|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečniška oblačila - quelle-neckerman
28.12.2005 13:14:12   
Anonimen
Zanima me če je katera od vas naročila nosečniška oblačila iz teh dveh katalogov. Kako je kaj s kvaleiteto in kakšni so modeli.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečniška oblačila - quelle-neckerman
28.12.2005 13:15:46   
anitaz
Ravno včeraj sem gledala-pa ne zaseuser posted image ,kar tko mal. Pa se mi zdijo zelo lepa,pa tudi ne preveč draga. Kako je pa s kvaliteto,pa ne vem.Pomoje isto kot z ostalimi oblačili iz kataloga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečniška oblačila - quelle-neckerman
28.12.2005 13:16:51   
biba77
Jaz sem si narocila dvojne hlace pri Neckermannu. Kvaliteta je ok, vendar so stevilke malo vecje kot obicajne. Nisem jih menjavala, saj bodo prav kmalu prav prisle...

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečniška oblačila - quelle-neckerman
28.12.2005 13:36:37   
ona
Jaz sem tudi lani vzela hlače in majčko in je bilo kar uredu,edino res malček preveliko!Sem si pa kar sama zožala,ker itak znam šivat in sem si tudi ostalo garderobo zašila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečniška oblačila - quelle-neckerman
28.12.2005 14:03:59   
Anonimen
js mam eno roza srajco k je zdej v nekermanu..je fina!
hlač pa ne kupujem k mi je vse prekratko - sem 181 cm visoka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečniška oblačila - quelle-neckerman
28.12.2005 16:27:44   
Ines.
Jest sem kupila pri Quelle ene hlače za doma. Ampak niso nevem kaj. Zgledajo kot ena cunja, kvaliteta ravno ni. V glavnem za doma so dobre. Imam še dvoje hlače za doma, ki niso iz kataloških prodaj, in so precej boljše po kvaliteti in modelu. Cunje za v službo pa raje kupim pri Kepici, Lavie,...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečniška oblačila - quelle-neckerman
29.12.2005 7:11:11   
Nyah*
Drage punce!

Ce vam ni predalec se raje zapeljite v Avstrijo, vsaj po hlace no. Jaz sem si kupila za v sluzbo ene ful fine crne na rob za nekaj vec kot 7000, pa ene kot kavbojke bez barve za nekje 8000. Za ta denar pri nas se ene komaj dobis.


Kar se pa zgornjih delov tice sem pa ponosila kar nekaj svojih puloverjev, nisem vsega kupovala, ker bi bankrotirala. Res da so srajcke tako lepe, ampak vsega ni treba imet, mogoce le kaksno.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosečniška oblačila - quelle-neckerman
29.12.2005 13:17:22   
janjja
Nosečniške cunje iz katalogov so res zelo velike, ko sem bila jaz noseča sem kar dosti naročila in vse mogla menjati ker je bilo ogromno, pa sem naročila svojo konfekcijsko. Kvaliteta: zelo dobra.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?