|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potenje ponoči..?
25.1.2008 9:12:13   
Petrca123
Živjo punce,
zanima me, kaj bi lahko bilo vzrok tega, da se sredi noči zbudim vsa čisto premočena (prepotena)? Do sedaj se mi je to zgodilo že ene 3x, sicer pa sem v 35. tednu..

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potenje ponoči..?
25.1.2008 9:41:34   
puri
To se je tudi meni dogajalo proti koncu nosečnosti,...pomojem ni nič narobe.

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potenje ponoči..?
25.1.2008 9:52:03   
Maja T.
Hallo!

Jaz sem sicer šele v 12. t., sem pa imela iste težave. Pri meni je bil vzrok, da imam nizek hemoglobin (pomanjkanje železa). Zdaj ko sem dobila železove tablete je boljše.

Pri naslednjem pregledu bom videla, koliko sem si uspela popraviti hemoglobin je pa boljše, ker se ne potim več.
Mogoče ti user posted image vso železo popapa in zate ne ostane nič.
Mislim pa, da to ni nič nevarnega. Še malo pa bo tako prišel na svet, čestitam user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu puri)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potenje ponoči..?
25.1.2008 9:53:43   
Zofy
Puri, jaz sem v 32. tednu in že en teden nos stop švicam. Mi je vroče čez cel dan in tudi ponoči. Pa zatekla sem tudi malo. Po moje so to hormoni, saj vsi pravijo, da je nosečnicam vroče...

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potenje ponoči..?
25.1.2008 10:17:19   
Netopirčy81
Punce, to so hormoni. user posted image

(odgovor članu Petrca123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potenje ponoči..?
25.1.2008 11:12:09   
Pia77
Za tolažbo: baje je po porodu še hujše user posted image

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potenje ponoči..?
25.1.2008 13:10:27   
mateyka
jest sem bla tok boga s tem svicanjem - od 7 meseca naprej pa se ene 4 mesece po porodu. noro - kr tekl je z mene. pa bosa (v coklih) sem hodila okol bajte pr -3 in mi je blo glih prav. sem nasvicala tok k v celem fajfu skupi nisem user posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potenje ponoči..?
25.1.2008 17:35:23   
katra55
Ja to je zaradi hormonov in res po porodu je še huje, po kakih treh mesecih pa mine.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?