|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 9:19:31   
lumpy
Ojla punce user posted image ,
kako smo kaj danes , v teh še zadnjih predprazničnih dneh?Upam da je katera tudi tle gor in da ne letate samo po trgovinah ter zapravljate.

Ker se naš ( verjetno) najsrečnejši dan že veselo približuje, bi prosila za pomoč oziroma kakšno idejo, če jo katera ima.
Kako na lep,  " cart " način sporočiti s sporočilom da je med nami nov član? Kakšen verz, druge ideje...?
Vem da smo se o tem že enkrat pogovarjale - kar nekaj časa nazaj, pa ne najdem več teh strani.

                                                           user posted image

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 9:50:39   
goda13
ojla! najprej čestitke za user posted image ! Tudi midva imava novico, ki jo bova povedala oz. pokazala jutri! Vsi bodo dobili kuverto s slikico iz UZ

(odgovor članu lumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 10:04:06   
Eviii
midva z možekom sva tudi lani poleti moje starše presenetla tako, da sva jima pokazala slikco od uz-ja z najinim fižolčkom. ostalim sm pa enim kar po telefonu slikco poslala. s kolegicami smo pa glih praznovale en rojstni dan in smo malo šetale po mestu, pa so me nadlegovale, da kdaj se bomo z možem začeli trudit za user posted image . in sm jim na lep način povedala, da se ne rabimo več trudit. pa valda niso takoj skapirale (ker so ble v šoku), pa so spraševale, da če ne mislimo met otrok. in takrat sm jim pokazala slikco z uz-ja. in pol je sledilo norenje po ulicah in razglabljanje o moji user posted image ...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu goda13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 11:09:13   
Nely
Midva sva sprintala slikico z UZ, pod njo pa napisala v tem stilu... Božiček vama je letos prinesel prav posebno darilo - mojo sliko. In kdo sem jaz? Jaz sem vajin nov vnuček ali vnukinja. Dodala sva še par osnovnih podatkov (koliko tednov je v maminen trebuhu, da veselo miga z rokicami, ...), na koncu pa sva napisala, da komaj čaka, da se julija vidimo. To sva vložila v kuverto in jo dodala k božičnemu darilu.

Starši so bili presrečni, vsi so kr jokali od sreče in zdaj vsak dan sprašujejo, kako se počutim in dajejo nasvete. Malo so že tečni.. user posted image

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 12:00:10   
Anonimen
Punce, mislim, da lumpy misli, kako sporočiti lepo novico, ko se bo user posted image  rodil/a. Če se ne motim ima zdaj kmalu-januarja rok in bi rada na kakšen zanimiv način to sporočila.

Lumpy, moj mož je po odhodu iz porodnišnice poklical najbližje sorodnike in kolege....

Jaz sem pa z smsi obvestila moje prijateljice, znanke, neožje sorodnike....

(odgovor članu Nely)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 12:38:57   
tinkatonka
Jaz sem ravno zadnjič, ko sem bila sama v avtu gruntala o tem, kakšen sms bova napisala sorodnikom in priajteljem. Domislila sem se nakako takole....

" V najino življenje je danes posijalo novo sonce. Rodil/a se je X, težak Y kg in velik Z cm. Presrečna starša T in J."

Sem se odločila da bom to že prej napisala v mobitel, potem pa samo dopolnila s podatki, da bo manj dela. Pa še za mojga moža bom isto naredila, ker on bo takrat najbž še bolj zmešan kot jaz. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 17:51:02   
kofetek2010
mi2 sva tud spesnila kar med osnutke na GSM in potem samo vstavila podatke o datumu in uri poroda, dolžini, teži user posted image   in poslala sporočilo po SMS-u user posted image  

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
30.12.2005 17:54:47   
lumpy
Kristina ti si me prav razumela ja, vseeno pa hvala vsem za ideje, mogoče še kdaj prav pridejo.

Uživajte zadnje decemberske dni letošnjega leta in pazite na svoje user posted image

_____________________________

En dan življenja ni veliko,a kdor ljubi življenje mu je vsak dan novo življenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako sporočiti veselo novico?
2.1.2006 9:02:32   
Anonimen
Nely meni je pa tvoja ideja všeč. In malo sem žalostna, ker je nisem prej videla. Naši namreč še ne vedouser posted image

(odgovor članu Nely)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?