|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj ima na ličku?
3.1.2006 20:34:48   
kepa*
Naš mišek je imel vedno zelo lepo in čisto kožo, tudi še kot novorojenček. Zdaj pa opažam, da se mu zadnji teden na levem ličku pojavljajo rdeče pikice, lise, tudi na čelu. Pa nimam pojma, kaj bi to bilo. Če bi bila kaka alergija, bi bila verjetno vidna še drugod, ne pa točno na določenem delu, kajne? Naj ga peljem k zdravniku, ali ga naj poskusim mazati s kakšno kremo? In katero predlagate?
Hvala.

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj ima na ličku?
3.1.2006 20:50:35   
lex
probaj z bepanthenom - mi imamo alergijo na antibijotik in sedaj se mažemo samo še s tem.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj ima na ličku?
4.1.2006 7:57:33   
čebelica maja
Moj dvoletnik ima tudi večkrat lise po ličkih. Jih pa namažem z mastno kremo ali pa kar z E oljem, full pomaga. Sem pa ugotovila, da ima rdeča lička (lise, pikice) vedno kadar smo malo dlje zunaj in je zunaj hladno, ker čez poletje je bilo vse ok.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj ima na ličku?
4.1.2006 14:52:01   
Anonimen
a zgleda hrapavo in izsušeno? če je to bo vrjetno od mraza. probi s kako mastnokremo al pa bepanthenom najprej.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj ima na ličku?
5.1.2006 9:36:37   
kepa*
Verjetno ni od mraza, ker te dni nismo nič kaj dost zunaj.
Se mu je razširilo še na čelo in drugo stran obraza. Razmišljam, da bi lahko bilo od kravjega mleka, ki smo ga začeli uporabljati.
Bi lahko bilo to? Alergija na kravje mleko?

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj ima na ličku?
5.1.2006 11:33:37   
viv_
Naši se tudi občasno pojavi na obeh ličkih in na bradici. Na bradi ima itak vse frš od dude user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj ima na ličku?
5.1.2006 17:16:19   
Anol
Naš Ažbe je imel zdele že skor en mesec izpuščajček pod ustki, pa nima ne dude in tudi slini se ne. Probala sva z Bepanthenom, umivanje s fiziološko, kamilicam pa je blo malo bolje pa spet slabše, pa še malo se je povečalo. Danes sva šla končno k zdravnici in je rekla, da lahko da so tudi kakšne gljivice, ki jih dobijo otroci od vse svinjarije, ki jo poberejo s tal, saj veš vse je potrebno dati v usta, potem pa še mraz in se zadeva noče pocajtat.
V glavnem predpisala mi je kremico (ne vem zdele katero) in svetovala še nakup kreme od Avene-ja Cold krema, da se ga namaže predvsem preden gre ven.
Jaz ti svetujem, da greš do svoje zdravnice, ker jaz sem probavala na vse mogoče načine pa ni in ni hotlo bit bolje.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj ima na ličku?
6.1.2006 17:01:25   
puri
kepa*, ....naš ima isto, največ tudi na levem ličku, na desnem skoraj nič. Probala sem že izključiti določeno sadje in drugo hrano, pa ni nič bolje, tako da mislim, da ni od hrane, od mraza pa tudi ne vem, če je, ker sedaj nekaj dni ni bil zunaj, pa ni bilo nič bolje. Včasih že mislim, da mu izginjajo, potem se pa kar naenkrat spet pojavijo. Jih ima pa sedaj že približno 3 tedne.Prej je imel pa tudi skos zelo lepo kožo, tako da res ne vem, kaj bi potem to bilo.?

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?