|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moje kolegice
23.1.2006 12:46:28   
pascalina
Danes sem pa prav žalostna in malo jezna na moje prijateljice. Nobena nima niti malo časa zame, za kakšen klepet, vse imajo toliko dela s svojimi dragiji in niti sekunde časa za kaj drugega. Sem se ze prav potolažla k imam vas. hvala vam pa lep pozdrav

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moje kolegice
23.1.2006 12:51:18   
MiaSophia
Ne bodi žalostna, pride kdaj takšen dan, da res nihče nima časa, bo pa potem bolj fajn. In se strinjam s tabo, je prav fajn da lahko tukaj počvekamo user posted image
Uživaj dan in se nasmej majčkeno, no dej user posted image  user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moje kolegice
23.1.2006 14:24:46   
Annny
Tako pač včasih je, pa kaj...user posted image

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moje kolegice
23.1.2006 14:29:27   
baguSka
Se strinjam.. A ti pascalina maš vedno in vsak dan čas za vse svoje prjatlce???user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moje kolegice
23.1.2006 14:30:29   
Anonimen
So mi kar solze stopile na ocke, ko sem to prebral... user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ali je to vic dneva.. ali ni to vic dneva.. to je zdaj vprasanje... ?!??! user posted image user posted image

Ne mores nekoga imenovati prijateljica, ce si zalostna, kadar ima on/ona drugo zaposlitev.. ali kaj bolj zanimivega.. romantiko... erotiko.. kar koli..

Se strinjas..?! Noo sej ni pomembno..

(odgovor članu pascalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moje kolegice
23.1.2006 16:26:38   
Anonimen
Veš kaj naredim jaz v takšnih ternutkih, ko imam ljubi mir...ene dve uri sem v kopalnici, pa se namakam, pa rihtam... včasih drugič malo rišem, pogledam kakšen dober film,...skratka polnim si baterije in seveda visim na RR forumu! user posted image

(odgovor članu pascalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moje kolegice
23.1.2006 16:34:32   
JASNA D
Veš, meni se je s prihodom otrok spremenilo marsikaj na tem področju. Za vse tiste za katere jaz nimam časa, jaz nisem prava prijateljica, za tiste, ki pa zame ne najdejo res prav nikoli niti pol ure, pa sploh nočem več, da so moje prijateljice. Krog prijateljic se je malo zamenjal, nekaj jih je vanj vstopilo, nekaj pa ji je odpadlo, kot gumb na srajci. Pa ti povem, da mi je sedanji "nabor" mojih prijateljic, kolegic in znank dosti bolj všeč. Vsaj več iskrenosti je v njem.

Skratka, ne jemlji si tega tako k srcu, ker ni vredno. Prava prijateljica, bo zate že našla čas, tista, ki pa to ni, se pa zanjo ni treba toliko sekirat in jezit.

Od mojega starega kroga, sta, če pogledam resnici v oči, ostali samo 2, v najboljšem primeru 3.

Jasna

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moje kolegice
23.1.2006 17:36:22   
lelaval
Se podpišem pod post od Jasne d. !

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moje kolegice
23.1.2006 17:40:44   
Vesna
moj ljubi je šel smučat,ker smo meli že rezervirano par mesecev prej ko sem zanosila,jaz pač nisem mogla it z njim,ker imam rizično nosečnost in moram bit doma,pa mi je bilo prvi dan res kruto,ker nisem navajena bit sama.imam pa srečo prijateljice,tiste 2-3 so zlate in kadar imajo čas je super,kadar pa ga nimajo se moram pač zamotit sama s sabo,saj to je pa ene vrste velik izzv.pletem,kuham in gledam tv.
srečno

