|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
24.1.2006 20:54:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj v sedeč položaj?
24.1.2006 21:53:33   
Meggy
Živjo!
Smo v istem položaju, s tem da naš že od 3 meseca oz prej noče več ležat. Kar pokonci bi bil, glavico že sam drži tak da je res močan. 29.9. bo star 4 mesece. Sej če se sam tako dviguje, ni nobene panike, ker je res, da vidiš kdaj je otrok pripravljen na pokončno držo. Tudi v stolčku za hranjenje že lepo sedi. Dost je na tem kako ga tut sam narediš, če mu pustiš, je bolj živahen, če ne pa še bolj dojenčkast. Meni so ga včeraj v bolnici na otroškem oddelku postarale za 4 mesece, ker je tak pokončno sedel.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj v sedeč položaj?
25.1.2006 7:58:14   
tehnofil
Ne ga vspodbujati. Umiriti ga pa tako ali tako ne moreš. Pusti samo kolikor res hoče sam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj v sedeč položaj?
25.1.2006 11:08:55   
kati*
naš Luka bo tud konec meseca star 4m ... in mu je najbolj fino, če sedi v naročju oz. na kolenih ... to mu pustim po par minut večkrat na dan (čisto sam ne sedi, sedi pa popolnoma zravnano) ... sicer pa ga jaz dam v ležalnik, ki ga mal bolj dvignem - ne čist v sedeč položaj, ali pa na kavču sedi na blazinah

je pa res, da tud med previjanjem malo "telovadiva" - me prime za rokice in se dvigne v sedeč položaj - ker mu je to nekaj najboljšega user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj v sedeč položaj?
25.1.2006 12:56:08   
soncek&luna
moj pikec je v soboto dopolnil 3 mesece in moram rect, da ne mara predolgo lezat, ga moram kar pokonc dat.... glavico drzi sam pokonci, je zelo mocan.. ko se navelica lezanja se kar opre na komolce in dviguje glavico user posted image  ... se mi sicer zdi prehitro, samo ce sam hoce, kaj morem... mocan tale moj fant user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj v sedeč položaj?
25.1.2006 13:57:18   
tins
Tako, kot so že ostale povedale: otrok sa pokaže, kdaj je pripravljen na nasledni korak. Če je tvoj že tako močan, da se sam dviguje, mu kar pusti. Itak naj bi bili po povprečju na to pripravljeni po 4. mesecu, tako da tvoj nič ne prehiteva. Fizioterapevtka me je zgolj opozorila, da ga ni fajn posedat obloženega z blazinami in podobno. Ko "vadita" sedenje, bodi ob njemu in mu dajaj oporo v bokih- tako se bo hitreje navadil samostojnega sedenja, kot pa če je vedno napol prislonjen na blazine. LP 

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?