|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tresenje bradice
31.1.2006 8:15:44   
Anonimen
Po porodu še v porodnišnici se je mojemu fantku velikokrat tresla bradica tudi sam se je sploh ko sem ga previjala velikokrat tresel kot da ga zebeuser posted image . In še danes opažam da se mu velikokrat potrese bradica in nimam pojma ali to mine ali ostane?? Zebe ga ne ker imamo dovolj toplo in če bi ga bi se potem tudi skos tresel. Če ima katera kaj pojma o tem zakaj to sploh pride do tega bi prosila za odgovor.

Pa še to kar vam bo šlo mogoče v nos ampak bom vseeno napisala med nosečnostjo sem pokadila vsak dan 3 cigarete. Prej sem kadila in zato mi je moja G predlagala le zmanjšanje na minimum. Sedaj pa me malo preganja če bi otrok lahko imel te posledice zaradi tega kljub temu da je že 6 mesecev od poroda.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tresenje bradice
31.1.2006 8:40:21   
nejča
Našuser posted image tudi trese bradico, baje je to refleks za dojenje, kot bi hotel povedati, da mu je fajn. Sicer pa naš trese včasih celo glavo ali pa rokice, kadar papa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tresenje bradice
31.1.2006 9:14:19   
soncek&luna
tudi moj mali trese bradico... posebej takrat, predno ga dvignem iz lezecega polozaja...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tresenje bradice
31.1.2006 9:16:45   
zoya24
Naš tudi trese bradico, čeprav se mi zdi, da malo manj kot na začetku. Stari smo pa dobrih 5,5 mesecev.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tresenje bradice
31.1.2006 9:24:18   
NRMM
Tudi naša babika trese bradico, takrat sploh, ko jo dvignem iz ležečega položaja.

Nisi edina, ki si kadila med nosečnostjo, polno je takih in zaradi tega ziher nima otrok tega tresenja. Koliko pa mi je znano, da je boljše zmanjšati na minimum, tako kot si ti, kot pa čisto prenehati. Ne oziraj se kar drugi pravijo, ker zna bit včasih hudo.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?