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moje kolegice
23.1.2006 21:55:41   
malika
Ma, nič hudega. Bodi srečna, da jih sploh imaš. Jaz sem se ravno danes pogovarjala z mojim in sva ugotovila, da imam samo tri prijateljice, ki jim lahko tako tudi rečem in ki me seveda niso nikoli izkoristile oz. pustile na cedilu (sem namreč magnet za takšne). No in seveda so vse te daleč stran, v moji neposredni bližini žal nobena, z ostalimi pa sem opravila.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu pascalina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moje kolegice
23.1.2006 23:09:39   
Anonimen
Večinoma je tako, da so ženskam središče sveta partner in otroci (ko jih ima). Prijateljice hočeđ-nočeš pridejo na vrsto šele za tem. Tudi pri meni ni čisto nič drugače - najprej je družina. Najprej se prilagajam obveznostim svojega partnerja in otrok. Primer: ko ima moj dragi predavanja v šoli, se jaz ne zmenim za kavo. Ko moram po starejšega sina na tenis, se ne zmenim za obiske. In podobno. In meni se zdi to nekaj normalnega in običajnega. Probleme sem imela samo v začetku, saj sem bila pri 19-ih prva od družbe, ki sem imela družino. In kar na lepem ni bilo več toliko časa za njih. Pa so se mi znali kolegi narisati na vratih ob dveh zjutraj, ker so "ravno šli mimo" in so si zaželeli kavo. In popoldan, ko sem uspela malo zadremati, nikakor niso nehali zvoniti na GSM, če grem z njimi ven, čeprav so vedeli, da imam dojenčka doma. Potem se je pa to umirilo in so dojeli. In si kasneje nekateri tudi sami ustvarili družine in ugotovili, kako je to. Moj otrok je bil takrat že velik in sem imela več časa, pa sem jaz poklicala njih. Takrat so bili pa oni tisti, ki so rekli, da ne morejo. S to razliko, da jaz nisem zamerila. Res je, da se mi je zaradi tega "družabni krog" zmanjšal za 50%, preostanek pa je zato toliko boljši. Večina, s katerimi se družim, so pari ali družine, tako, da se znamo prilagajati.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
30.1.2006 12:01:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pascalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moje kolegice
6.2.2006 18:49:59   
matahari
Tudi jaz sem bila dolga leta magnet za kvazi prijateljice, ki so me - seveda sem to ugotovila precej pozno - velikokrat iskoriščale..zdaj imam res dobro eno prijateljico s katero se večkrat slišiva, vidiva pa ko imava obe čas..imam pa krasno družino, ki mi odtehta veliko prijateljic..mora pa človek imati prijatelje, čeprav so tisti pravi zelo redki

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moje kolegice
6.2.2006 21:22:02   
karmy
jzt sm mela tud prijateljice pred nosečnostjo in med njo...ampak po porodu, so mi te prijateljice postale odveč, namreč postalo mi je bedno posedat po kafičih po cele dneve, zapravljat denar za obleke, lovit tipe...pa daj daj... in sem začela jaz iskati izgovore, in kmalu so me nehale klicat...

zdaj imam eno dobro prijateljico, na katero se zanesem in katero bom zelo zelo pogrešala... user posted image , ko se bom preselila

ostale so pa samo za čvek in nič drugega... ko grejo, grejo... če nima prijateljica otrok, je težko dopovedat da pač nimaš zmeraj časa kot imajo one...

čez vse življenje si oblikuješ krog prijateljev... vendar je večina teh prijateljev, t.i. kvazi prijateljice, kot je rekla matahari, in redkokdaj naletiš na kak dragulj med plevelom...

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moje kolegice
7.2.2006 13:10:53   
Meceno
Ženske imamo več težav z prijateljstvi,.....so obdobja ko si najdemo izgovore

če nimajo družine, ti ne moreš bit z nijmi kao prijateljica ( celo pediater mi je to rekel,...stara družba stran user posted image
če ima ona boljše življenje,...tudi neuser posted image
če je bolj lepa od nas, mislim adijo z takimi ženskamiuser posted image
drugo muziko posluša, aktualo v najsniških letih pri fantih in puncahuser posted image

Mislim skos smo zakompleksani, kar pa najbolj opažam ,........starost je tudi velik problem, jaz sem stara 22let, moj dragi 31let in logo so njegovi prijatelji z njihovimi puncami starejši in se na začetku z mano sploh niso htele menit, kao neka otročja glupa ****, samo jaz sem jim to povedala oz celi družbi, zelo na začetku in mi sedaj dol visi če kateremu še to vedno ni jasno.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?