vsa mozoljasta. Moji občutki so bili, da bo fantek. Tudi vsi ostali so govorili, da bo fantek. Nikoli nisem imela slabosti, vse je bilo v najlepšem redu, kot pred nosečnostjo.
En dan, predno sem šla rodit, mi je mama z nihalom probala, kaj bom imela in je pokazalo na user posted image . Tašča mi je pred odhodom rekla, da bo user posted image  in da mi bo po porodu povedala kako je to ugotovila. Tudi ona je probala z nihalom.
Rodila sem user posted image .

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spol otroka po občutku
1.12.2005 9:06:10   
ninocka
Ko sem vidla plus na CB sem vedla da bo fantek in sploh ni blo nobene debate o tem. Moj je sicer skoz govoru da bo puncka, mela sem tud razna ugotavljanja po obliki trebuha kaj naj bi blo, ampak na morfologiji se je lepo vidu en privesek user posted image in smo res dobili fantka.
Pa tud za vnaprej vem, da bom mela se enga fantka, potem pa puncko. Ce je res, pa sporocim, ko jih rodim user posted image
Aja, pa ni mi pasalo ne sladko, ne kislo.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spol otroka po občutku
4.12.2005 19:50:08   
Anonimen
Jaz sem tudi takoj vedela, da je fantek.
In če bi rodila punčko, bi se bila sposobna skregat, da so mi zamenjali otroka user posted image


(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spol otroka po občutku
6.12.2005 11:03:33   
ursi
Moj dragi je prepričan, da bo fantek. Tako zelo, da mu sedaj že jaz verjamem. Ravno včeraj sem pikici dopovedovala, da se bom znjo pogovarjala kot da je fant, da pa naj ne bo užaljena, če je v resnici punčka in jo bomo ravno tako veseli.

Pri G sem pa obupala spraševati kaj bo, ker mi noče povedati.user posted image  Firbec pa skoz hujši.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spol otroka po občutku
6.12.2005 11:10:49   
lelaval
Jaz sem imela v vseh nosečnostih občutke glede spolov in me niso prevarali. user posted image  .
1. nosečnost sem si želela punčko in niti slišati nisem hotela, da bi lahko bil fantek -  in je bila pupa, jedla pa sem ful sladkarije
2. nos. sem si mislila, da bo fantek, jedla pa sem same lubenice
3. nosečnost pa sem zopet imela občutek, da bo punčka, pa tudi "žrla" sem sladko, pa je bila pupa, čeprav sem računala po kitajski metodi in mi je prišel fantek, pa sem si mislila: kako, če pa bo pupika user posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spol otroka po občutku
6.12.2005 12:09:39   
Lorena
Jaz, mož in vsi ostali mislimo, da je user posted image .
(Mož si namreč zelo želi user posted image  in mislim, da je to le njegova fora, da bi bilo potem kontrauser posted image user posted image user posted image )

Sploh ne vem zakaj vsi tako mislimo, enostavno taki so naši občutki.
(je pa res, da imam tudi vse ''znake'' za user posted image  (mozolji, slabosti,..)

Kar je pa je.
Jaz pravim, če ne bo zdajuser posted image , bo pa kdaj  naslednjič user posted image  (midva bi rada imela najmanj 3user posted image )

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spol otroka po občutku
6.12.2005 15:20:23   
majamo
Pozdravljene

Jaz pa ne verjamem nič druga kot slikici na UZ. Nama je vseeno kaj bo (Jožek ali Jožica). Sem na enem linku računala kaj b lahko dobili pa sem po vseh mogočih vprašanjih o mozoljavosti, hrani, počutju, občutju, dobila odgovor 50:50, tko da,... Pa tut Pušenjak je enkrat odgovoril na take fore, z odgovorom, da ko svizec zavije čokolado v folijo,... Pol bi to tut blo res a ne?



(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?