|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MILUPINE ŽITNE KAŠICE
12.1.2006 18:16:58   
Rubin.
Danes sem kupila Milupine žitne kašice (riževo in ovseno), pa je pri navodilu kako ju pripraviti napisano, naj dodam 1 čajno žličko repičnega olja (halo?)? Pa me zanima ali ve to dodajate? Jaz sem ji jo mislila ponuditi, ko bo stara 5,5 meseca z vodo, ampak brez olja. Zanima me ali ve dodajate žitnim kašicam olje?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
12.1.2006 18:33:36   
morskadeklica
Tole sem prvič slišalauser posted image . Mogoče bo katera druga kaj več vedela, jaz nisem dodajala ničesar, pa sem prav tako imela milupino kašico.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
12.1.2006 19:50:43   
tascha
Jest sploh nisem porajtala, da bi mogla dodat olje.user posted image Ga nisem  in je Timi vseeno jedel.user posted image

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
12.1.2006 20:57:56   
taška30
Jo imam doma - ovseno (hafernfloken) Milupino. Sem šla pogledat navodila - nikjer niti besede o kakšnem olju. Recepti so trije: za stekleničko, za na žlico in za kašico s sadjem, nikjer nič o olju.
?????????

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
12.1.2006 23:41:27   
Suzi*
Ma, ne!! Kakšno olje?!?! user posted image  bljak!  Jaz milupine žitne kašice (7 žit) dajem v sadne ali navadne jogurte in user posted image  to obožuje.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
13.1.2006 8:32:31   
Alina_alin
Suzi - kako ? Pripraviš žitno kašico po receptu za na žlico in še mlačno zmešaš z jogurtom?Hm, bomo probali.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
13.1.2006 12:55:04   
Suzi*
Ne, ne! user posted image  Odprem jogurtov kozarček in noter zmešam par žličk kosmičev. 7 žit, kot sem zgoraj napisala....ta ne vsebuje mleka. Na škatli sicer piše, da se naredi z mlekom ampak z jogurtom je isto dobro. Pride tako podobno kot si jaz zase v jogurt zmešam npr. ovsene kosmiče. Poskusi, je prav dobro.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
13.1.2006 13:27:28   
Rubin.
Ne na ovseni nič ne piše, na riževi pa je priložen list A4 format, na kateri piše: Priprava za polnovredne obroke: RIŽEVA KAŠA S POLNOMASTNIM MLEKOM: Prekuhajte 100ml neposnetega mleka in 100 ml vode in pustite, da se ohladi. V krožnik dajte 20g (ca. 6-7 jedilnih žlic) riževih kosmičev, premešajte s polnomastnim mlekom in 1 čajno žličko repičnim oljem (ca. 3-4 g). in isto za kašo iz sadja brez mleka in če daješ na stekleničko. No hvala, da ste se javile, ker jaz itak nisem mislila dodajati nekega olja, v bistvu ne vem čemu služi. So one kašice 7-žit dobre? To ji namreč nameravam dati po 6 mesecu.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
13.1.2006 13:32:38   
Rubin.
Še to. Ali mislite, da bi lahko en teden uvajala kašice, naslednji teden dopoldan zelenjavo, popoldan pa nadaljevala z kašicami, ali moram striktno samo zelenjavo, npr. korenček in nič druga?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
13.1.2006 14:53:52   
Suzi*
Našemu je ta žitna kašica ful dobra.  pri nas je pri uvajanju prišla na vrsto takrat, ko smo uvajali gluten.

Ko boš nekaj že uvedla, lahko komot prestaviš na popoldan, dopoldan pa uvajaš nove stvari.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
13.1.2006 20:19:00   
@
Mi uporabljamo izključno Milupo brez mleka. Najprej slučajno, potem nam je bilo pa dobro. Kasneje pa smo našli alergijo na pšenico, mleko, riž... in od takrat uporabljamo pirino in ovseno kašico. Pirina je še posebej dobra. Ampak tudi grisek in 7 žit smo prej goltali kot nori. Včasih samo, včasih s sadjem, včasih pa sem tudi kakšno jed zgostila in popestrila z njimi (zjutraj jabolko ali pa špinačo/blitvo ipd.).
Bodi pozorna pri uvajanju novega, najbolje nekje vsake 3 dni novo jed. Brez pretiravanja - meni je namreč dermatologinja rekla, naj zaradi alergij vsake 3 TEDNE uvedem novo hrano. S tem da bi morali začeti vse znova, da bi ugotovili, kaj od že uvedenega bi morali nehat.  Pri takšnem tempu bi ravno pri starosti 10 let lahko z nami jedel kosilo user posted image user posted image .
Dober tek! user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MILUPINE ŽITNE KAŠICE
13.1.2006 20:59:50   
Alina_alin
Suzi - hvala. Bomo probali. Mi je bilo malo čudno, ja, da bi se zmešal mrzel jogurt in mleko s kašico. He he.
LP

(odgovor članu @)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?