|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marsovček Maksi
14.12.2005 17:39:03   
rozi81
Ne vem kam naj to vprašanje postavim. Tu na RR prodajajo to igračo pa me zanima če jo katera ima in kako ste zadovoljni z njo. Malo me mika da bi jo kupila ker se mi zdi fina samo bi rada slišala s prve roke kako se obnese ta igrača.

Hvala za odgovore.

Lp S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marsovček Maksi
14.12.2005 18:29:55   
b.nika
oj.
Naš user posted image  je tega marsovčka dobil iz Amerike, ampak mislim, da je čisto enak temu na RR. Ima ga že od rojstva in se ga še zmeraj razveseli.
Lahko mu potegneš ven glavo in noge, nato pa skočijo notri. Če ga potreseš, ropota, če ga rahlo udariš pa spusti smešne glasove. Na eni roki ima magnet, v drugi pa drži ropotuljico. Nam se res full obnese , mislim, da je zelo dobra igrača.
Prve dni je bila interesantna tudi za "večje otroke"- za nas user posted image . Smo se tako nasmejali. user posted image  user posted image  user posted image  Res je super. user posted image

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marsovček Maksi
15.12.2005 22:28:47   
Alina_alin
A veste kje se še dobi drugje ?- na RR piše, da je razprodan...


(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marsovček Maksi
15.12.2005 22:46:37   
Lejči
jaz sem jih gledala na www.busi.si, nič pa ne pise, kako stojijo z zalogo. probaj jih kontaktirat, pa vprasaj.  

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marsovček Maksi
15.12.2005 23:48:43   
rozi81
Ja Alina sm tut jst upazla. Če ga mislš naročit ga hit naroč pr bušiju ker jim ga bo tudi tam kmalu zmanjkalo. Pa ga letos ne bodo več dobili.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marsovček Maksi
16.12.2005 14:38:38   
Petrolinka
Evo pa ste še mene prepričale user posted image . Sem ga že tolko cajta gledla. Je tk šikan.
Sem mu zraven še kr telefon naročla, ker drgač se hoče z mojim pogovarjat user posted image .
Mi bo ati uhe navil, ker mama špar program user posted image

Nikjer pa nisem vidla koliko časa traja da ti ga dostavijo user posted image  

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Marsovček Maksi
16.12.2005 16:08:19   
Skaana
Citiram iz Bušija:

Vse izdelke na zalogi odpremimo v 1-2 delovnih dneh po prejemu Vašega naročila! Ob sobotah, nedeljah in praznikih odpreme blaga ne izvajamo. V primeru, da je izdelek razprodan, Vas pokličemo po telefonu in se pomenimo o čakalni dobi oz. kakšna alternativa je za Vas sprejemljiva.

* Vse informacije Vam z veseljem posredujemo tudi po telefonu. Pokličite kar v trgovino Buši na telefon: 01 52 33 418.

* Lahko nam tudi pišete na : mojca.gabrovsek@genrt.si in v najkrajšem možnem roku Vam bomo odgovorili.


user posted image  LP, Skaana (mi se tudi grebemo zanj...)user posted image

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Petrolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Marsovček Maksi
19.12.2005 9:17:39   
Petrolinka
MI SMO GA ŽE DOBILI. user posted image user posted image user posted image
So pa hitri. Super, zdaj se bomo pa špilali user posted image .


_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?